Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur do Zetora 5211 na miękkim przodzie

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share biczyss

biczyss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:wszystko i nic :) a tak serio to pływanie ,taniec, tenis ziemny, siatkówka (zawodowo) wspinaczka i fotografowanie :)

Napisany 22 luty 2010 - 12:22

Tur do Zetora 5211 na miękkim przodzie witam w moim temacie . mam zamiar założyc w zetorze 5211 na miękiim przodzie tura.w związku z tym pojawilo sie pare problemow : 1 to sprężyny w przodzie : czy nie będą one pękac pod ciezarem tura i ladunku???
i 2 problem : jaki tur będzie do niego najlepszy ????? mam na mysli raczej polskie produkty , ale zagraniczne również moga byc

pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur do Zetora 5211 na miękkim przodzie Dzisiaj, 11:02
  •  

#2 Share pawello15

pawello15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 22 luty 2010 - 14:21

Tur do Zetora 5211 na miękkim przodzie ja miałem na zetorze 7211(miękki przód) tura 4 który waży dość sporo i od razu przy zakładaniu zablokowali mi przód bo i tak od razu by siadł
Myślę że powinieneś zablokować sprężyny od razu aby nie pekły bo i tak ci nic nie dadzą jak od razu siądą .

#3 Share Dodi

Dodi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 22 luty 2010 - 16:01

Tur do Zetora 5211 na miękkim przodzie Do 5211 poleciłbym 3b z hydrametu. Ma trzy sekcje i do zetora robią mocowanie

#4 Share macieja910

macieja910

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 22 luty 2010 - 16:06

Tur do Zetora 5211 na miękkim przodzie No myślę, że przód będziesz musiał zablokować. A co do tura to chyba TUR 3B do 5211 :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share adamek90

adamek90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 luty 2010 - 17:12

Tur do Zetora 5211 na miękkim przodzie Jesli masz taką możliwośc to zablokuj resory, u mnie w 5211 niestety nie bylo takiej możliwości i resory od razu siadly.ALe bez problemu nadaja sie sztywne od c-360.A jeśli chodzi o ładowacz to mam z hydrametu t-14 trzy sekcyjny teraz jest pewnie inna symbolika tego modelu.

#6 Share biczyss

biczyss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:wszystko i nic :) a tak serio to pływanie ,taniec, tenis ziemny, siatkówka (zawodowo) wspinaczka i fotografowanie :)

Napisany 24 luty 2010 - 17:26

Tur do Zetora 5211 na miękkim przodzie a to blokade to da sie tak szybko zdjąć np. po odczepieniu tura żeby wygodniej się jechało ???

a ja jestem dziewczyną , wiem że to rzadkość na agro , ale czytajcie uważnie proszę :P

#7 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 24 luty 2010 - 21:21

Tur do Zetora 5211 na miękkim przodzie niestety by ją założyć trzeba podnieść przód by natrafić na rowek a by zdjęć to samo i wyciągać wkręcając śrubę i ją ciągnąć jeśli się uda miejsce na te kołki to taka blaszka z 4 cm przykręcona 2 śrubkami

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 24 luty 2010 - 22:21

Tur do Zetora 5211 na miękkim przodzie Sprawdź czy ten ZETOR ma możliwość blokowania półosi, bo były wersje że nie miały.
Znajomy ma właśnie takiego i z turem śmiga już kilka lat, a o wymianie, albo blokowaniu sprężyn nic nie wspominał.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.