Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wygrodzenia-drabiny paszowe

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jaroon

jaroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 26 luty 2010 - 19:49

Wygrodzenia-drabiny paszowe Witam wszystkich mam takie pytanie:
Chcę zrobić wygrodzenia i drabiny paszowe w oborze wolnostanowiskowej, z czego było by lepiej i jakie były by przybliżone ceny materiału na takie wygrodzenia i drabiny? Chciałbym zrobić z profil zamkniętego a nie z rury chodzi głównie o łatwość wykonania, co o tym myślicie jakie jest wasze zdanie i jak by ktoś mógł napisać aktualne ceny stali (profili zamkniętych)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wygrodzenia-drabiny paszowe Dzisiaj, 20:41
  •  

#2 Share WACO23

WACO23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 18:46

Wygrodzenia-drabiny paszowe Z profili za drogo wyjdzie....najlepiej z rurek albo prętów żebrowanych. Jeszcze nie widziałem z profili nigdzie....;/

#3 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9421 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 20:30

Wygrodzenia-drabiny paszowe Ja mam z profilu. http://www.agrofoto....mage&img=143627

Do wolnostanowiskowej to załóż 2 żerdzie i gotowe. Tak majo w Strzelcach (koło Kutna, tam gdzie jest hodowla roślin). Oni majo chyba nawet tylko jedno róre i wyzszy murek od dołu. Obora na głebokiej ściółce.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4 Share jaroon

jaroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 15:24

Wygrodzenia-drabiny paszowe To ile może kosztować takie wygrodzenie z profili że za drogo potrzebuje 3szt. wym. około 2,2/5,0 2,0/4,2 2,0/4,0 a nie chce tylko żerdzi to się nie sprawdza, teraz mam rury metalowe tylko i zwierzęta się odganiają od stołu paszowego (te większe te mniejsze a tak każde będzie miało przegrodę i się nie będą mogły odpędzać

#5 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9421 postów

Napisany 13 marzec 2010 - 20:17

Wygrodzenia-drabiny paszowe Mnie te 9 stanowisk wyniosło jakieś 2,5 tys wraz z cementem. W poziomie jest ceownik 80 a profil zamknięty to 50x30x3. Z jednej sztangi wychodzi 6 szczebli długości 1m.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 21:05

Wygrodzenia-drabiny paszowe Panowie a czy mógłby mi ktoś napisać jakie są wymiary takich drabin? Dokładniej chodzi mi o rozstaw między szczeblami.

#7 Share wisniak222

wisniak222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 13 listopad 2010 - 20:00

Wygrodzenia-drabiny paszowe Dla dorosłych mam zrobione 38cm dla małych może być mniej

#8 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 10:11

Wygrodzenia-drabiny paszowe Właśnie skończyłem przerabianie starej obory i tam założyłem wygrodzeń z rur ok 10 metrów. Za materiał(pół busa) tj. rury oraz kątownik na 5 par dużych drzwi na złomie zapłaciłem 400 PLN!!! Rury są naprawdę konkretne całą tą oborę przeżyją

#9 Share maniek1995

maniek1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 03 luty 2016 - 20:57

Wygrodzenia-drabiny paszowe

a jaka odległość między szczeblami dla cieląt

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Damianb89

Damianb89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 29 maj 2016 - 12:07

Wygrodzenia-drabiny paszowe Witam. mam problem z upartymi krowami wywalają siano czy też słome pod kopyta w dużej ilości jest murek 30 cm z początku działało ale puźniej rozpracowały sposób i na to co tu jeszcze by zrobić by tak nie przewalały tego? Dodam że to obora uwięziowa. jeśli mógłby ktoś podać rozwiązania na to lub jakieś zdięcia przykładowe byłbym wdzięczny.