Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skrzynka rozdzielcza MTZ 82

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukas20zts

lukas20zts

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:polskie maszyny rolnicze szczególnie ciągniki Ursus a także kombajny marki Bizon

Napisany 21 luty 2010 - 14:12

Skrzynka rozdzielcza MTZ 82 Mam problem ze napędem przedniej osi w moim mtzcie ,jeżeli w polu włacze na drugi ząbek to nie ciągnie muszę zaciągnąć na 3ząbek i po pracować jakiś czas dopiero później cofne na 2 zabek i będzie włączony napę ale potrafi się wyłączyć po krótkim czasie nawet jak tylne koła się ślizgaja .wydaje mi się że ten automat nie działa bo jak koła tylne zaczynają się ślizgać to na drugim ząbku napęd powinien się automatycznie włączyć prawda? .podpora i tarczki są ok bo dołożyłem ostatnio i skręciłem.
Może miał ktoś podobny problem???

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
MTZ 82TS

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki MTZ - Belarus
  • 42000.00 PLN
  • 18 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Skrzynka rozdzielcza MTZ 82 Dzisiaj, 02:04
  •  

#2 Share mchammer

mchammer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 21 luty 2010 - 17:46

Skrzynka rozdzielcza MTZ 82 Ja miałem podobnie, że też nawet jak tył na śniegu mi boksował to przód się czasami nie załączał i do tyły w ogóle nie ciągnął. Zacząłem jeździć na 3 ząbku tak jak ty to zrobiłeś i nie ma problemu i pisałem posta na forum czy tak można i ludzie tak jeżdżą więc widocznie da się.

#3 Share Rav

Rav

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 21 luty 2010 - 20:25

Skrzynka rozdzielcza MTZ 82 Ja mam mtz i wcale drugiego ząbka nie używam tylko 3 i jest włączony{3} albo wyłączony {1}

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share lukas20zts

lukas20zts

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:polskie maszyny rolnicze szczególnie ciągniki Ursus a także kombajny marki Bizon

Napisany 21 luty 2010 - 21:45

Skrzynka rozdzielcza MTZ 82 Na trzecim ciągnie jak durny Ale i na drugim kiedyś fajnie pracował . W sumie jak się porządnie rozgrzeje to i na 2 ciągnie w polu. tylko od czego to zależy coś musi myć nie tak w tej skrzynce??

#5 Share mchammer

mchammer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 21 luty 2010 - 23:36

Skrzynka rozdzielcza MTZ 82 Tam niby, że jakiś automat jest może się po prostu przy pracy wyrobiło w jakiś sposób.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share bartek140881

bartek140881

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 04 maj 2010 - 20:42

Skrzynka rozdzielcza MTZ 82 tam jest cos takiego podobnego jak w rowerze w tylnym kole w starych skladakach typu wigry 3.Sa takie kulki z sprezynkami i jak tylne kola zaczynaja krecic sie szybciej jak przednie to te kulki "zaciskaja sie" i przud zaczyna ciagnac i to dziala tylko do przodu a i jeszcze jedno to dziala dobrze jak jest nowe

Dodaj odpowiedź