Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario??

60 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 marzec 2010 - 17:08

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? Tylko, że jaki servis Ci to zrobi ? Jeśli jakaś kontrola drogowa Cie złapię i udowodni, że ciagnik jedzie wiecej niz 40km/h to przypał ma właściciel i osoba/firma, która mu to zrobiła. Nam w JD nie chcieli zdjąć blokady, choć mogą - wychodzą z założenia, że po zdjęciu jest wiecej zlego niz dobrego. Można na własną rękę zdjąć blokadę, ale wtedy sam ponosisz konsekwencje, oraz tracisz gwarancję.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? Dzisiaj, 12:34
  •  

#22 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 18:34

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? jak w czasie wypadku rzeczoznawca to znajdzie, to bedziesz placil poszkodowanemu rente do konca zycia.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 marzec 2010 - 18:54

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? o właśnie...zapomniałem dodać najważniejszego. To co wymienił @brzozak to też jeden z poważniejszych argumentów dzięki którym nie chcą zdejmować blokad

#24 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 19:33

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? mi zrobiono to pogwarancyjnie a że nie mieszkam blisko zadnej z dróg krajowych itp więc nie obawiam sie kontroli drogowej fakt jeśli stanie sie jakiś wypadek to wine będe ponosił ja ale przecież trzeba jeździć z głową a nie że wszędzie 50, przecież są inni uczestnicy ruchu drogowego ale nie o tym mowa tylko o ciągnikach

#25 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 19:49

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? wlasnie o to chodzi, ze tobie sie moze nawet wydawac, ze jezdzisz z glowa, byc moze to nawet dobre przeczucie (chociaz zapytaj sie o to kogos to 99% powie, ze tez tak robi), ale ktos inny moze jechac "bez glowy", a po wykryciu takiej modyfikcji, mozesz ty zostac obciazony i tak.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#26 Share prox7441

prox7441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 20:25

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? Nie przesadzajcie panowie z tą prędkością to nie jest chyba jak z jazdą po pijaku że nieważne kto był winny wypadku a konsekwencje ponosi jadący "podrasowanym" traktorem. Raczej w to wątpię...

#27 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 02 marzec 2010 - 20:34

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? to i pasy trzeba zapinać :)

#28 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 20:35

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? gdy dochodzi do powaznego wypadku wszystko jest sprawdzane, a jesli ubezpieczenie ma placic odszkodowanie zrobi wszystko by obciazyc kogos innego.
nie chcesz nie wierz.

#29 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 marzec 2010 - 20:35

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? Zdziwicie się jak do takiego wypadku dojdzie...

#30 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 02 marzec 2010 - 20:38

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario??

Nie przesadzajcie panowie z tą prędkością to nie jest chyba jak z jazdą po pijaku że nieważne kto był winny wypadku a konsekwencje ponosi jadący "podrasowanym" traktorem. Raczej w to wątpię...

Chodzi o to, że jak ciągnik rolniczy ma prędkość max 40km/h to jest ciągnikiem rolniczym a więcej jest już traktowany jak ciężarówka. Więc potrzebne jest prawko kat. C tak jak to jest przy JCB, tylko mało kto się tym interesuje. W razie wypadku odpowiadasz za brak prawa jazdy odpowiedniej kategorii. Wiem bo nasz prawnik prowadził sprawę jednego rolnika co miał 3 JCB. Teraz jego synowie robią kurs na ciężarówki.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 22:12

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? oprocz tego ciagnik ma homologacje na 40 km/h, jesli wyjdzie, ze pedzi wiecej i jest to zrobione bez zgody przedstawiciela (w przypadku kupienia od dilera ciagnika ktory jedzie 50 km/h i wiecej, on ponosi odpoweidzialnosc), homologacja jest niewazna, a wtedy ponosimy srogie konsekwencje. zaczna analizowac czy heble, obciazenie, itp. sa dostosowane do predkosci, a wiadomo, ze nie sa :)

#32 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 23:50

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? na zachodzie te same modele ciągników śmigają 50km/ godz a u nas 40, kolego to nie jest wina konstrukcji, tylko prawa polskiego i stanu dróg, czemu twierdzisz że heble nie wytrzymają tych 10 km/godz wiecej?

#33 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 23:58

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? Jasne, po polskich drogach 40 km/h to i tak podskakuje i nie pomaga ani amortyzacja przodu ani kabiny czy fotela. Więc po co komu prędkość ciągnika 50 km/h ??? Chyba że ktoś ciągnikiem po autostradzie jeździ, to inna bajka :)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#34 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 00:00

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? Akurat hamulce są wzmacniane w modelach ze skrzynią 50km/h w porównaniu do modeli ze skrzynią 40km/h
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#35 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 00:05

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? czemu tak sądzisz?

#36 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 00:06

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? Przedstawiciel JD i Valtry tak wierdził, NH nie pytałem

#37 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 00:12

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? a serwis DF mówił co innego,miałem modyfikacje oprogramowania , to kilka kliknieć i jest :) przedstawiciel zna się na sprzedawaniu , a nie na ich konstrukcji :)

#38 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 00:27

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? nie mowie ze we wszystkich modelach sa inne, ale w niektorych tak. np w skrzyni 50 km/h obowiazek to hamowana i amortyzowana chyba tez przednia os, czy dopuszczone mniejsze obciazenie max przy braku zmian w konstrukcji.

nikogo nie zniechecam, do zmiany oprogramowania, mowie tylko jakie moga byc konsekwencje.

#39 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 marzec 2010 - 07:27

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? @miszka31 co Ci zmieniali?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 18:10

Deutz Fahr Agrotron ttv 630 Czy Fendt 820 vario?? Głównie chodziło o moc, zawiele nie dało się z nich wydusić, jakie parametry przestawili, ciągnik lepiej odpala,równiej pracuje,jest żwawszy i oczywiście wiecęj pali.

Dodaj odpowiedź