Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji???

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Jasiupila

Jasiupila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 28 luty 2010 - 11:32

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji??? Witam. Ostatnio kiedy byłem u dealera New Holland żeby dowiedzieć się ceny takiej ładowarki. Ten odpowiedział mi że wyłączono taśmę i narazie ich nie produkują. Nie chciał powiedzieć co się stało dlatego chciałbym się tego dowiedzieć tutaj na AF. Wszystkim za wszelki informacje wielki dzięki. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji??? Dzisiaj, 05:19
  •  

#2 Share Fergusson3070

Fergusson3070

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:informatyka , Romety oraz oczywiście rolnictwo

Napisany 28 luty 2010 - 12:15

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji??? Może miały jakąś wadę którą posiadały wszystkie modele.

#3 Share emillo1212

emillo1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 28 luty 2010 - 12:19

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji??? Mi się wydaje że to nie jest wina żadnych wad. Taka wielka firma by je szybko usunęła i by produkowali dalej. Przyczyną zatrzymania tej produkcji chyba jest co innego ...
Deutz is Power!

#4 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 28 luty 2010 - 12:30

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji??? zasada na tym świecie jest taka że "gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze" najprawdopodobniej NH nie opłaca się produkcja i sprzedaż ładowarek
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#5 Share maks95

maks95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Fotografia

Napisany 28 luty 2010 - 12:30

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji??? najprawdopodobniej kryzys
Trwa ładowanie listy sprzętu |||||||||||| 82% |||||||

#6 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 28 luty 2010 - 13:17

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji??? Przyczyna jest bardzo prosta nowe ładowarki NH są bardzo awaryjne.
Ładowarki LM5000 jest to nowy produkt bazujący na sprawdzonej transmisji i mostach DANA z silnikiem Iveco, co jeszcze ujdzie. Ale znacznie gorzej już jest z rozmieszczeniem osprzętu silnika, filtrów wskaźnika poziomu oleju, bark jakichkolwiek osłon podwozia itp. itd. tyle wynika z moich obserwacji wizualnych.
Rozmawiałem z użytkownikiem takiej ładowarki, który to u mnie usługowo kosił kukurydzę i LM5060 pracowała na pryzmie z łyżką 0,5m^3 przy rozsuwaniu i ugniataniu kukurydzy. To po 400h pracy (może nawet wcześniej) rozsypała mu się ramka do montowania osprzętu, aż tulejki mosiężne powypadały. Duże luzy na teleskopie, problemy ze sterownikiem silnika- w zimie nie chce palić i wiele innych. Serwis był kilkanaście razy u gościa i jeszcze wszystkiego nie zrobił.
I tak się zastanawiam czy to jest odosobniony przypadek......

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 28 luty 2010 - 13:40

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji??? Ktoś tu na AF miał problem chyba ze skrzynią w ładowarce NH. Tak apropo dostałem ofertę na LM5060 za 220tys zł. Hmmm dołoże 20-30 tys i mam JCB z takim samym wypasem albo i lepiej, niewiem jak serwis ale do JCB znam dużo nieautoryzowanych sprzedawców części i serwisantów gdzie naprawy też będą tańsze itd. Co za NH przemawia to to że ma długie przerwy między przeglądami.

#8 Share Cer

Cer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 19:46

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji??? @LowRider właściciel tej ładowarki przypadkiem nie miesza w Wierzchowinie?

#9 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 03 marzec 2010 - 20:44

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji??? Może zauwazyli jkaies wady i moze chwilowo nie produkuja ;)

#10 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 21:30

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji???

@LowRider właściciel tej ładowarki przypadkiem nie miesza w Wierzchowinie?

Tak, zgadza się.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 15 maj 2013 - 06:20

Dlaczego ładowarki New Holland wycofano z produkcji??? strasznie awaryjne byly te nowe wydania, konstruktorzy mieli sie postarac