Zaloguj się, aby obserwować  
krolik13

Ursus C-330 - budowa piasty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krolik13    1

witam. mam pytanie do Was. ma może ktoś katalog części od C-330 albo C-360 ...interesuje mnie budowa piasty koła przedniego ...chodzi mi o to jakie tam idą łożyska,potrzebne mi ich symbole oraz jakie mają wymiary.jest to piasta od koła 16 cali czyli normalna...byłbym bardzo wdzięczny jak by ktoś opublikował zeskanowaną strone z katalogu z budową piasty. z góry dziękuje za każdą informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

Masz tu skany dla starszych i nowszych wersji C-330

 

starsze wersje

beztytuu2sf.jpg

 

nowsze wersje

beztytuutt.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolik13    1

Wielkie dzieki " Roki212 "..chodzi mi o tą starszą wersje..tylko nie wiem czasem czy nie ma jakiejś pomyłki...nr . 5 to łożysko stożkowe i wszystko by sie zgadzało..ale nr . 15 pisze łożysko statkowe, czy nie powinno bys stożkowe?? czy moze poprostu jakiś błąd...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Joker93
      Witam koledzy mam problem z wyciekiem oleju z przedniej zwolnicy w forterce 120hsx jak to rozebrać bo nigdy tego nie robiłem 
    • Przez ukasz
      Dziś zauważyłem że cała przednia oś ma dość spory luz, jednak nie jest o luz osiowy a cała oś przesuwa się do przodu i do tyłu.W instrukcji widzę tylko że z każdej strony jest jakiś pierścień ale wygląda on na dość gruby wiec raczej nie służy do kasowania luzu. i nie wiem czy można dokupić podkładki do kasowania tego luzu czy trzeba kombinować i samemu dorabiać.
    • Przez Metality_Dawid
      Witam jestem tokarzem, z chęcią podejmę się naprawą przednich osi ciągników do 120hp 2x4 oraz 4x4. Możliwość wysyłki, wystawiam FV, kod pocztowy 21-060. Pozdrawiam
      Nr.tel 722 017 799
      Adres e-mail biuro.metality@wp.pl
      Preferuje pisać na adres e-mail z przesłaniem zdjęć potrzebnej naprawy.
    • Przez emil355
      Witam ponownie agro-forumowiczów . Jak sądzicie opłaca się założyć do C 330 opony szersze na przód ??? Czy lepiej oryginalne 6.00-16 ???
      Myślę że jak założył bym te szersze 7.50-16 to tak by może już przód mniej tonął w podmokłym terenie , do ładowacza czołowego też lepiej by pasowały bo oryginalne mogą nie wytrzymywać i mogą pękać <_< :unsure: .
      Co o tym sądzicie :rolleyes: , z doświadczenia itp
      Dziękuje już za wszelkie porady odp na mój nowy temat ...
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Macie jakieś sposoby, żeby nie znosiło przodu w c 330 podczas zimy? 
      Pozdro!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj