Skocz do zawartości

Zdjęcie

Studia czy praca?

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1499 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 19 kwiecień 2010 - 15:14

Studia czy praca? no oczywiscie ze tak zgadzam sie z wami koledzy jedni sie ucza a inni studiuja ja raczej studiuje heheh ale na nauke tez mam czas ;)
Bo jak wiadomo w studiowaniu nie chodzi o o zeby zamiast mozgu miec biblioteke tylko zeby nauczyc sie myslenia i tego sie stale trzymam :)

wracajac do tematu ja bym nie rezygnowal z dziennych studiow inzynierskich mozna przeciez studiowac np dodatkowo zaocznie rolnictwo znam wiele osob ktore studiuja na 2 kierunkach i jakos im idzie (nie jest to latwe oczywiscie) a napracowac sie na roli zawsze zdazysz a co skozystasz na studiach to twoje pozatym bede sie upieral iz studiowanie szczegolnie dzienne ubogaca czlowieka otwiera nowe choryzonty i zmienia mentalnosc i sposob patrzenia na swiat i moga to byc jak zauwazyl przedmowca najlepsze lata naszego zycia

pozdrawiam serdecznie i zycze owocnych przemyslen :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Studia czy praca? Dzisiaj, 09:31
  •  

#22 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 15:37

Studia czy praca? Według mnie rzucanie studiów dziennych to nie zbyt mądre ... może się w gorszych czasach przydać na pewno ci to nie zaszkodzi ...

#23 Share Dominik020

Dominik020

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 22:10

Studia czy praca? Ja na pewno wole pracować niz uczyc się o bóg wie czym:) Z mojej pracy przynajmniej mam satysfakcje:)Wykonuje ją z chęcią a nie z przymusu:)

#24 Share Syty

Syty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 listopad 2010 - 22:35

Studia czy praca? Ja już kończę studia dzienne. Przez te cztery lata co mineło robiłem 70% prac w gospodarstwie ojca, mój ojciec na firmę i nie robi w polu prawie wcale, jak już to mój młodszy brat. Studiuję w Lublinie i mam do domu 130 km więc ojciec bez gadania dał mi na samochód. Dzienne studia rolnicze nie zajmują dużo czasu ok. 3 dni w tygodzni czyli tyle co zaoczne :huh:. Bardzo się cieszę że wybrałem te studia ponieważ posiadłem wiedzę którą teraz wykorzystuję w gospodarstwie ojca a od marca moim. Poza tym studia jakie by nie były zawsze dostarczają perspektyw.
Ziomek Agronomek:)

#25 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 01:18

Studia czy praca? dobrze, ze ci sie na studiach dobrze wiedzie, ale czy oglaszanie publicznie, ze w 2013 uzyskasz tytul doktora, nie jest zbyt daleko idaca deklaracja?
oczywiscie nie zaluje ci tego, tylko tak z ciekawosci chce sie zapytac jak sie na to zapatrujesz.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share mlody28

mlody28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 12:52

Studia czy praca? A czemu temat nazwałeś "studia czy praca"? zamiast "studia czy studia i praca"? bo masz przecież zamiar dalej studiować a nie rzucać studiów dla pracy :D
Może to zwykła pomyłka a może zawarłeś w tym temacie swoje wyobrażenie o studiach zaocznych?

Szczerze mówiąc ja też nie wierzę, że można cały tydzień pracować a w weekend mieć jeszcze ochotę się czegoś nauczyć :)

#27 Share Spitz

Spitz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 13:24

Studia czy praca? Czyli sugerujesz że na zaocznych niczego się nie można nauczyć??? :D

#28 Share Syty

Syty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 25 listopad 2010 - 15:09

Studia czy praca?

dobrze, ze ci sie na studiach dobrze wiedzie, ale czy oglaszanie publicznie, ze w 2013 uzyskasz tytul doktora, nie jest zbyt daleko idaca deklaracja?
oczywiscie nie zaluje ci tego, tylko tak z ciekawosci chce sie zapytac jak sie na to zapatrujesz.

Mam zamiar pisać z własnego przewodu co kosztuje ok 6-9 tyś i nie ma znaczenia jaką masz średnią ocen. Wystarczy zanleźć przychylnego profesora który zostanie twoim promotorem i pomoże w sformułowaniu tematu i dopilnuje prawidłowości w badaniach. Ja takiego znalazłem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 26 listopad 2010 - 11:15

Studia czy praca? aha to spoko.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!