Skocz do zawartości

Zdjęcie

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ?

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 21 luty 2010 - 19:38

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? Możecie polecić jakiś zakład, który regeneruje sprężarki? A może nie bawić się w regenerację tylko kupić nową ? Jeśli tak to gdzie i ile może kosztować ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? Dzisiaj, 21:23
  •  

#2 Share coffey23

coffey23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 21 luty 2010 - 20:47

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? do czego to ma być sprężarka ? co do zakładu gdzie robią regeneracje to trzeba dobrze trafić a części też nie są tanie :P

#3 Share red

red

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 21 luty 2010 - 20:49

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? sprezarka do jakiego ciagnika Dodany obrazek ??
regenerowałem turbo w 1014 kosztowala mnie 800zł a nowa w tej chwil agroma oferuje za 1700zl na allegro najtansza jaka znalazlem to koszt 1400zł.osobiscie polecam kupic nowa chyba ze ta która masz w ciagniku chodziła od nowosci i nie była jeszcze rozbierana wtedy mozna sie pokusic o regeneracje Dodany obrazek
w ojej okolicy regeneracja zajmuja sie 2 zaklady jeden w mielcu TransTutbo i w zwoleniu Agro-Kraft.

#4 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 21 luty 2010 - 20:59

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? jezeli do 1014 to ja posiadam nowke nieuzywana w cenie 1300 oryginal z agromy lublin. jak cos to pisz
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#5 Share Tomek7G

Tomek7G

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Zainteresowania:Milan Per Sempre...

Napisany 21 luty 2010 - 22:20

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? Popatrzcie koledzy na temat...Arkowi chodzi pewnie o sprężarkę do SW-680, albo 6CT107, chyba, że pomylił dział

Co do samej sprężarki mam znajomego, który zawodowo prowadzi sklep z częściami do silników, a prywatnie robi kapitalki silników, i turbiny też regeneruje wszystko fachowo, i profesjonalnie...
Ryk SW 400 + C360 + 2xD43 pełne pszenicy = Magia PRL

Sprzedam 2 redlice do Poznaniaka
Kontakt: PW/GG

#6 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 luty 2010 - 22:51

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? moge ci polecic zaklad w miejscowosci Markusy k. Malborka (w google ich znajdziesz i opinie pewnie tez), sam dawalem im pare turbo do regeneracji i chodza do tej pory.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#7 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 22 luty 2010 - 00:42

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? no ja też mogę ci ich polecić, tu masz do nich kontakt jak by co ... :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 22 luty 2010 - 11:01

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? Jeśli napisałem pytanie w dziale bizon to jak łatwo się domyśleć chodzi to turbo do bizona :P

Dzięki za namiary.

#9 Share lukaszz110

lukaszz110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 482 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 16:22

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? Arek lepiej dobrze poczytaj o danym sklepie zanim ją oddasz ja dałem z Z110 do regeneracji to ją ch..e puścili na sucho i co zabijesz
dlatego dobrze sie zastanów zanim gdzieś dasz ja miałem przygody z turbosprężarką to moge coś powiedzieć więcej
a co ci poszło pierścionki czy ośka czy korpus pękł a może łopatki stare??

#10 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 18:42

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? Sprężarka miała już luz osiowy i puszczała olej, oddałem do firmy Moto-Remo w Iławie. Już odesłali zregenerowaną, jak będzie trochę cieplej to montuje i sprawdzę jak zrobili...

Przy regeneracji sprężarki zalecana jest wymiana oleju tylko czy teraz spuścić go na zimno?

#11 Share coffey23

coffey23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 19:18

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? u mnie zawsze i wyłącznie robimy zmiany na rozgrzanym oleju ;) nie wiem czy z gęstym olejem wszystko dobrze spłynie.

#12 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 20:43

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? No właśnie nie wiem jak oni to zalecają wymienić bo jak rozgrzać silnik bez montażu turbo ;)

#13 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 22:35

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? Ten olej już dawno spłynął, został tylko w filtrach i misie. Spuść z misy , wymień filtry i nie przejmuj się. Jak odpalisz po wymianie oleju i turbiny, to nie gazuj.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share lukaszz110

lukaszz110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 482 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 15:07

Regeneracja / wymiana turbo - gdzie kupić turbo ? w ogóle nie mozna gazować na zimnym silniku zaraz po zapaleniu
zamontuj turbosprężarkę a przewody odprowadzające i zasilający i kielich osi <gdzie przechodzi olej zalej olejem> i zapal
nic się nie stanie jak zapalisz na starym oleju
właśnie jak spuścisz na zimno to nie zejdzie wszystko a po drugie po zalaniu nowym olejem turbinka przez chwile będzie chodziła na sucho bo musi zaciągnąć olej

moja rada a już dużo się narobiłem i nasłuchałem zamontuj, zalej olejem przewody, zapal, zagrzej silnik, i spuść olej i zalej nowym