Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny remontów w ciągniku

108 odpowiedzi na ten temat

#81 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2940 postów

Napisany 07 październik 2016 - 17:07

Ceny remontów w ciągniku

Zależy jakie części, w jakim stanie wał, myślę że ok 3500zł 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny remontów w ciągniku Dzisiaj, 07:59
  •  

#82 Share traktor11

traktor11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 364 postów

Napisany 07 październik 2016 - 20:01

Ceny remontów w ciągniku

oj chyba mało 

#83 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 09:16

Ceny remontów w ciągniku Witam jle może kosztować remont kapitalny silnika w t25?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share Tdmax

Tdmax

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 09:50

Ceny remontów w ciągniku

Ursus 912- kapitalny silnika  +  żółw, pośrednia ( mikro-pompki, uszczelniacze, łożyska) za części zostawiłem około 3000 zł, + 3 dni roboty ze znajomym (300 zł)

C-360- niedawno wymieniane podnośniki (komplet z obudowa)  tylko wsadzać na szpilki i przykręcać 1800 zł, byłoby 600 zł taniej ale moja obudowa była spawana i według agromy nie nadawała się do regeneracji.  

Zetor 12145 - wymieniałem docisk sprzęgła wraz z kołem zębatym na 4 łopatkowe (od 16) miałem słoneczko. Zamawiane przez internet, koszt 1200 zł, miało być od agregata prądotwórczego nie używane, przysłali przetoczone, ale jak na razie dobrze się sprawuje. 

Jaguar 695 mega- kapitalny silnika 12 tys. własna robocizna. 

#85 Share mk11

mk11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 10:15

Ceny remontów w ciągniku znacie mechanika do remontu silnika w ładowarce teleskopowej w kuj-pom?

#86 Share Kris1976

Kris1976

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 10:20

Ceny remontów w ciągniku mtz 82 remont, skrzynia biegów, części 3 tys robocizna 1200 zł czas roboty 3 dni. Wymiana starej kabiny na nową ➕ elektryka cała 350 zł czas roboty 3 dni

#87 Share himen

himen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,majsterkowanie.

Napisany 25 grudzień 2016 - 10:32

Ceny remontów w ciągniku W tym mtz to tylko skrzynia? Czy moze też posrednia i tylny most?

Paweł

#88 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 13:03

Ceny remontów w ciągniku Witam ponownie jle kasujecjie za kapitale silnika w t25 chodzi mi o samą robotę. 600zl z vat to będzie dobra cena?

#89 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 14:05

Ceny remontów w ciągniku

Za 400-500 zł praktycznie kazdy zrobi kapitalke w t25 Ten silnik rozkładasz i składasz 1 dnia o ile masz wyciagniety juz  nie licze w tym czasu gdzie czeka sie na pompe wtryski czy głowice od regeneracji tylko czas rozkrecenia i skrecenia

Bynajmniej w moich okolicach za 450zł robia wymiana wału tłoki cylindry głowice pompa łozyska uszczelnienia a własciciel kupuje czesci i wozi sobie do regeneracji pompe wtryski czy głowice gdzie chce

#90 Share Kris1976

Kris1976

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 14:27

Ceny remontów w ciągniku tylko skrzynia biegów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 15:52

Ceny remontów w ciągniku

Za 400-500 zł praktycznie kazdy zrobi kapitalke w t25 Ten silnik rozkładasz i składasz 1 dnia o ile masz wyciagniety juz nie licze w tym czasu gdzie czeka sie na pompe wtryski czy głowice od regeneracji tylko czas rozkrecenia i skrecenia
Bynajmniej w moich okolicach za 450zł robia wymiana wału tłoki cylindry głowice pompa łozyska uszczelnienia a własciciel kupuje czesci i wozi sobie do regeneracji pompe wtryski czy głowice gdzie chce

dzięki więc te 600 zl z vat powinno być ok oczywiście silnik do wyciągnięcia i dojazdy po czesci w tym. Teraz ludzie nie chcą sami jeździć za częściami a ia wole sam kupować czesci. Heee ktoś kto się nie zna kupi oczywiście te najtańsze części a ty potem kabinuj więc zawsze albo jadę z klientem albo sam zalatwiam czesci.

#92 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 19:26

Ceny remontów w ciągniku

Powiem ci ze to nie zawsze tak fajnie jest sa tacy co godza sie na lepsze czesci a" pan sie zna to pan sam kupi " i chca zeby ciagnik chodził nastepne lata a drudzy sa tacy a po co to łozysko wymieniac a po co ta uszczelke jak trzyma a to tez trzeba moze zostac wiec ja zawsze coby nie było mowie co ja bym wymienił a jak ktos szuka oszczednosci na łozyskach uszczelkach to ok zrobie ale jak cos padnie po 10mtg to nie moj interes moze przyprowadzic i robie jeszcze raz za kolejna kase

Sam tez wole kupowac czesci ale sa tez tacy co pojecia nie maja i kupuja głowice nowszego typu a cylindry i tłoki starego i potem wielkie oczy

#93 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 20:09

Ceny remontów w ciągniku Tak całkowicie się z tobą zgadzam masz rację. Ja najpierw uzgadniam jle będzie kosztowała dana praca a dopiero potem robie.Nie jest sztuką zrobić remont niskim kosztem ale taki gość potem będzie lazil po okolicy i płakał jak mu robotę zpi......lil ten a ten.

#94 Share Grzesiu95

Grzesiu95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 19 styczeń 2017 - 08:25

Ceny remontów w ciągniku

Jaki będzie przybliżony koszt częsci do remontu kapitalnego silnika C330 razem z regeneracja pompy wału głowicy itd?? I ile mogłaby kosztować robocizna?

#95 Share Karol2121

Karol2121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 16:37

Ceny remontów w ciągniku

Witam, poszukuję dobrego mechanika do c 330, z województwa podkarpackiego, najlepiej do 30 km od Rzeszowa, może ktoś zna i może polecić ?

Potrzebuję zrobić :

zwolnicę

wymienić felgi tylne

elektrykę

układ kierowniczy

chłodnicę

i odmalować silnik wraz z blachami

ile może wynieść mnie taki remont ?

Z zwolnicy leje się olej, nie wiem co to jest dokładnie ale nie trzyma oleju i co tam może być w środku słyszałem że nie trzeba wymieniać całej zwolnicy/

#96 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 18:13

Ceny remontów w ciągniku Kolego nie wiem czy nie chce ci sie tego robić czy masz tak dużo kasy ale mniejsza o to za sama robbote ktoś pewnie weźmie około 1000-1300zl + koszta części itd
A koszt jest uzależniony min od tego czy np ktoś kupuje instalację nowa i musi ja założyć czy kombinować w starejtak samo układ kierowniczy zależy czy kolumna czy przodek czy komplet
Więc nie ma jednoznacznej ceny ale zrobilbys to sam w parę dni góra tydzień

#97 Share Karol2121

Karol2121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 18:43

Ceny remontów w ciągniku

Poprostu nie mam czasu i warunków na remont tym bardziej na malowanie, zadzwoniłem do mechanika i powiedział mi około 600 zł za robociznę + części ale części to sam sobie kupię i on tylko założy.

Powiem tak ; znam się średnio na ciągnikach bo to nie mój fach ale mniej więcej ogarniam, tak jak mówisz nie są to jakieś rzeczy które musi koniecznie robić mechanik.

Miałem plan żeby zwolnice zrobił mi kolega a resztę sam i tak pewnie zrobię poza malowaniem.

Dzięki za odpowiedz

#98 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 516 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 18:58

Ceny remontów w ciągniku Kolego nie wiem co tam jest do zrobienia ze tak tanio chyba że fachowiec jak u mnie w okolicy malowanie na rdze o szlifowaniu nie ma mowy malowane uszczelki i wszystko jak leci a zamiast uszczelek sylikon hehe mam nadzieję że twój fachman nie jest tego pokroju
A chłodnice jak nie jest zakamieniona tylko cieknie to ja zregenruj zlutowanie bo Nowa wytrzyma górą rok półtora

#99 Share Karol2121

Karol2121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 19:14

Ceny remontów w ciągniku

To są racze drobne rzeczy, ma szlifować i piaskować tak ugadywałem się przez telefon ale wiadomo jak to jest przez telefon, ma w sobotę wpaść i zobaczyć.

Chłodnica jest zakamieniona, myślałem zalać płyn do nowej.

Dowiem się wszystkiego i wtedy podejmę decyzję czy samemu działać a do odmalowania wziąć mechanika od samochodów po sąsiedzku i dać mu kasę za odmalowanie niz temu za naprawę dość prostych rzeczy, ale myślę że wspólnymi siłami z braćmi zrobimy porządnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share adam8056

adam8056

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:WĘDKARSTWO

Napisany 02 luty 2017 - 22:45

Ceny remontów w ciągniku

Ile tek średnio biorą mechanicy za pomalowanie całego ciągnika , silnik, blachy najpierw podkład później kolor? Ciągnik to zetor 7011 farby moje.