Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z OC

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 17 luty 2010 - 22:09

Problem z OC Witam posiadam jeszcze fiata 126 el stoi w garażu już jakiś czas myślałem by na wiosnę go ze złomować ale pomieszało mi się z OC że później mi się kończy i niestety 16.02 polisa OC mi się skończyła co zrobić jak go wyrejestrować, zezłomować lub co kolwiek by nie zawierać nowej polisy OC i go opłacać bo i tak pójdzie do kasacji. Proszę o pomoc pilne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z OC Dzisiaj, 23:06
  •  

#2 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 18 luty 2010 - 18:23

Problem z OC Jak to polisa się skończyła? Wypowiedziałeś umowę? Jeśli nic nie robiłeś to polisa jest nadal tyle że niezapłacona :D Przynajmniej tak to działało jeszcze jakiś czas temu ale teraz nie jestem na bieżąco...

#3 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 18 luty 2010 - 18:28

Problem z OC zeby nie placic za OC najlepiej by bylo zpisac umowe sprzedazy tego auta na jakiegos zula za flaszke najlepiej i zglos ze sprzedales auto . i problem z glowy a auto mozesz zawiesc na zwykly zlom tylko tablice odkrec ja tak zrobilem z 2 autami

a umowa musi bys spisana przed koncem OC

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 luty 2010 - 18:29

Problem z OC Z tego co czytałem w "Motorze" polisa obowiązuje jeszcze 12 mc-y po tym jak mija poprzedni termin, tylko że jest nieopłacona, jak to jest w przypadku kontroli nie mam pojęcia, sam kiedyś jeździłem 4mc-e bez polisy i policjant się nie skapnoł podczas kontroli chyba bo nic nie mówił he he, a tak jakby po tym okresie 12mc-y umowa wygasa, ale tego malucha to pewnie jeszcze za dany okres będziesz musiał dopłacić :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 18 luty 2010 - 20:12

Problem z OC no w sensie nie wypowiedziałem ale była nie opłacona a podobno by wyrejestrować musi być ważne OC. Więc dziś go opłaciłem na pół roku jak tylko śniegu troche zginie to go trochę rozbiorę to co się może przydać a resztę ze złomuję i po wyrejestrowaniu gdy przedstawię kwit ze szrotu to OC za resztę miesięcy zwrócą mi pieniądze lub przeniosą na inny samochód