Skocz do zawartości

Zdjęcie

Materiał siewny warzyw

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 06 luty 2013 - 10:46

Materiał siewny warzyw nie ja tylko czasem wujkowi bylem za kierowce z marchwia jak kierowca mial wolne.jaka bedzie cena truskawki?bedzie droga czy w miare?a ile uprawiasz brokula?znajomi tam woza ja sie tam nie pcham ja mam swoich odboircow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Materiał siewny warzyw Dzisiaj, 21:34
  •  

#22 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1668 postów

Napisany 06 luty 2013 - 16:19

Materiał siewny warzyw brokuła nie mam dużo, można powiedzieć ze tyle ile sam dam radę przerobić , co do truskawki ja mam innego odbiorcę i mam kontraktację więc już minimalną cenę znam, a na przemysł myślę że około 2,5 zł, był bym w miarę zadowolony,

#23 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 06 luty 2013 - 17:58

Materiał siewny warzyw Sam założyłem ten temat i nie miałem pojęcia, ze tak blisko odemnie jest własnie wspomniany sklep Flortom. Bardzo polecam, profesionalna obsługa i duży asortyment. Co do sklepu nasionaholenderskie.pl zamówiłem, zapłaciłem i czekam już 1,5 tygodnia na paczkę. Sytuacja się już 3 raz powtarza, że taka zwłoka następuje. Pozder.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy warto uprawiać dynie? zobacz »

•  

#24 Share dawid5508

dawid5508

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, ogrodnictwo, numizmatyka

Napisany 13 luty 2013 - 14:24

Materiał siewny warzyw Witam.Widze że chyba wszystkie linki co podaliście z nasionami są do kupienia w dużych ilościach tzn. w opakowaniach po kilka kilogramów. A jakie firmy byście polecili którzy maja w ofercie kupna nasiona w małych ilościach w takich do przydomowych ogródków? Z góry dzięki za odpowiedz.
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

#25 Share newagro

newagro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Zainteresowania:spec. Ochrona Roślin i Nasiennictwo
    spec. Diagnostyka w Ochronie Roślin
    spec. Integrowana Ochrona Roślin w Integrowanej i Ekologicznej Produkcji Roślinnej

Napisany 16 luty 2013 - 16:45

Materiał siewny warzyw Do przydomowych ogródków nie warto się zagłębiać w jakieś specjalne nasiona, te o których tu była mowa również są dostępne w mniejszych opakowaniach po 50, 100 nasion w paczce ale z reguły są one przeznaczone do zastosowań profesjonalnych np. produkcja rozsady. A do zastosowań amatorskich wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu ogrodniczego i dokonać zakupu. Różnica w cenach będzie oczywista;)

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share janek9335

janek9335

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 17 luty 2013 - 09:56

Materiał siewny warzyw kurczaq mozna wiedziec jakie odmiany kapusty, kalafiora i brokula kupujesz i z jakim przeznaczeniem (przemysl czy rynek)?