elektrotech

Ceny remontów w ciągniku

Polecane posty

gregor1284    13991

Witam, mam pytanie. Może nie o ciagnik ale o belarkę, ile wziąć za wymianę łożysk w metal fachu? Ile od sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149
18 godzin temu, gregor1284 napisał:

Witam, mam pytanie. Może nie o ciagnik ale o belarkę, ile wziąć za wymianę łożysk w metal fachu? Ile od sztuki?

Dobre,łożysko na wierzchu ,łożysko po dniu rozkręcania😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parich    0

Jaka jest cena za godz. pracy mechanika? Warsztat wyposazony i dzialajacy legalnie.

Ile czasu moze zejsc z demontazem glowicy wymiana usczelki zalozenie glowicy, plyny wymiana. Ciagnik szescio cylindrowy ford lata 80-te? Jest woda w oleju . Jaki moze byc koszt takiej pracy? Jezeli sie okaze, ze straty sa wieksze i trzeba zagladac do dolu silnika ile moze to kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Nie ma ceny pracy od godziny no chyba ze mowisz o serwisie ale tam sa stawki bardzo wysokie kazdy mechanik co ma warsztat robi zazwyczaj od roboty tyle i tyle 

Jesli jak dobrze kojarze jest tam 1 glowica wiec jej demontarz sam to 2-3h jesli ktos ma zaklad co robi mu na cito planowanie glowicy to taki ciagnik praktycznie w ciagu 2 dni jest zrobiony a i w 1 dzien idzie sie wyrobic zalezy w jakim stanie jest hlowica i czy woda w oleju to na 100% uszczelka ale zazwyczaj w tak leciwym ciagniku zalecam planowanie glowicy czyszczenie kanlow i dotarcie zaworow oraz ich regulacja obowiazkow plukanie silnika i ukladu chlodzenia nowy olej filtry i plyn to dla mnie normalne chodz ja warsztatu nie mam ale mowie jak robie osobiscie jesli to tylko uszczelka i nic wiecej nie chcesz tykac to uczciwa cena dla mechanika jest 500-600 zl + koszt plynu oleju i filtow zas jesli masz zamiar robic jak wyzej napisalem to dolicz jakies 400zl i mysle ze w 1000-1200 szloby to oranac uczciwie na lata o ile nie okaze sie ze glowica to smietnik i wszystko w niej do roboty bo wtedy wchodzimy w tysiace 

Ogolnie demontaz montaz glowicy plukanie ukladow i zalanie wszystkiego to 6godzin pracy jak dla mnie i mysle ze to jest na wyrost 

Jesli chcialbys robic silnik na perfekt gora i dol to zalezy w jakim stanie masz blok stopy glowne wal panewki itd ale remont tych silnikow pochlania mase pieniedzy i czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parich    0

Dostalem info 70 zl netto za godz czas na demontaz montaz uszczelka mycie wymiana plynow 25 - 30 godz. Jak trzeba robic dol to czas razy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Czyli chcesz powiedziec ze za wymiane uszczelki miałbys zapłacic 2100zł netto ?? Za taka kase to chyba ktos bedzie to rozbierał złotymi kluczami i czyscił szczoteczka do zebów

Lepiej zrób to sam albo poszukaj koos ogarnietego bo taka kasa to zdzierstwo

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Za taką kasę zrobił bym sam nawet jak bym miał kupić narzędzia wyszło by taniej ,2700 za zrobienie góry kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parich    0

Ciagnik naprawiony, koszty ford 6 cyl:

glowice robilem we wlasnym zakresie

sprawdzenie glowicy szczelnosc, dorobienie i wymiana wszytskich"korkow" jeden byl zgnity i tedy przedostala sie woda do oleju, dorobienie prowadnic zaworow wydechowych, frezowanie gniazd, docieranie zaworow,  planowanie,  pelen komplet uszczelek na gore 1400 zl + 2x160km dojazd

naprawa ciagnika z materialami:

przednia zwolnica wymiana lozysk, uszczelniaczy, olej

uszczelnienie pomocniczej pompy oleju

demontaz\montaz glowicy

plyn chlodniczy

olej do silnika

filtry oleju i hydrauliczny

lozyska i uszczelnicze zwolnicy przod

koszt 3000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj