Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup myjki ciśnieniowej

33 odpowiedzi na ten temat

#1 Share djibiza11

djibiza11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 21 luty 2010 - 20:38

Zakup myjki ciśnieniowej Witam :P Rozglądam się za zakupem nowej myjki, myślałem o firmie Karcher a konkretnie o modelu K 5.55 Jubilee. Co o niej sądzicie?? A może polecacie jakieś inne myjki w podobnej cenie??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakup myjki ciśnieniowej Dzisiaj, 11:00
  •  

#2 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 21 luty 2010 - 20:52

Zakup myjki ciśnieniowej Ogólnie Karcher ma dobry sprzęt dużo lepszy niż Kinzo :P
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#3 Share djibiza11

djibiza11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 21 luty 2010 - 21:15

Zakup myjki ciśnieniowej I dlatego myślę nad nim.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Manio1523A

Manio1523A

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i oczywiście gospodarka

Napisany 21 luty 2010 - 21:15

Zakup myjki ciśnieniowej Dokładnie @Lukasz1987, Karcher to dobry sprzęt. Nasz sąsiad kupił tylko używaną, dał 2tyś. Kupił ją od dilera Karchera po sprawdzeniu. Pożyczyliśmy ją do umycia przyczep jak były remontowane i byłem pod wrażeniem. Z przyczepy płatami odchodziła farba, aż było widać fabryczne napisy na ramię.

#5 Share MANIEK416

MANIEK416

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO, MOTORYZACJA, TECHNIKA itp.

Napisany 21 luty 2010 - 21:25

Zakup myjki ciśnieniowej Kolego przedewszystkim zależy do czego będziesz ją używał, karcher to dobra firma sam mam jedna albo raczej mnialem :P bo się skończyła i tez muszę pomyśleć nad następną, a narazie porzyczam od brata :( . Do większej pracy to jednak na 400v, na 230 są zasłabe. A niemyślałeś nad dużą profesjonalną ale po regeneracji, wychodzi dużo taniej niż nowa, mam znajomego co taką kupil i jest bardzo zadowolony.

#6 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 21 luty 2010 - 21:32

Zakup myjki ciśnieniowej karcher to zabawki, prawdziwe myjki to kew ewentualnie wap

#7 Share DawidM

DawidM

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 21 luty 2010 - 21:34

Zakup myjki ciśnieniowej http://www.agrofoto....__fromsearch__1
Przeczytaj kolego 4 post.

#8 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 21 luty 2010 - 21:38

Zakup myjki ciśnieniowej ja w tym roku kupiłem myjkę eurotec wp502 - 1800w z metalową pompą i jestem bardzo zadowolony, myłem naczepy w jesień które chodziły cały czas w błocie, liściach itp i wszystko błoto rwało jak wściekłe :P to tylko moje zdanie
www.agromarchobrzany.pl.tl

#9 Share maxi777

maxi777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 21 luty 2010 - 21:38

Zakup myjki ciśnieniowej Ja posiadam takową myjkę(model 5.55), jak dla mnie rewelacyjna jak na moje potrzeby. Masz w zestawie 2 dysze. Użytkuje ją od roku i bez żadnego problemu. Polecam tą firme.

#10 Share djibiza11

djibiza11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 21 luty 2010 - 21:50

Zakup myjki ciśnieniowej No ja szukam tak do 1000zł, więc co polecacie zamiast tej?? Przeważnie będzie myła sprzęt rolniczy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share vegeta23

vegeta23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Siatkówka

Napisany 21 luty 2010 - 22:15

Zakup myjki ciśnieniowej Ja mam BOSCH'a Aquatak 1350 i jestem z niej zadowolony, Pierze jak głupia ;D Używam jej właśnie do mycia sprzętu rolniczego. Gorąco polecam ;]

#12 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 21 luty 2010 - 22:26

Zakup myjki ciśnieniowej kolego poszukaj w LIDL-u mają nieraz myjki Lavor, profesjonalna firma robiąca profesjonalny sprzęt a ta myjka jest w Polsce tylko w Lidl-u(części są bo firma sprzedaje myjki te drogie oddzielnie) dają dwa lata gwarancji i myjka oprócz węża musiałem wymienić bo był z tworzywa(100 dałem z zakuciem za super mocny wąż z metalowym oplotem) i się złamał jest super ma metalową pompę i parametrami odpowiada myjkom Karcher za około 1500zł a kosztuje 600:) kawał solidnej maszyny(waży bodajże 23kg) a to w myjkach ważne bo określa jak zrobiona pompa mam i używam i jestem zadowolony pistolet porządny wszystko na złączki z mosiądzu mam też starą myjkę bosch aquatak 130 tez polecam parę ładnych lat już służy ale ten Lavor daje duuużo lepiej
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#13 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 21 luty 2010 - 22:51

Zakup myjki ciśnieniowej Ja mam Karchera już 2 rok (mała, nie pamiętam jaki model- za ok 360 zł)- i jak dla mnie rewelacja, a szczególne efekty daje dysza obrotowa (schodzi farba z maszyn). Polecam do mycia maszyn rolniczych- szybko, tanio (mniej wody) i lepszy efekt.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#14 Share djibiza11

djibiza11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 21 luty 2010 - 22:54

Zakup myjki ciśnieniowej Dzieki wszystkim za pomoc :P Na pewno się przyda.

#15 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 21 luty 2010 - 23:31

Zakup myjki ciśnieniowej jak rozważasz używkę to seria karchera 7... mosiężna pompa, jak w profesjonalnych
ja kupiłem jakieś 2 lata temu za 600zł i chodzi, wiadomo co nowe to nowe, ale czasem lepiej kupić mocniejszą używkę niż słabszą nówke

http://www.allegro.p..._gwarancja.html

http://www.allegro.p...r_k_720_mx.html

albo taka profesjonalna HD na "siłe"

http://www.allegro.p...her_hd_890.html

#16 Share Denison

Denison

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roslinna , mechanizacja rolnictwa maszyny i urządzenia do produkcji roślinnej , hodowla koni.

Napisany 23 luty 2010 - 13:01

Zakup myjki ciśnieniowej Co racja to racja!
" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "

Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

#17 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 23 luty 2010 - 13:15

Zakup myjki ciśnieniowej Ja polecam karchera, lub innej ale renomowanej firmy ale nie kupuj jakiejś za 500zl z jakiegoś marketu, bo moze i myja dobrze ale jak bedzie z trwaloscia to niewiadomo ja mam karchera nie pamietam jaki model, ale jest na sile nie na 220, myje nia maszyny, oborę (kilka razy w roku) i wiele innych rzeczy i jak narazie przez 6 lat uzytkowania nie popsuło sie przy niej absolutnie nic, tylko trzeba dbac zeby z niej woda zleciala jakby miala stac w zime w nieogrzewanym garzau zeby czasem nie przymarzlo cos i nie pekło.

#18 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 25 luty 2010 - 14:51

Zakup myjki ciśnieniowej ok kolego ok ale na takiego Karchera na siłę musiałeś dać ze 4 tyś:P a ja dałem 500zł za Lavora i myję 2 rok oborę maszyny i chlewnię mam pianownicę szczotkę roto oraz dyszę z regulacją szerokości strumienia i szczotkę do mycia samochodów myję może nie za dużo ale raz na tydzień z pół godzinki średnio popracuję tak więc jak wytrzyma mi jeszcze z rok to jestem w stosunku do Ciebie już sporo do przodu :) No chyba że na jakiś zwrot ją wziąłeś...
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#19 Share mreq

mreq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 26 luty 2010 - 23:37

Zakup myjki ciśnieniowej Miałem do czynienia z 3 myjkami. 2 Wap'ami i 1 Weidner'a. Ceny tych myjek są wysokie, bo weidner kosztował 16 tys zł 3 lata temu, ale pierwszą był Wap i do tej pory chodzi. Pomyśl nad używanym Wapem. Aby miał ciśnienie wysokie to bedzie ok:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 28 luty 2010 - 23:10

Zakup myjki ciśnieniowej myjka Lavor zakupiona wczoraj (27.02.2010r.) za 499zł w Lidlu w Lublinie. Jutro pierwszy test.
Narazie moge powiedziec, ze jestem pod wrazeniem jakosci wykonania i spasowania czesci, w tym plastikow. Solidna obudowa, gruby wąż, mocne plastiki. Jakosć podobna do tych myjek za 2000zł. Zobaczymy jak bedzie myła :)
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Dodaj odpowiedź