elektrotech

Ceny remontów w ciągniku

Polecane posty

jagutka4    0

Witam. Ile bierzecie za samą robociznę kapitalnego remontu silnika w c360(sama robota)?????

Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

zależy co masz na myśli "fachowce", i co masz na myśli sama robota(robocizna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

czy z innych rejonów fachowce też tyle biorą???

W kwocie 1000zł byś się zmieścił i naprawdę fachowiec obsługuje całe województwo. Wiadomo że dojazd też kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

wszystko kosztuje, nawet jak się wozi wal, blok czy głowice do szlifu to też kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinb8    0

Witam. nie wie ktoś ile kosztuje szlif wału do u1614 i także gdzie w okolicach małopolski jest dobra firma która to robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markpp    1

Witam Panowie(głownie elektrycy). Ile kasujecie za wymianę instalacji elektrycznej w traktorze typu c-360/c-330??

A ile za zrobienie instalacji w przyczepie??

Bo ostatnimi czasy robiłem to i owo, i nie wiedziałem zbytnio ile skasować.


JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Ja za remoncik w moim 1014 dałem 13tys (myślę że na tym koniec we sobote do odbioru)

Wymienione było:

-Ośki w przednich zwolnicach bo ciekły, nowe uszczelnienia

-krzyżaki (te co idą do serwa)

-pompa olejowa silnika

-turbina

-filtr oleju silnika (bąk zmieniony na 2 normalne)

-uszczelka pod głowicą

-wtryski

-sprzęgło (wałek sprzęgła)

-tarcza sprzęgłowa

-nowe półbiegi (były wyjęte)

-nowe słoneczko przyległa

-nowy korpus pompy wodnej

-nowe gałki kierownicze i drążek

-uszczelnienie na kole pasowym wału silnika

-pompy: wspomagania, mikro pompka, podnośnika

-siłowniki wspomagające podnośnik 2

-rozdzielacz podnośnika

-hamulce (nie wiem co dokładnie wymieniane ale chyba klocki rozpieraki cylinderki)

-różnego rodzaju uszczelnienia tylni mot

-wał sprężarki powietrza

-paski

-przedni napęd przerobiony na sprzęgło kłowe

-hamulec ręczny i linka

-zegar MTH

-hamulec skrzyni biegów

i jeszcze parę drobnych rzeczy za robotę wziął 2500 oleje 800 a części 9.5tyś I pare innych jeszcze rzeczy dojdzie czyli w 14 sie zmieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endriu007    0

Odkopie może trochę temat, ja mam takiego młodego mechanika po szkole to wykasował mnie 2000zł(robocizna) za remont silnika w c360, niby dużo ale prawie równolegle koledze robił jakiś stary fachura i silnik po miesiącu już nie chodził ciekł itp. Jak młody mi robił silnik to było widać, że się zna wymienił wszystkie śruby w silniku bo stwierdził, że są powyciągane, blok sprawdzał czy jest prosty liniałem czy jakoś tak i musiał iść do planowania, nowe tuleje mierzył sprawdzał pierścienie(odesłał cały jeden komplet tulei z mahle) wał szedł nowy to tak samo wrócił do sklepu on stwierdził, że się nie nadaje, blok silnika to czyścił z 3 godziny. Jak to widziałem to mówię wymyśla przeciąga, no ale jak zrobił to silnik od 3 lat niedotykany. A u wasz jakie stawki robocizny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf21    0

hej koledzy powiedzcie mi ile moge powiedzieć gosciowi za wymianie pompy hydraulicznej w tym zawór, filtr , olej hydrauliczny,

 

wymianę oleju w silniku , płynu w układzie chłodzenia wszystkich wezy od chłodnicy , naprawy oświetlenia nie łaczyło bo stał ciagnik 3 lata . a jest to c 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey. Mam takie pytanko. Ile mi może mechanik wziasc czesci i robocizna za totalny remont c-360? Chodzi mi o remont silnika trzeba zespawac, skrzyni, xalego tyłu i elektryki do tego czyszczenie i malowanie? Prosilbym o orientacyjna cene i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

Hey. Mam takie pytanko. Ile mi może mechanik wziasc czesci i robocizna za totalny remont c-360? Chodzi mi o remont silnika trzeba zespawac, skrzyni, xalego tyłu i elektryki do tego czyszczenie i malowanie? Prosilbym o orientacyjna cene i czas.

Ja robiłem w tamtym roku sam silnik to 3500 mnie to kosztowało, więc na pewno drogo, może warto kupić w takim przypadku używany ciągnik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

witam

zastanawiam się nad kupnem Masseya 3225, ma silnik perkinsa A4.236, drogi jest to silnik w naprawie, są dostępne części zamienne może od innych maszyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

przekladka silnika w c330 plus planowanie głowicy i wymiana sprzegla pierwszego stopnia c330  800 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carpinus    0

Panowie robiłem remont silnika w moim MF 698T całkowity części tzn. regeneracja głowicy, naprawa pompy wtryskowej, regeneracja korbowodów, komplet panewek, plus korb.plus pierścienie plus cylindry, osiowanie i tulejowanie bloku, szlifowanie wału korb. niecałe 4500 br. dla zainteresowanych bolało cholernie maszyna przejechała 9588 Mth. od wiosny planuje remont malarski maszynę dla siebie szykuję z sentymentu

Edytowano przez Carpinus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Mnie interesuje cena wymiany sprzęgła(obie tarcze, łożysko, wymiana ósemki wraz z symeryngami, oraz wymiana uszczelnień tłoka podnośnika,) ciągnik ursus c360 ma tura na sankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parada    0

Gdzie najlepiej wykonują remonty silników i jakie są ceny

chodzi o zetora 7045 oczywiście w  wielkopolsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj