Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mam mały dylemacik co wybrać Zetora czy Case-a ?

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 18 luty 2010 - 23:24

Mam mały dylemacik co wybrać Zetora czy Case-a ? Polska i polscy rolnicy jeszcze nie dorośli kasą (większość, nie wszyscy)do poziomu Europy zachodniej. Tam jest wszystko tak urządzone, że nic nie warto naprawiać, w niczym się babrać, tylko kupować nowe. Porównując proporcje cena/jakość zetora do innych marek to i tak źle nie jest. Myślę, że dorównuje on zachodnim sprzętom. Jest jedynie trochę zacofany, ale to kwestia czasu, że to wszystko się zmieni. Najlepszym tego przykładem niechaj będą noew modele - forterra 2010 i maxterra. Gdy będziemy mieć takie plony jak na zachodzie, czy dopłaty w takiej ilości, to wówczas będzie można pomyśleć o zachodnich sprzętach. Na razie lepiej pozostać przy dotychczasowych.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mam mały dylemacik co wybrać Zetora czy Case-a ? Dzisiaj, 23:50
  •  

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mam mały dylemacik co wybrać Zetora czy Case-a ? Dzisiaj, 23:50
  •  

#22 Share danielek24

danielek24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 19 luty 2010 - 00:13

Mam mały dylemacik co wybrać Zetora czy Case-a ? niestety kolego o tym to możemy se tylko pomarzyć,bo nawet gdy jakimś cudem zblizymy sie do tego znajdą się mili panowie w garniturach,którzy skutecznie wybiją nam to z gowy.Ale cóż nie wchódzmy w polityke:)

Dodaj odpowiedź