Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki kierunek studiów wybrac?

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share djdawid777

djdawid777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 20 luty 2010 - 11:36

Jaki kierunek studiów wybrac? Czesc mam takie pytanko chcialbym zostac menagerem np do sprzedazy ciagnikow maszyn lub samochodow w jakims salonie, jakie studia musialbym skonczyc zeby dostac sie do takiej pracy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki kierunek studiów wybrac? Dzisiaj, 17:39
  •  

#2 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 luty 2010 - 12:46

Jaki kierunek studiów wybrac? Manager to jak samo słowo mówi człowiek zajmujacy sie zarządzaniem kierowaniem. Sprzedażą zajmuje się przedstawiciel handlowy , akwizytor, czasami zwany konsultantem lub poprostu sprzedawca. Jeśli chodzi o studia to cos związane z zarządzaniem marketingiem ekonomią. Jednak jak mówie manager ze sprzedawaniem ma mało wspólnego no chyba że sprawdza i kieruje pracą sprzedawców.

#3 Share michal84

michal84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, historia, książka

Napisany 20 luty 2010 - 13:05

Jaki kierunek studiów wybrac? Proponuje SGH i przebierasz w ofertach pracy!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 20 luty 2010 - 13:24

Jaki kierunek studiów wybrac? Po jakiej jesteś szkole? Tak łatwiej dobrać kierunek ;[
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#5 Share djdawid777

djdawid777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 20 luty 2010 - 14:05

Jaki kierunek studiów wybrac? LO o profilu z rozszerzona matma jezykiem angielskim i informatyka na maturze zdaje polski matme angielski i geografie wszystko na podstawie

#6 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 20 luty 2010 - 15:09

Jaki kierunek studiów wybrac? No to jakieś Zepsuć i Popsuć yyy... znaczy Zarządzanie i Podstawy Produkcji albo Rynek i Marketing
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 20 luty 2010 - 15:33

Jaki kierunek studiów wybrac? Idź na jakieś inżynieryjne. Np Budowa Maszyn. Inżynierów w Polsce brakuje, a marketingowców i "magistrów specjalistów" od niczego jest całe mnóstwo.

#8 Share zetor7441

zetor7441

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 20 luty 2010 - 15:40

Jaki kierunek studiów wybrac? A ja ci polece to co sam studiuje Technika Rolna i Lesna masz matme rozszezona to se poradzisz a po tym robisz co chcesz jak nie w rolnictwie to w lesnictwie a jak jeszcze nie to to spozywka tez w tym sie zawiera

#9 Share miecho123

miecho123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 20 luty 2010 - 20:24

Jaki kierunek studiów wybrac? proponuje studi inżynieryjne. Jako inż. znajdziesz pracę także w innym zawodzie.

#10 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 21 luty 2010 - 11:22

Jaki kierunek studiów wybrac? z inzynierka będzie miał problemy, nawet jak się dostanie na jakis kierunek, to najprawdopodobniej wyleci po półroczu;/ poza tym cała matura na podstwie i tylko matma ze scisłych-oj cieniutko...;/
rozważam inzynierie produkcji, mechanike lub mechatronikę-wiem wiem-spory rozrzut, ale żeby dostać się na PoliWe będę zdawał rozszrzona fizykę i matmę, a i tak obawaiam się czy podołam na politechnice- ale zawsze można przenieśc sie na WAT-w końcu jest tam nieco łatwiej.

btw. nawiązując do kieunków rolniczych-już się z nich "wyleczyłem"-po takich studiach NIE MA PRACY, niestety... nawet jak się znajdzie to za śmieszne pieniądze...przynajmniej w moich okolicach.
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

#11 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 21 luty 2010 - 12:20

Jaki kierunek studiów wybrac? ja jestem na Politechnice Poznańskiej na kierunku Mechanika i budowa maszyn a moja przyszła specjalność to Samochody i ciągniki ale jak zdajesz na podstawie to cienko lepiej gorzej napisać na rozszerzeniu i później Ci z podstawy mieli problemy z całami, z fizą itp
Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share pawel5314

pawel5314

Użytkownik

• Members