Skocz do zawartości

Zdjęcie

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180

26 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,, siatkowka,,

Napisany 29 maj 2007 - 16:10

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 jak ktos sie zna na tytm temacie to prosze o kontakt bo potrzebuje naprawic modul sterujacy w mf 6180 kontakt gg 6014978 skype adrian7475

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 Dzisiaj, 03:20
  •  

#2 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 30 maj 2007 - 14:31

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 jakies fotki tego lub dokładnie co ten moduł robi???

#3 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 30 maj 2007 - 21:02

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 ten modul znajduje sie pod kabina po prawej stronie do niego podlaczone sa kable od wyswietlacza z kabiny-od czujnikow na skrzyni(czujniki predkosci) -od zaworow z boku skrzyni-od rewersu-i od wlacznika walka w kabinie a wade ma taka ze swieci caly czas kontrolka od oleju(kolko z kropla w srodku) od wom miga i nie da sie przelaczyc rewersu a to wszystko zaczelo sie jak go umylem.?

Załączone miniaturki

• modul2.jpg
  • 213331.jpg

#4 Share karol86

karol86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 31 maj 2007 - 17:29

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 to masz nie maly problem naprawa elektroniki w tym modelu nie jest tania
sam wiem bo mialem z tym problemy jak tylko kupilem i podobno przez to ze handlarz taz zalał komputerek ....
kosztowalo mnie to 1500zl a dzialo sie to ze migaly mi kontrolki i caly czas rewers pokazywal przod i tyl ....

#5 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 03 czerwiec 2007 - 17:09

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 eee karol to ja mam to samo ty to wiesz gdzie tomozna naprawic? ty 1500pln to nie jest duzo w porowniau do 5700 za nowy modem??!! ty jak mozesz odp na gg 6014978

#6 Share karol86

karol86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 08 czerwiec 2007 - 22:13

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 siema niestety nie moglem wczesaniej napisac
bo przyjechalem do domu i okazalo sie ze zawirusowany komp i musialem format robis
napisalem ci na gg o tym gosciu jego numerek narazie powodzenia

#7 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 09 czerwiec 2007 - 21:05

ten modul znajduje sie pod kabina po prawej stronie do niego podlaczone sa kable od wyswietlacza z kabiny-od czujnikow na skrzyni(czujniki predkosci) -od zaworow z boku skrzyni-od rewersu-i od wlacznika walka w kabinie a wade ma taka ze swieci caly czas kontrolka od oleju(kolko z kropla w srodku) od wom miga i nie da sie przelaczyc rewersu a to wszystko zaczelo sie jak go umylem.?

czy masz mozliwość zrobienia lepszej jakości fotki???
ps
rozłacz moduł,kup 1L denaturatu wymocz w wanience-wykomp potem przedmuchaj kompresorem... szkoda że nic nie napisałeś ile moduł byl mokry-lało sie z niego??
czy widok mozaiki elektroniki-od nóźek scalaków maja nalot???

#8 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów

Napisany 09 czerwiec 2007 - 22:38

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 siem elektrotech moidem wyglada jak nowy to raczej nie bedzie wina zalania lecz jakichs bledow bo caly plytka jest czysta nic zadnych przepalen sniedzi czy czegos tam czystoo, chyba trzeba cos z pamioecia zdzialac ale wlasnie szukam od tego speca w mniare blisko bo ja z okolic wrocka, :D pozdro siemka

#9 Share karol86

karol86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 14 czerwiec 2007 - 15:50

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 i jak udalo sie naprawic tem moduł ??

#10 Share rafalj

rafalj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 23 listopad 2008 - 23:50

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 witam,mam ten sam problem z mf 6180. Potrzebuje namiary na jakiegos fachowca,jestem z okolic wroclawia.
Z gory dziekuje

Witam! Mam pytanie jak odczytuje sie kod bledu z panelu EHR w massey ferguson 6180

Czy ktos moze wie, co oznacza mruganie kontrolki od EHR w nastepujacy sposob:
dwa mrugniecia, przerwa, dwa mrugniecia, przerwa, jedno mrugniecie, przerwa, piec mrugniec

nie piszemy posta pod postem -mod

Edytowany przez marcin974, 04 marzec 2009 - 22:22.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 04 marzec 2009 - 22:23

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 Marcin jest to odświeżenie tematu więc przechodzi <_<
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#12 Share 0DawiD0

0DawiD0

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 19:01

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 koledzy mam pytanko do Was ostatnio podczas pracy w polu (bez użycia wałka wom) zaczeła mi mrógać kontrolka od wałka i przestał działać ,nieidzie go w żaden sposób włączyć spradzałem włącznik ,sprawdzałem elektrozawór wszystko ok! podłączałem na krótko elektrozawór z akumlatorka i wom pracuje, dlaczego niema napięcia na kablu który wchodzi w elektrozawór a wychodzi z modułu pod prawymi schodami, po włączeniu przyciskiem w kabinie. dodam tylko że sprawdzałem napięcie zwykłą lampką z podłączonymi dwoma kablami (oczywiście sprawna)i na przewodzie od połówek i od blokady mostu napięcie jest bo lampka się zapala, gdy włączyłem przyciskiem w kabinie). niema napięcia takrze na elektrozaworze od przedniego napędu -elektrozawór reaguje na podłączane napięcie i napęd się załącza.Oczywiście wszystke styki kostek przeczyszczone specjalnym preparatem.- po krótce modół niedaje napięcia na przewód od przedniego napędu oraz na przewód od wom. Poradźcie co robić bo niemam jóż pomysłów na ten dylemat.Z góry dziękuje za okazaną pomoc

#13 Share Grzechu87

Grzechu87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 21:48

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 miałem taki sam problem z 3060 migała mi ta kontroka zaprosiłem mechanika z korbanka powiedział że to czujnik 17bar za wizytę wziął 1000 dokupiłem czujnik 7stówek ale podkusiło mnie samemu sprawdzić instalację najpierw trzeba sprawdzić czy bezpieczniki pod maską obok filtra powietrza są w porządku jeśli tak to przy elektrozaworach z prawej strony ciągnika jest ten czujnik 17 bar do niego dochodzą dwa kabelki połączone z tym czujnikiem trzeba je wypiąć dorobić krótki kabelek i połączyc te dwa kabelki tym krótkin(tylko nie kabelki od czujnika tylko te lużne) ta czerwona kontrolka powinna zgasnąć gdy się świeci nie da się włączyć komputera i nic nie działa jesli przy połączonych kabelkach wszystko działa to popsuty jest ten czujnik trzeba go zmienić natomiast jesłi nadal jest problem to trzeba odkręcić masę od komputera przeczyścić ją powinno być ok ja tak zrobiłem i wreszcie mam spokój a czujnik nowy był niepotrzebny bo ciągnik na starym pracuje bez zarzutu... niepotrzebnie wydałem tylko kasę na serwis bo dało się to zrobić bez kosztów

#14 Share 0DawiD0

0DawiD0

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 07 maj 2009 - 18:46

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 koledzy odebrałem moduł od mechanika,podobno coś było trzaśnięte ale dało rade naprawić,tylko dlaczego jak go zakręciłem do traktora to mam takie same objawy co poprzednio????? może jakieś przewody ominąłem przy sprawdzaniu instalacji??proszę pomóżcie bo nie mam już pojęcia co jest!!!

#15 Share 0DawiD0

0DawiD0

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 19 lipiec 2009 - 09:36

koledzy odebrałem moduł od mechanika,podobno coś było trzaśnięte ale dało rade naprawić,tylko dlaczego jak go zakręciłem do traktora to mam takie same objawy co poprzednio????? może jakieś przewody ominąłem przy sprawdzaniu instalacji??proszę pomóżcie bo nie mam już pojęcia co jest!!!

Sprawa rozwiązana był podłączony jakiś trzeci kabelek (kolor czarny)przy włączniku wom który był tam podobno niepotrzebny

#16 Share naprawaelektronikirolnicze

naprawaelektronikirolnicze

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 19 maj 2010 - 22:09

Sprawa rozwiązana był podłączony jakiś trzeci kabelek (kolor czarny)przy włączniku wom który był tam podobno niepotrzebny

Napisz a na pewno ci pomożemy naprawiam moduły i instalacje i znacznie taniej i skuteczniej niż psełdo majstry z korbanek.

#17 Share janek12314

janek12314

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 01 listopad 2010 - 20:20

Napisz a na pewno ci pomożemy naprawiam moduły i instalacje i znacznie taniej i skuteczniej niż psełdo majstry z korbanek.

moze bys podal jakies namiary na siebie , jakbym mial problem z elektronika w 6180 .

#18 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 01 listopad 2010 - 21:06

poszukuje speca od modulow (naprawa)mf 6180 u mnie był pewien Pan który zajmuje się mf i innymi markami(mówił ze za nh się nie bierze tylko bo to szkoda naprawiać) zajmuje się elektryką i modułami ma program i wtyczki podłącza się lapkiem i konkretnie robi pracuje także w ciężarówkach i na zlecenie u korbanków jak ktos by chciał namiary to pisać na priv lub gg
Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

#19 Share janek12314

janek12314

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 20:12

u mnie był pewien Pan który zajmuje się mf i innymi markami(mówił ze za nh się nie bierze tylko bo to szkoda naprawiać) zajmuje się elektryką i modułami ma program i wtyczki podłącza się lapkiem i konkretnie robi pracuje także w ciężarówkach i na zlecenie u korbanków jak ktos by chciał namiary to pisać.

Prosze o jakis kontakt do niego .
Z góry dziekuje .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share 0Katal0

0Katal0

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 15:41

u mnie był pewien Pan który zajmuje się mf i innymi markami(mówił ze za nh się nie bierze tylko bo to szkoda naprawiać) zajmuje się elektryką i modułami ma program i wtyczki podłącza się lapkiem i konkretnie robi pracuje także w ciężarówkach i na zlecenie u korbanków jak ktos by chciał namiary to pisać na priv lub gg

Hej! podaj mi proszę kontakt do niego. mam problem z elektryką

Witam!Mam problem z instalacją w ciągniku.Podaj proszę swój kontakt.