Polecane posty

Krzychu007    0

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakiej marki, waszym zdaniem jest najlepszy głębosz? Pasujący pod ciągnik o mocy 240 KM.

Rozglądam sie pomiędzy GASPARDO 3 metry, a ALPEGA 3 metry i KVERNELAND???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ja mam Kverneland CLG II (5 łap)i chodził z Valmetem Mega 8800 190KM i na ziemi I II i IIIa miał co robić, jak z Valtrami będzie szedł to jeszcze nie wiem ;) Ale z pracy nim jestem zadowolony. Głęboszuje co 4 lata oraz usługowo


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieja910    0

Moim zdaniem gaspardo u nas koles gleboszuje na uslugach i musze powiedziec, ze sprzet doskonaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilek    0

Witam!!! Mam Zetora 12245 i zastanawiam się jaki głębosz do niego dopasować??? Szukam czegoś na rynku maszyn używanych. Pracował będzie na głebokości 50cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Przepraszam jeżeli to nieodpowiedni temat ale chciałem się zorientować jak wygląda cenowo usługa głęboszowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karoloo    0

witam chciałbym usłyszeć poradę od was na temat głebosza do maxuma 125 km interesuje mnie głębosz 3łapowy oraz z wałem ponadto chciałbym by był wyposażony w kule drenażowe macie jakieś firmy które wykonuja głębosze w takim zestawieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Przymierzam się do zrobienia głębosza i mam pytanie czy blacha 25mm wystarczy na ząb wzorowany na UG?

 


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    997

Co myślicie o przeróbce starego pługa na głębosz? Tzn. odkręcić odkładnie z lemieszami, a do słupic założyć typowe redlice od głębosza. Pług jest nieużywany kilka lat więc można by go przerobić...44145-6-1000x667-plug-zagonowy-landsberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Nie ma najmniejszej szansy żeby głęboszem dokopać się do dren przynajmniej w moich stronach gdzie rury idą na głębokości od metra w górę.

Ząb uni ma grubość 30 mm. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

W każdym razie dobrze żeby wiedział jak idą w jego stronach. U nas jest 30 centli wierchówki a potem sama glina drenarka na głębokości 1,5 metra to nic dziwnego.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Wiem właśnie że ząb UG ma 30mm tylko że w zakładzie w którym by mi takie zęby wypalili robią max 25mm i chciałbym wiedzieć czy wytrzyma


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

To niech wytną 2x 15 i na łączeniu płaskownik lub pręt znajomy też wypalał na plazmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Mniejsze łapy zrobisz na końcach to i 25 mm wytrzyma.

Pomijając fakt że można to wyrżnąć z płaskownika czuba dospawać i w niczym nie straci na wytrzymałości.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19seba
      Witam , poleci ktoś agregat uprawowy do uprawy pod ziemniaki ? Na pewno na zębie 45x10 i nie szerszy jak 4m . Potrzebuje opinii jakiej firmy agregat byłby najlepszy żeby się nie zapychał przy głębszej uprawie , robiłem w tym roku agregatem z Metangi i wszystko było by dobrze gdyby tylne wałki nie zatrzymywały się , ma ktoś maszyny Metanga ? Agregat masywny jest ale czy nie bedzie pękał ? Między Unią a Metangą jest przepaść cenowa i czy jest sens przepłacać ?
    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj