Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych

208 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Stevan

Stevan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 17 luty 2010 - 19:10

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych Zetor forterra albo proxima plus;)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych Dzisiaj, 02:12
  •  

#22 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 17 luty 2010 - 19:14

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych jak już coś to na bogato i proxime power :D w sumie w 150 powinienes sie zmiescić i kupiłbys oryginalny tur zetora , np. SL 220 który jest dużo lepszy od polskich turów :)

#23 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 17 luty 2010 - 20:08

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych Nie był bym tego taki pewien.Zetor postępuje chamsko,słyszałem ,że nie można do zetora zakładać innych turów,bo zabierają wtedy gwarancję.Tur który na coś ponad 1600kg udźwigu jest zbudowany tak jakby miał dźwigać 1t.Tur z pronara jest o wiele lepszy i bardziej przystępny cenowo.Co do ciągnika to uważam że valtra to dobry wybór.

#24 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 17 luty 2010 - 20:44

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych Kolego akurat ładowacze czołowe z Zetora(TrachLift) są dobre bo i dość lekkie i dobrze wykonane :D (ładowacze johndeere to TrackLift tylko maźnięty na zielono)
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#25 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 17 luty 2010 - 20:55

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych @ uiop86 te zestawy maszyn to chyba z Agrorolnika i Danexu? :D W danexie teraz każdego na Valtrę namawiają. Dziś mi dopiero TAP przysłali i w top technice jest o 100konnych ciągnikach z ładowaczami ( zresztą film o nich jest już długo na YT, tylko po deutzu)
I cenowo to jeszcze Jd 5100r wychodzi dobrze. :)
KPK - Ochrona

#26 Share uiop86

uiop86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 17 luty 2010 - 23:07

@ uiop86 te zestawy maszyn to chyba z Agrorolnika i Danexu? :D W danexie teraz każdego na Valtrę namawiają. Dziś mi dopiero TAP przysłali i w top technice jest o 100konnych ciągnikach z ładowaczami ( zresztą film o nich jest już długo na YT, tylko po deutzu)

Z żadnej z tych firm :)
Co do Zetora nie jestem przekonany co do marki, nie podoba mi się też polityka tej firmy. Kupując zetora to tak jakby kupić krowę i dopłacać za np. rogi i ogon bo w standardzie ich nie ma. Z tymi ładowaczami to jeśli jest ładowacz nie zetorowski to nie ma gwarancji na hydraulikę.

#27 Share es8

es8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 18 luty 2010 - 00:18

Kolego akurat ładowacze czołowe z Zetora(TrachLift) są dobre bo i dość lekkie i dobrze wykonane :D (ładowacze johndeere to TrackLift tylko maźnięty na zielono)

nie za odważnie napisane z tym porównaniem do ładowaczy JD? :)

Różnica w cenie jest praktycznie dwukrotna.

#28 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 18 luty 2010 - 07:31

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych Na miektórym zależy na tanszej krowie(ciągniku) a na takich bajerach jak roki czy ogon(wyposażenie) nie zależy bo zalerzy im na taniej krowie z której będą mogli korzystać:D

#29 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 18 luty 2010 - 09:17

nie za odważnie napisane z tym porównaniem do ładowaczy JD? :D

Różnica w cenie jest praktycznie dwukrotna.

To nie porównanie :) swojego czasu TrackLift robił dla Johndeere ładowacze (całe palety zielonych leżały w fabryce :) ) jak teraz nie wiem ale myślę że podobnie;d
Most w którejś serri jelenia to ten sam co w Proximie(to pewne bo wiem że ludzie zwolnice naprawiali zetorowskimi częściami)

#30 Share es8

es8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 18 luty 2010 - 09:29

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych My głównie przez cenę ładowacza wybraliśmy Zetora, a nie JD, ponieważ cena zielonego wydawała się przesadnie wysoka. Lecę poszukać zdjęć john deerowskich, żeby sobie porównać do mojego 260SL :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Bialy

Bialy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 18 luty 2010 - 09:31

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych Sam mam podobny dylemat i zdecydowałem się wstępnie na większą Valtrę N92, ale do tej kwoty to zwróć uwagę na N82.
Rozmawiałem teraz wstępnie z dealerem na Polagrze i za Valtrę N 82 powiedział ok. 145tys netto. Myślę, że po negocjacjach jeszcze z 5 tys urwie albo dorzuci coś ekstra.
CO prawda byś musiał trochę dołożyć bo brutto wyjdzie jakieś 175tys ale za niewiele więcej masz imo lepszy ciągnik.

#32 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 18 luty 2010 - 09:55

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych @Bialy mógł byś powiedzieć ile wycenili Ci za N92? I czy to jest standard?
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#33 Share Bialy

Bialy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 18 luty 2010 - 10:14

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych Cena w granicach 165-170 netto. W zasadzie nie wiem co jest w standardzie a co nie :D ale będzie klima, skrzynia z 3 półbiegami i zmianą biegów pod obciążeniem, rewers elektrohydrauliczny, kogut na dachu :) i z tego co pamiętam obciażniki w tylnich kołach. Zapomniałem dopytać o prędkości WOM, ale to się jeszcze zorientuję. Maszynę i tak będę zamawiać za kilka miesięcy.
Wolę większą Valtrę jak JD 5090R (albo nawet to był 5080R) gdzie kosztował 160netto a 100KM to wychodził jak pamiętam blisko 200tys netto za maszynę ogólnie mniejszą.

#34 Share wildagro12

wildagro12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 18 luty 2010 - 10:58

@ uiop86 te zestawy maszyn to chyba z Agrorolnika i Danexu? :D W danexie teraz każdego na Valtrę namawiają. Dziś mi dopiero TAP przysłali i w top technice jest o 100konnych ciągnikach z ładowaczami ( zresztą film o nich jest już długo na YT, tylko po deutzu)

Mógłbyś przesłać skany tego artykułu o 100hp ciągnikach na maila.

#35 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 18 luty 2010 - 11:11

Kolego akurat ładowacze czołowe z Zetora(TrachLift) są dobre bo i dość lekkie i dobrze wykonane :D (ładowacze johndeere to TrackLift tylko maźnięty na zielono)

To lekka przesada że john deere robi identyczne ładowacze co zetor :) i tak mi się one nie podobają :) .Ja tylko wyrażam swoje zdanie i tyle. :)

#36 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 18 luty 2010 - 14:05

My głównie przez cenę ładowacza wybraliśmy Zetora, a nie JD, ponieważ cena zielonego wydawała się przesadnie wysoka. Lecę poszukać zdjęć john deerowskich, żeby sobie porównać do mojego 260SL :D

Kolego TrackLifft robi masę różnych ładowaczy a na rynku polskim są dostępne 4 modele... niekoniecznie będzie się pokrywał barandowany jako zetor z johndeere;)
a do kolegi powyżej niedawno nikt nie wierzył że JohnDeere robi mosty do serii 5R w chinach i co wyszło ...;p
A i nie pisałem że robi Zetor, czytaj ze zrozumieniem... ładowacze dla Zetora robi firma TrackLift

#37 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 luty 2010 - 14:24

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych Do kolegi powyżej:
-Do 5M a nie 5R
-osie do 5R i Proximy różnią się jednak-nawet na zdjęciu niech kolega obejrzy-w JD mają oznaczenie 00.16 w Proximie 20.16 (co nie wyklucza tego że coś tam może pasować)
-Ładowacze czołowe JD do JD Dodany obrazek produkuje fabryka JD w Arc-Les-Gray a nie TrackLift-a ten ostatni może być i pomalowany na zielono i pasować do JD z tym że pewnie jednak JD nazywać się nie będzie
-kolega marketing "szeptano-negatywny" uprawia ?-tutaj ośka tam spalanko-Casik ruleez ?Dodany obrazek

#38 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 18 luty 2010 - 17:49

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych No jasne że rules :D a na poważnie to o osi to tu na forum przeczytałem że ktoś pisał że tak naprawiał jak natrafię gdzie to było umieszczę link a co do ładowaczy to kolego cóż jeżeli nie mam racji (mam zdjęcie które kolega zrobił w fabryce TracfLift i były spaletowane zielone ładowacze ale rzeczywiście jelenia na nich nie dostrzegam)
TO WYCOFUJĘ TO CO NAPISAŁEM. ZETOR NIE PRODUKUJE ŁADOWACZY DLA JOHNDEERE.
Uważam że to wystarczy nie muszę chyba dawać ogłoszenia w telewizji.
I obiecuję poprawę będę pisał opinie tylko wtedy gdy będę miał dowody na piśmie;)

#39 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 luty 2010 - 17:59

Ciągnik w przedziale 141-180 tysięcy złotych Howgh Dodany obrazek -ja też pewnie miałbym wiele do powiedzenia (napisania)-ale staram się nie pisać niesprawdzonych informacji-z prostej przyczyny-nie chcę stanąć przed sejmową komisją śledczą i zostać gwiazdą telewizji Dodany obrazek-a tak poważnie uważam że powinniśmy tu umieszczać rzetelną jak najbardziej obiektywną wiedzę a jak mamy napisać subiektywną ocenę (taka też czasami bywa całkiem obiektywna Dodany obrazek ) to podkreślajmy to że to jest IMHO etc.Amen Dodany obrazek .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 18 luty 2010 - 19:40

To nie porównanie :D swojego czasu TrackLift robił dla Johndeere ładowacze (całe palety zielonych leżały w fabryce :) ) jak teraz nie wiem ale myślę że podobnie;d
Most w którejś serri jelenia to ten sam co w Proximie(to pewne bo wiem że ludzie zwolnice naprawiali zetorowskimi częściami)

Co więcej pragnę przypomnieć iż ten sam most występuje w Case Cs Pro:P a ponadto w Claas Axos, najnowszym McCormik CX, Farmtrac 690 DT, JD 5G, MF 3600, Claas Elios, Steyr 9000 MT i jeśli ktoś mógłby spojrzeć dla świętego spokoju co tam pisze na tabliczce znamionowej na prawej stronie przedniej osi w Fendt serii 300 Vario bo moja pamięć ulotna bywa:lol: bym był wdzięcznyB)
Jeśli o jakimś modelu zapomniałem byłbym wdzięczny jeśli ktoś by podał