elektrotech

Ceny remontów w ciągniku

Polecane posty

szymon1995    0

Witam mam pytanie ile może kosztować robocizna za naprawę skrzyni biegów, naprawa sprzęgła i zmiana głowicy w Ursusie C-330?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8Seba8    8

witam ile moze kosztowac remont skrzyni c360  tlucze sie na 4 biegu ktos mi mowil ze to lozysko igielkowe + wymiana sprzegla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

2500 wyjdzie aczkolwiek jak zrobisz samemu to pewnie w 1500 sie zmiescisz czesci sa ogolnodostepne

robocizna 2500 ? mysle ze mechanik nie powinien wziasc wiecej niz 1000 zl za ta robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robocizna 2500 ? mysle ze mechanik nie powinien wziasc wiecej niz 1000 zl za ta robote.

 

masz na myśli mechanika czy kogoś na czarno w stodole

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co to za roznica? grunt zeby byla robota zrobiona

 

a taka że mechanik z tego żyje i płaci podatki żebyśmy wszyscy przy nim korzystali social itd.

 

 a taki co dorabia sobie w stodole to  samych kosztów nie ma czego jest minimum  3000zł miesięcznie co daje 20zł na godzinę w miesiącu nie liczę urlopu .

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Znajomy wymieniał głowicę w MTZ to koszt robocizny ok. 800 zł.

 

Pewnie każdy by chciał aby wszyscy odprowadzali podatki ale w chwili pytania czy z FV czy bez to często jest odpowiedź a po co mi FV , lub a jak taniej?

 

Tak dla ciekawości mając działalność sam ZUS to ok. 6 zł/h (gdzie nie należy zapomnieć o podatku od warsztatu/dochodowym, oraz energii itp. to ok. 10 zł/h to koszty utrzymania).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nauczyciel co w Polsce narzeka że zarabia najmniej ma około 30 dolarów na godzinę , a mechanik chcecie żeby  robił za 2 dolary to nie chiny panowie to tak na marginesie

 

czy ktoś z was wymieniał wałek  sprzęgłowy  w fendzie ten pierwszy w skrzyni z dwoma kołami zębatymi i jakie koszty pytam o serię 6xx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Czyjeś koszty nikogo nie interesują. Liczy się towar czy zrobiona robota.

 

Czyli lepiej kupować od złodzieja bo ma taniej? Nie mam nic do stodołowych mechaników i nie porównuje ich do złodzieji chodzi tylko o porównanie kosztów...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal99    2

Witam, musze zrobic remont c360 3p a mianowicie sprzeglo jest do wymiany i chcialbym woedziec ile by taki remont kosztowal. Ogolnie to czesci kosztowalyby mnie cos okolo 300zl ale chodzi mi ile by za to zaplacil za robote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Myśle iż za 200 ktoś ci wynieni oczywiście nie w serwisie to jakieś 4 godz roboty dla fochowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, musze zrobic remont c360 3p a mianowicie sprzeglo jest do wymiany i chcialbym woedziec ile by taki remont kosztowal. Ogolnie to czesci kosztowalyby mnie cos okolo 300zl ale chodzi mi ile by za to zaplacil za robote?

 

jak kolega pisze że 4 godziny to myślę że ktoś na czarno spokojnie za 80 zł to ogarnie ma po 20 zł za godzinę gdzie w pracy mało gdzie tyle płacą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Ja nie łapie sie za robote sprzegła w 4 godziny bo tego nie da sie w takim czasie zrobić. Po pierwsze trzeba ciągnik umyć po drugie po rozkręcać tak by kable i rurki pozostały w nienaruszonym stanie, rozjechać i przeprowadzić demontaż pozniej wykonać ogledziny pod kątem innych usterek i wykonać czynności wstecz z zamontowaniem i regulacją sprzegła. A nie jak to zwykle bywa, połowa śrub poprzekręcana kazda instalacja elekryczna pokrecąna izolacją ropą wszedzie pozalewane, bez sensu tak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się ale przetłumaczyć to jest  ciężko jak pisałem że koszty itd. to nikogo koszty nie interesują  liczy się cena i czas , więc oczywiście że podśmiewałem 80zł ale cóż 4x20zł tyle wychodzi

 

teraz bardziej na poważnie czy wyciągałeś skrzynię w mf 8140 lub zbliżonym bo nie odchodzi od tylnego mostu co może trzymać czy hamulec ręczny? i gdzie to odblokować żeby odeszła .

 

i miał bym jeszcze jedno pytanko do ciebie bo jak widzę trochę remontujesz i mieszkasz w mniej zacofanej Polsce ,gdzie kupić części do skrzyni do mf w normalnych pieniądzach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaz    0

ile może kosztować remont skrzyni biegów w C-360 (chodzi mi o cenę remontu pełnego skrzyni bądż niepełnego:wymiana kilka trybów, wałków i łożysk)

Edytowano przez czekaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Chyba się wczoraj z choinki urwałeś  .

 

Kolega wyżej może jednego zera zapomniał.

Swoją drogą ciekawe ceny tutaj są, u was ludzie robią za darmo czy jak że tak niskie stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

mechanik mi zrobił tą strzynię w 7 godz fakt traktor bez kabiny a liczył po 20 zł za godz ale mu dalem 200 zł bo jak będzie reklamacja to w ramach gwarancji naprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj