Skocz do zawartości

Zdjęcie

deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe?

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel65

pawel65

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 luty 2010 - 23:15

deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe? witam mam pytanie czy deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe ? ciezko pali gdy jest zima:| akumulator nowy..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe? Dzisiaj, 12:08
  •  

#2 Share juzekxbigxarm

juzekxbigxarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 25 luty 2010 - 17:03

deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe? Ma świece żarowe: http://www.diesel-cz...a_deutz1012.jpg ,takie tylko nie ma lampki pokazującej czy one grzeją, a jak ciężko ci zapala może masz zepsutą pompkę paliwa i daje za małe ciśnienie na pompowtryski.

#3 Share coffey23

coffey23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 25 luty 2010 - 17:31

deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe? z tego co patrzyłem w katalogu to nie ma on kilku świec tylko jedną i nazywa sie to świeca podgrzewania :P co do ciężkiego zapalania może być wina rozrusznika podobno pierwsze modele miały słabe rozruszniki.

#4 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 27 luty 2010 - 08:36

deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe? Najpierw sprawdz świece czy dziła jeżel działa a nie zapala może być brak dawki rozruchowej i wtedy gdy zimny niezapali.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share juzekxbigxarm

juzekxbigxarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 14:51

deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe? Mam problem ze skrzynią biegów jak chce włączyć bieg to ciężko wchodzi jak by sprzęgło nie do końca rozłączało a i czesami podczas jazdy sprzęgło się obmyka, co jest przyczyną? może te wspomaganie sprzęgła daje za małe ciśnienie i żle chodzi?

Ciągnik deutz 6.45tt

#6 Share coffey23

coffey23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 15:19

deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe? co znaczy "sprzęgło się obmyka, "
u mnie jak jest zimny to troche ciężko bieg wchodzi ale później to już bez problemu

#7 Share juzekxbigxarm

juzekxbigxarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 15:50

deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe? znaczy że czesami jak ma duże obciążenie to się sprzęgło ślizga, a pedał sprzęgła ciężej czy lżej chodzi? bo u mnie na początku jak się rozgrzał to biegi terz dobrze wchodziły ale pedał sprzęgła stwarzał większy opór

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share coffey23

coffey23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 22:32

deutz-fahr agrotron 6.45tt posiada świece żarowe? u mnie pedał sprzęgła zawsze tak samo działa :) ja czujesz ze się zaczyna ślizgać to raczej remont sprzęgła się szykuje z tego co w serwisie gadali to nie ma co jeździć na takim słabym bo czym dłużej się ślizga to więcej części do wymiany :)

Dodaj odpowiedź