Skocz do zawartości

Zdjęcie

sam roller55w

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Andrzej38

Andrzej38

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 26 luty 2010 - 18:15

sam roller55w witam mam pytanie czy do rollera 55w można zalożyc turbinę by przybyło mu koników, bo w rollerze 70w jest ten sam silnik tylko dołożyli turbo .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sam roller55w Dzisiaj, 13:41
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 26 luty 2010 - 18:29

sam roller55w Może i się da ale ceny części do tego ciągnika to masakra i jak będziesz musiał dokupić te turbo, jakiś kolektor i kilka innych pierdółek to cena na pewno Cię zniechęci, lepiej pokombinuj z dawką paliwa rozpylacze od modelu 60 może da się wstawić, a tak w ogóle to po co Ci więcej mocy w tym skrzacie?

#3 Share racha

racha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 26 luty 2010 - 20:59

sam roller55w ja mam lampo 70 w i ta turbina to naprawdę daje niesamowity power ;)) ale ceny części to jest naprawdę masakra nie zdziwił bym się ja by z 10 tys. wyszło za części turbina, kolektory, na pewno wtryski i nie wiem jaka jest w 55w pompa paliwa jak jest jakaś różnica to 10 tys będzie na pewno bo oni ceny części to z kosmosu mają u mnie podnośnik strzelił to same części kosztowały 4 tys. takie małe pudełko części a to nic takiego nie było a turbina to już bardziej skomplikowana sprawa takie jest moje zdanie pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Andrzej38

Andrzej38

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 26 luty 2010 - 21:52

sam roller55w dzięki za informacje wiem czego można się spodziewac ,jednak spróbuje sprawdzic ceny i dam znac co dalej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share racha

racha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 27 luty 2010 - 08:15