Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy ciągnik z turem

46 odpowiedzi na ten temat

#41 Share mirek767

mirek767

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 11:35

Nowy ciągnik z turem Ja też bym radził JD 5070 m tylko że w tej cenie to podobno on jest goły i trzeba sporo dołożyć za lepsze wyposarzenie.
Napewno odradzam takie cuda jak farmtracki (w mojej szkole są dwa, mają po niecałe 500 mth a pozalewane olejem jak mało która c360 po 20 latach.
Co do nh t4020 to raczej dobry do tura bo i chyba tam ma elektrohydrauliczny rewers i raczej zwrotny i co najwarzniejsze- niski... Tylko najlepiej sprawdzić czy pompa olejowa ma wysarczający wydatek, czy do tura nie trzeba większej dokupić

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy ciągnik z turem Dzisiaj, 01:55
  •  

#42 Share proximaplus

proximaplus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Zainteresowania:BMW-Bawarka Mój Wóz
    Motoryzacja,
    Rolnictwo,
    Informatyka,
    Mechatronika,

Napisany 01 marzec 2010 - 13:09

Nowy ciągnik z turem Wydaje mi się jednak że john deere pali dużo.
W okolicy mam model 92km i właściciel mówił że nic innego tylko lać i lać.Ale pozatym sprawuje się bez zarzutów.
A i jaka jest minimalna wydajność pompy do tura?
Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

#43 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 15:10

Nowy ciągnik z turem

hahah case to to samo co NH chodziłem do szkoły ale sie nie przykładam do pisania:P

Jak Case to jest to samo co NH to dlaczego nie nazywa się New Holland??? :blink: Co najwyżej można powiedzieć że są na takich samych podzespołach.Case made in Austria.Nh made in Anglia :huh:.A no z pisaniem to widze że coś ciężko

#44 Share traktorzysta12

traktorzysta12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 16:52

Nowy ciągnik z turem WIDZĘ ZE KOLEGA MA TEN SAM PROBLEM CO JA ZE NIEWIADOMAO CO WYBRAĆ. NA RYNKU JEST DUŻY WYBÓR OD 100 TYS DO 200TYS JA TEZ DOWIADYWAŁEM SIĘ NA TEMATY TYCH TRAKTORÓW CO KOLEDZY PISALI KAŻDY MA SWOJE WADY I ZALETY. JA TEZ WŁAŚNIE MAM ZŁOŻONY WNIOSEK NA PROW I MOIM ZDANIEM JEST OKAZJA JAKIŚ DOBRY SPRZĘT KUPIĆ A NIE JAKIŚ TAM BADZIEWIE. NIE WIEM JAKI KOLEGA BĘDZIE BRAŁ TEN TRAKTOR ALE JA BYM POLECIŁ JOHN DEERE 5070 70 KM CENA OK 150TYS BRUTTO A NIE JAK PISZA 102 TYS TO JEST TOTALNY GOLAS. A JESZCZE JEDNO ZE NIBY DUŻO PALI NIE WĄTPIĘ TO KAŻDY JEDEN SPALI JAK SIĘ NIM PRACUJE A NIE JAK STOI W GARAŻU. JA BYM SIĘ ZASTANOWIŁ CO DO WYBORU BO PRAKTYCZNIE TANIO WYCHODZI WEDŁUG INNYCH SPRZĘTÓW ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 09 marzec 2010 - 17:29

Nowy ciągnik z turem Też słyszałem że JD dużo palą ... ale dużo to znaczy ile ? konkrety...
Ja pomimo polecam uznana renomowana marka, ma dobrą opinie, i w miarę przystępna cena za dobrą jakość maszyny.
@traktorzysta12 nie pisz na Caps Locku bo będą % ...

#46 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 09 marzec 2010 - 17:42

Nowy ciągnik z turem

Ja też bym radził JD 5070 m tylko że w tej cenie to podobno on jest goły i trzeba sporo dołożyć za lepsze wyposarzenie.
Napewno odradzam takie cuda jak farmtracki (w mojej szkole są dwa, mają po niecałe 500 mth a pozalewane olejem jak mało która c360 po 20 latach.
Co do nh t4020 to raczej dobry do tura bo i chyba tam ma elektrohydrauliczny rewers i raczej zwrotny i co najwarzniejsze- niski... Tylko najlepiej sprawdzić czy pompa olejowa ma wysarczający wydatek, czy do tura nie trzeba większej dokupić

A są jakieś ciągniki w szkole które nie są pozalewane olejem ? szkoła jak to szkoła są różne osoby...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 09 marzec 2010 - 19:13

Nowy ciągnik z turem ja farmtraca polecam w 100% i ciągnik trzeba pilnować , oleje filtry itp znam takich ludzi ze zrobili przegląd po 50mtg juz ani razu nie wymienili zależy jakie osoby się tym zajmują a farmtrac jest dobry , oszczedny i w sam raz do tura
www.agromarchobrzany.pl.tl

Dodaj odpowiedź