Zaloguj się, aby obserwować  
mariusz1234

Zetor 7745 czy ursus 914

Polecane posty

mariusz1234    0

Witam!chciałbym się dowiedzieć jaki ciągnik lepiej wybrać zetor 7745 czy ursus 914.Miałby pracować z 4 skibowym pługiem atlas tur,agregatem uprawowym 3,60m,gruberem 5 łapowym,i w transporcie z dwoma przyczepami 2*6ton.Dotychczas miałem ursusa 902 i rzczej byłbym za 914.Zetor ma być o 2tys drożej. :P

Proszę o doradzenie który był by lepszy do takich prac??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro1014    4

Moim zdaniem do takich prac zdecydowanie lepszym ciągnikiem jest ursus 914 ale co nie znaczy że sądzę że zetor to zły ciągnik ale 914 będzie sobie lepiej radził a z kasą to się zastanów bo później można żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

oczywiscie, ze 914 jest mocniejszy i mniej spali (jak juz 914 to taki z 1990-1992r)

Twierdzisz ze 914 spali mniej niż zetor 7745? jeśli tak to jesteś w błędzie , miałem 902 a przecież to prawie to samo co 914 tyle że bez przedniego napędu i palił zdecydowanie więcej niż zetor .

Też polecam 914 z tego co napisałeś w swojej wypowiedzi to ciągnik będzie do ciężkich prac polowych lepiej sobie poradzi niż zetor jest cięższy i troszkę mocniejszy , niestety komfort pracy słabszy niż w zetorze(głośniej w kabinie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Również do ciężkich prac polowych polecam 914 zetory nie są złe ale są lżejsze i to jest ich minus przy wyciąganiu np.12ton z pola. Ale znowu zetor bardziej zwinny, poręczny i komfortowy. Chociaż jak byś poszukał napewno byś znalazł 914 w DeLux i powinno być ok


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

czy ja wiem 914 to taka ,,krowa,, jest duży i co z tego a w tych sprzętach to 7745 by sobie poradził napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

zetor by sobie poradził ale z racji tego ze 914 to taka "krowa" to poradzi sobie znaczniej lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek123    0

Ja bym wybrał zetora ponieważ komfotr pracy jest 100% lepszy

np. cały dzień będziesz orał i czym będzie lepiej = zetorem

 

NO chyba ze byś znalazł 914 DeLux to już prędzej


KPK Kumurun Team - zastępca Prezesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117

czy ja wiem 914 to taka ,,krowa,, jest duży i co z tego a w tych sprzętach to 7745 by sobie poradził napewno

masz racje taka krowa lepiej juz 1014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj