Skocz do zawartości

Zdjęcie

Famarol plus s 400

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kurus28

kurus28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 18 luty 2010 - 23:42

Famarol plus s 400 Ma ktoś zestaw uprawowo-siewny Famarol plus s 400?to jest ten model z nabudowanym siewnikiem.mam w planie taki kupić.Czekam na wasze opinie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Famarol plus s 400 Dzisiaj, 19:01
  •  

#2 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 19 luty 2010 - 00:07

Famarol plus s 400 Ja już go miałem zamówionego, lecz zrezygnowałem na rzecz Unia Atlas z siewnikiem Polonez. Chciałem go ciągać MTZ-82 i podobno nie miałby żadnych problemów. Co ciekawe odradzało mi go kilku przedstawicieli. Wg ich opinii Famarol to jeszcze młoda firma która jeszcze nie tak dobrze się specjalizuje w produkcji siewników i agregatów, oraz co najgorsze mówili, że jest słaby materiał. Ja chciałem do niego zamienić wał z Packera na Crosskill (podobno nie ma takiej opcji, ale jeden tel. do Unii- Group i można wszystko załatwić- wtedy jakiś kierowniczek powiedział mi, że rama może nie wytrzymać). Na niekorzyść mojego wyboru padły też redlice, gdyż chciałem do niego talerzowe dwutarczowe- niestety takiej opcji nie było (w Plus 700 były jednotarczowe). Ostatnio widziałem go na własne oczy w Agromie i powiem, że taki zły on nie jest, bardzo masywna konstrukcja i co najważniejsze siewnik wysunięty daleko do przodu nadbudowany (a nie jakieś hydropaki). Mam nadzieję, że ten co wybrałem będzie lepszy od Famarola Plus (i niestety dużo droższy), ale gdybym miał jeszcze raz wybierać postawiłbym na Famarola (stosunkowo tani i nie taki zły)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#3 Share janek90

janek90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,muzyka,motoryzacja,sport

Napisany 01 marzec 2010 - 20:22

Famarol plus s 400 czyli myslicie ze warto go kupic? tez mam zamiar takiego kupic tylko ze na 26ha bedzie on wykorzystany u mnie? i czy mi takiego na prow uznaja?

#4 Share Marcin99

Marcin99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 27 sierpień 2010 - 15:56

Famarol plus s 400 Mam taki agregacik.Śmiga z NH TD5050.super sprawa.polecam :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share marcin12

marcin12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 21:07

Famarol plus s 400 Witam!!! Ja też sie zastanawiam nad agregatem mam new holand TD 5050. W grę by wchodził ten nadbudowany lub z hydropakiem eco 410 ale zastanawiam się jak ze stabilnością ciągnika Proszę o sugetię który lepszy Ja osobiście jakoś do tego nadbudowanego nie jestem przekonany Z góry dziękuje

#6 Share Renault9514

Renault9514

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka,KOBIETY no i POLE!!! ;D

Napisany 12 luty 2012 - 20:59

Famarol plus s 400 Witam!!!
Czy Zetor Proxima 80 da rade z siewnikiem Famarol plus s400 3,0m ??? dodam że na przodzie będzie 460kg
Nie będzie nim za bardzo bujać?
ZETOR Team !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share buchholz1212

buchholz1212

Nowicjusz

• Members
  • Pip