Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny remontów w ciągniku

92 odpowiedzi na ten temat

#81 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2861 postów

Napisany 07 październik 2016 - 17:07

Ceny remontów w ciągniku

Zależy jakie części, w jakim stanie wał, myślę że ok 3500zł 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny remontów w ciągniku Dzisiaj, 05:51
  •  

#82 Share traktor11

traktor11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 07 październik 2016 - 20:01

Ceny remontów w ciągniku

oj chyba mało 

#83 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 09:16

Ceny remontów w ciągniku Witam jle może kosztować remont kapitalny silnika w t25?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share Tdmax

Tdmax

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 09:50

Ceny remontów w ciągniku

Ursus 912- kapitalny silnika  +  żółw, pośrednia ( mikro-pompki, uszczelniacze, łożyska) za części zostawiłem około 3000 zł, + 3 dni roboty ze znajomym (300 zł)

C-360- niedawno wymieniane podnośniki (komplet z obudowa)  tylko wsadzać na szpilki i przykręcać 1800 zł, byłoby 600 zł taniej ale moja obudowa była spawana i według agromy nie nadawała się do regeneracji.  

Zetor 12145 - wymieniałem docisk sprzęgła wraz z kołem zębatym na 4 łopatkowe (od 16) miałem słoneczko. Zamawiane przez internet, koszt 1200 zł, miało być od agregata prądotwórczego nie używane, przysłali przetoczone, ale jak na razie dobrze się sprawuje. 

Jaguar 695 mega- kapitalny silnika 12 tys. własna robocizna. 

#85 Share mk11

mk11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 10:15

Ceny remontów w ciągniku znacie mechanika do remontu silnika w ładowarce teleskopowej w kuj-pom?

#86 Share Kris1976

Kris1976

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 10:20

Ceny remontów w ciągniku mtz 82 remont, skrzynia biegów, części 3 tys robocizna 1200 zł czas roboty 3 dni. Wymiana starej kabiny na nową ➕ elektryka cała 350 zł czas roboty 3 dni

#87 Share himen

himen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 10:32

Ceny remontów w ciągniku W tym mtz to tylko skrzynia? Czy moze też posrednia i tylny most?

Paweł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#88 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 13:03

Ceny remontów w ciągniku Witam ponownie jle kasujecjie za kapitale silnika w t25 chodzi mi o samą robotę. 600zl z vat to będzie dobra cena?

#89 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 14:05

Ceny remontów w ciągniku

Za 400-500 zł praktycznie kazdy zrobi kapitalke w t25 Ten silnik rozkładasz i składasz 1 dnia o ile masz wyciagniety juz  nie licze w tym czasu gdzie czeka sie na pompe wtryski czy głowice od regeneracji tylko czas rozkrecenia i skrecenia

Bynajmniej w moich okolicach za 450zł robia wymiana wału tłoki cylindry głowice pompa łozyska uszczelnienia a własciciel kupuje czesci i wozi sobie do regeneracji pompe wtryski czy głowice gdzie chce

#90 Share Kris1976

Kris1976

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 14:27

Ceny remontów w ciągniku tylko skrzynia biegów

#91 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 15:52

Ceny remontów w ciągniku

Za 400-500 zł praktycznie kazdy zrobi kapitalke w t25 Ten silnik rozkładasz i składasz 1 dnia o ile masz wyciagniety juz nie licze w tym czasu gdzie czeka sie na pompe wtryski czy głowice od regeneracji tylko czas rozkrecenia i skrecenia
Bynajmniej w moich okolicach za 450zł robia wymiana wału tłoki cylindry głowice pompa łozyska uszczelnienia a własciciel kupuje czesci i wozi sobie do regeneracji pompe wtryski czy głowice gdzie chce

dzięki więc te 600 zl z vat powinno być ok oczywiście silnik do wyciągnięcia i dojazdy po czesci w tym. Teraz ludzie nie chcą sami jeździć za częściami a ia wole sam kupować czesci. Heee ktoś kto się nie zna kupi oczywiście te najtańsze części a ty potem kabinuj więc zawsze albo jadę z klientem albo sam zalatwiam czesci.

#92 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 19:26

Ceny remontów w ciągniku

Powiem ci ze to nie zawsze tak fajnie jest sa tacy co godza sie na lepsze czesci a" pan sie zna to pan sam kupi " i chca zeby ciagnik chodził nastepne lata a drudzy sa tacy a po co to łozysko wymieniac a po co ta uszczelke jak trzyma a to tez trzeba moze zostac wiec ja zawsze coby nie było mowie co ja bym wymienił a jak ktos szuka oszczednosci na łozyskach uszczelkach to ok zrobie ale jak cos padnie po 10mtg to nie moj interes moze przyprowadzic i robie jeszcze raz za kolejna kase

Sam tez wole kupowac czesci ale sa tez tacy co pojecia nie maja i kupuja głowice nowszego typu a cylindry i tłoki starego i potem wielkie oczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#93 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 25 grudzień 2016 - 20:09

Ceny remontów w ciągniku Tak całkowicie się z tobą zgadzam masz rację. Ja najpierw uzgadniam jle będzie kosztowała dana praca a dopiero potem robie.Nie jest sztuką zrobić remont niskim kosztem ale taki gość potem będzie lazil po okolicy i płakał jak mu robotę zpi......lil ten a ten.