Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki agregat ścierniskowy 120KM

40 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Wojtek

Wojtek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 15 sierpień 2007 - 22:46

czy gruber może się zapchać ?? B)

czy gruber moze sie zapchac, ja już szału dostaje od tego zapychania, jakis dołek wymoknie chwasty sie rzucą to jest tragedia, zborze lezalo to tez tyle samo do przodu i tyle samo do tyłu,
radze ci talezowke kup, ja tez chcem kupic talezówke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki agregat ścierniskowy 120KM Dzisiaj, 17:25
  •  

#22 Share U1224

U1224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 16 sierpień 2007 - 10:04

Jaki agregat ścierniskowy 120KM te lapy sa mniejsze troche i jest i wiecej. a tak gleboko musi byc... bo jak bedzie plyciej to same czubki beda ryły a podcinacze nie wejda w ziemie...
c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

#23 Share kuba55

kuba55

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 147 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , robienie zdjec

Napisany 27 sierpień 2007 - 19:53

Jaki agregat ścierniskowy 120KM mandam kus to świetny agregat jeden rolnik robił nim jd 6610 był to 3m ,
pole ładnie uprawione , mysle że twój ursus 1224 też by sobie z nim poradził

coraz gorzej

#24 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 27 sierpień 2007 - 23:51

Jaki agregat ścierniskowy 120KM Bardzo fajne są agregaty podorywkowe czeskiego farmetu. Pracowałem na takim i pole po nim wyglądało bardzo ładnie.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#25 Share saherb

saherb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 16:30

No, i stalo sie to, czego sie obawialem.
Po zalozeniu oryginalnych kongskildowskich podcinaczy do naszego grubera 1224 sra i pierdzi przy nim.
Z wielkim bólem idzie na rownym 1 szosowa, a to jest ciut za wolno. Sa 2 opcje: albo sprzedac grubera i zakupic inny- taki do 1224 albo zakladac turbo. Z tym turbo wolalbym sie tak nie palic bo silnika troche zal, a poza tym przy innych pracach te 117 km wystarcza w zupelnosci. Co myslicie, co polecacie?

A może najpierw by tak zmniejszyć głębokość pracy?

#26 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:54

Jaki agregat ścierniskowy 120KM A co na poprzednich podcinaczach źle sie robiło??
Ursus & JD Rulezzzz

#27 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 28 czerwiec 2008 - 12:20

Jaki agregat ścierniskowy 120KM ja zawsze ciągałem unie kos trzy metry i jakoś szło

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#28 Share FAZI

FAZI

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 18 luty 2009 - 14:36

Jaki agregat ścierniskowy 120KM 2,6 LUB 3M jak cos to mam cennik SKOTARKA

#29 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 18 luty 2009 - 14:50

Jaki agregat ścierniskowy 120KM 2,6 to maly...ja bym proponowal 3m a jesli masz rowne kawalki to nawet 3,60 powinien sobie poradzic

#30 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 18 luty 2009 - 19:33

Jaki agregat ścierniskowy 120KM 3,6 to na lekkie ziemie. Z takim zestawem raczej nie uzyska odpowiedniej prędkości.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share frix

frix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 22 luty 2010 - 00:34

Jaki agregat ścierniskowy 120KM Chciałbym się dowiedzieć czy mój ciągniczek poradzi sobie na dużych górkach i to w dodatku na nich jest glina(bo mam pare takich górek) z agregatem 2,60? Myśle tu o takich firmach jak Mandam, Rolmako... bo chyba w tańsze nie warto się pakować ze względu na jakość. A już czytam troszke tych tematów. A znowu Unia jest za droga jak dla mnie. A i pytanie jeszcze o to które redlice były by lepsze sercówki czy dłuta?? I z tego co słyszałęm to chyba w Mandamie nie ma skrajnych talerzy? Czy to jest duży minus?

#32 Share Baza18

Baza18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 22 luty 2010 - 07:39

Jaki agregat ścierniskowy 120KM Jeżlei dobrze kojarze i Twoj ciagnik ma 120 koni to sobie na spokojnie popradzi z 2,60. Słyszałem ze na jedna łape przelicza sie 15 koni wiec w agregacie 2.60 zapotrzebowanie jest na 90 koni czyli masz duzy zapas (jesli masz tyle koników co mysle). Osobiscie uwazam ze dłuta sa trwalsze.
Baza

#33 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 22 luty 2010 - 07:52

Jaki agregat ścierniskowy 120KM Ta Renówka to jest ares, temis czy z serii .54 a może .14??
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#34 Share marcin8410

marcin8410

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 22 luty 2010 - 07:56

Jaki agregat ścierniskowy 120KM Kolego ja mam na sprzedaż kultywator ścierniskowy Mandamu 3m z 2006 r w stanie jak nowy za małe pieniądze jak coś to pisz na pw.

#35 Share pabloooo

pabloooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 22 luty 2010 - 10:06

Jaki agregat ścierniskowy 120KM w mandamie są skrajne talerze , wiem bo właśnie takiego zamówiłem 3m zabezpieczenie sprężyna + siewnik poplonu Akpila

#36 Share frix

frix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 22 luty 2010 - 18:55

Jaki agregat ścierniskowy 120KM 120,14 :P Czyli ma 110 koni z tego co mi wiadomo :) 3 metrowy to chyba bedzie za duży niestety :/ No z tego co tak patrze to chyba bardziej popularny wśród użytkowników forum jest Mandam. Ja bym wolał mniejszy agregat z tego wzglądu że warunki polowe są cieżkie u mnie :/ A niestety taki 2,10 jest za mały bo nie zakrywa mi całego ciągnika :( Bo jest on dodatkowo poszerzony :)

No to widze Pabloooo że przyszalałeś nie ma to tamto :( Hehh :)

Również myśle że dłuta są trwalsze :) I słyszałem że lżej się podobno nimi robi ale czy może jeszcze to ktoś potwierdzić??

#37 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 22 luty 2010 - 19:33

Jaki agregat ścierniskowy 120KM Kolego jeśli cię interesuje mogę sprzedać ścierniskowy Fortschritt 2.6m 13 łap w 4 rzędach, dłuta sercowe, z tyłu talerzówka. Pracował u mnie 1 sezon ale zmieniliśmy ciągnik i potrzeba nam coś większego. Jeśli chcesz więcej info pisz na Priv.

#38 Share frix

frix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 22 luty 2010 - 21:14

Jaki agregat ścierniskowy 120KM Miałem kongsilde na próbe 3 metrowy własnie na takich sercówkach bylo ich okło 13 i niewiedzieć czemu nic sie nie chciało tym robić :/ Zapychało się, a jak wzieło sie płycej to wyłaziło... itp... :/ A znowu znajomy ma takie coś tylko ze na sztywnych łapach bo tamto było na spreżynach to robi że hoho :P

#39 Share STANIK

STANIK

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 22 luty 2010 - 22:07

Jaki agregat ścierniskowy 120KM ja mam ROLMAKO na sprzynach 3 m z walem. teraz ciagne to john derem 7600 ale ciagalem go 1224 120km i szla bez problemow!! gory glina nie zajakla troszke dymku puscila . jezdzilem 4 polowa wiec nie wiem ile km /h to bedzie 8?? a jonym jade 13-15km/h. zapcha mi sie jak wjade w duza kupke polegnietego lub jest duze zielsko to za ciekawie nie wyglada praca ale na czystym sciernisku idzie jak mazenie czesci nie sa drogie i cena agregatu tez nie wielka chociaz ja mam swoj juz 3 lata i dalem chyba 14 tys. mysle ze twoja renia tez smialo sobie z nim poradzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 22 luty 2010 - 22:17

Jaki agregat ścierniskowy 120KM @frix, ja na początku miałem podobny problem tylko, że mi agregat nie chciał wchodzić w ziemię i po paru przejazdach to minęło, a powodem były zardzewiałe elementy robocze, które dopiero jak rdza się starła pracowały perfekcyjnie :P myślę że teraz nie będę miał z tym problemów bo sprzęt zakonserwowałem :(