Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podwójny obwiązywacz sznurkiem w prasie sipma classic

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 4368764

4368764

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 21 luty 2010 - 11:16

Podwójny obwiązywacz sznurkiem w prasie sipma classic Mam problem jak zrobić podwójny obwiązywacz sznurkiem w prasie sipma classic aby praca szła dużo szybciej może ma ktoś zrobione podobną rzecz? ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podwójny obwiązywacz sznurkiem w prasie sipma classic Dzisiaj, 15:11
  •  

#2 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 923 postów

Napisany 21 luty 2010 - 12:04

Podwójny obwiązywacz sznurkiem w prasie sipma classic podwójny obwiązywacz montowany jest fabrycznie w niektórych modelach pras , musiałbyś przyjrzeć się takiej prasie jak jest to zamontowane i jak działa. ;[ mój sąsiad ma podwójny obwiązywacz, ale i tak korzysta z jednego, gdyż stwierdził, że częściej się rozwiązują bele. Ja polecam obwiązywacz siatką, jest o wiele szybciej niż sznurkiem i bele są estetyczniejsze ;[

#3 Share 4368764

4368764

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 21 luty 2010 - 18:40

Podwójny obwiązywacz sznurkiem w prasie sipma classic Co do siatki to może i bele są estetyczniejsze i szybciej idzie praca ale cena jest też inna i do tego jeszcze trzeba kupić aparat do siatki. Więc nie wiem czy warto?

#4 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 923 postów

Napisany 26 luty 2010 - 16:02

Podwójny obwiązywacz sznurkiem w prasie sipma classic wszystko zależy od tego ile szt. bali robisz rocznie. Biorąc pod uwagę zakup obwiązywacza siatką nie kieruj się tylko jego ceną i ceną siatki, ale uwzględnij oszczędność paliwa zużywanego w czasie obwiązywania bala, oszczędność czasu oraz mniejsze zużycie maszyny, która wykona relatywnie większa ilość bali ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share 4368764

4368764

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 28 luty 2010 - 20:10

Podwójny obwiązywacz sznurkiem w prasie sipma classic Jeśli chodzi o mnie to rocznie robię ok. 800 bel słomy i 500 bel sianokiszonki.

#6 Share crashi4

crashi4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 10 październik 2010 - 09:49

Podwójny obwiązywacz sznurkiem w prasie sipma classic Witam tez mysle cały czas nad taka przerobka przy sipmie z-279/1. Uprzejmie prosze jakbyscie mieli to wstawcie jakies fotki aparatów na dwa sznurki..to bardzo pomocne a producenci nic nie pokazuja.
PRezeS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 00:07

Podwójny obwiązywacz sznurkiem w prasie sipma classic Sprawa jest banalna. Musicie skrócić łańcuch o połowę i prowadnicę na 2 sznurki wydłóżyć tak żeby 2 sznurki przechodziłu po całym balocie każdy robił swoją połówkę. Najlepiej podejrzeć orginał. Albo założyć siatkę sam mam i nigdy nie chcę sznurka.
The Truth Is Out There