Skocz do zawartości

Zdjęcie

plug goizin obrotowy

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 24 luty 2010 - 16:09

plug goizin obrotowy Witanie . Mam pytanie czy oplaci sie kupic plug 4 skibowy obrotowy goizin ,czy ktos mial cos takiego i jak to sie spisuje.Mam 4 zagonowa i chcialem kupic obrotowy i ten wydaje sie interesujacy [url="http://allegro.pl/item932527364 plug 4 skibowy goizin html ps .sorki ale mam problem bo nie moge wsawic linku bo nie umiem i podalem adres a jak to wstawiwm jako odnosnik to wyskakuje blad.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
plug goizin obrotowy Dzisiaj, 09:50
  •  

#2 Share Petekw

Petekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo głównie i troche komputery.

Napisany 24 luty 2010 - 16:41

plug goizin obrotowy Dla ciebie link :P
http://www.allegro.p...?item=932527364

Szczerze to pierwszy raz spotykam sie z tą firmą. Ciekawe jak z cześciami do niego?
Na zdjećiach wyglada ladnie. I cena wedlug mnie bardzo atrakcyjna.
Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

#3 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 24 luty 2010 - 17:10

plug goizin obrotowy ok , o ten mi chodzilo ,troche sie podszkole i napewno to zalape co i jak :P juz sie prawie na niego zdecydowalem bo za ta cene ladny ,niepordzewiale odkladnice a facet mowi ze nie spawany ale wole sie popytc a marka malo znana wiec roznie moga byc zdania . ps a moglys mi napisac na pw jak wsawiles ten link ,z goru dzieki :)

#4 Share Petekw

Petekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 24 luty 2010 - 21:34

plug goizin obrotowy A ile na kropus bierze ten pług? Bo tak na oko to wydaje mi sie że sporo 40cm to minimum.
jesli wolno spytac to czym go bedziesz ciągał? Szperałem chwilke w necie i nie znalazlem zadnych wiekszych informacji o pługach tej firmy. kurcze nie chce cie straszyc ale mogą być problemy pozniej ze znalezeniem cześći.
Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 24 luty 2010 - 22:01

plug goizin obrotowy szerokosc na korpus to 30cm ,otwory lemieszy pasuja od grudziadza takie nowe sa po 120 sztuka ale te widze ze mozna je poklepac i 2 lata jeszcze beda a co do reszty to niewie :P Do jesieni bedzie w garazu nowy belarus 892 w zastepstwie 902 .A ty masz obrotowke ,jakie czesci wymieniales?

#6 Share Petekw

Petekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 25 luty 2010 - 08:32

plug goizin obrotowy 30 na korpus to dość mało. Ale napewno ma zmienna szerokość orki. Czyli bedize go można ustawić szerzej.
Ja mam obrotówke Sukova Junior Roto 4x35cm. Ciagne to zetorem 8540. Ale mam raczej cieżkie ziemie. Więc zetor ma dość cieżko ale idzie. Kupilem go nowego w 2006r.

Do tej pory zmienilem tylko lemiesze na nowe oraz dluta. Bo oryginalnie byly same lemiesze a pozniej wprowadzili lemiesze z dlutami. Do mojego lemiesz kosztuje 40zl a dluto 20zl czyli czesci sa rczej tanie.
Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

#7 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 25 luty 2010 - 09:09

plug goizin obrotowy Mnie taki 30cm pasuje bo do belarusa to nic wiekszego nie ma co brac.JAk masz po 40 za sztuke to tanio ,ja mysle ze jak pasuja od grudziagza to mozna dac rzemioslo bo mam 4 zagonowa grudziac i kupuje dobre lemiesze po 50 za sztuke rzemioslo a oryginal 120.Jutro jade go obejrzec i pomierzylem otwory w swoim to zobacze co i jak pasuje.TO jest francuska firma i w Krakowie sprzedaja ich plugi bo sa przedsawicielem to jakas moze bylaby mozliwosc zamowic czesci gdyby cos sie popsulo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share prox7441

prox7441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 25 luty 2010 - 18:39

plug goizin obrotowy jeżeli to jest jak piszesz 4x30 i nie można go rozszerzyć (w co wątpię) to kupno tego pługa nie ma sensu. Jak chcesz orać na 120cm to lepszy pług 3x40 będzie krótszy i belarus będzie w nim chodził o niebo lepiej tzn. nie będzie problemu z podnoszeniem przodka, no i 3x40 jak poszukasz to też w tych pieniądzach znajdziesz i to nie jakiejś tam firmy z kosmosu... to moje zdanie!