zdunio19

siewnik omega

Polecane posty

zdunio19    0

ja mam taki problem.chce zakupić siewnik Omege do buraków i kukurydzy.mam okazje kupić tego typu siewnik z 1997roku w stanie podobno bardzo dobrym.podobno bylo nim zasiane 3 razy po 18ha buraka i ok.250ha kukurydzy od nowości jeden właściciel.i moje pytanie polega na tym czy warto kupic taki siewnik?????po czym poznać ze nie jest złużyty(tarcze,redlice)?????i wogole co sądzicie o siewniku omega????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a za ile ten siewnik???i il chcesz siać buraka i kuku nim???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam siewnik Omega z 1996 roku kupiłem go w 98r Rocznie obsiewał oko 250 ha oprócz ramy i skrzyń nasiennych to chyba miał wymienione wszystko. Jeżeli zamierzasz dużo nim sieć zainwestuj w coś zachodniego chyba że masz czas na naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1540

jak na tyle to warto go kupic. ja mam Omege i rocznie obsiewala ponad 50 ha kukurydzy, a teraz od 2 lat sieje 15 ha. chyba ze chcesz ciut wiecej wydac to polecam siewniki Monosem http://www.allegro.pl/item920753596_siewnik_do_kukurydzy_monosem_amazone_gaspardo.html moj wujek takiego kupil tyle ze 6 rzedow. wysiewa bardzo dobrze poniewaz na tarczach ma dodatkowe lopatki ktore sa po to ze jak by powietrze slabo przyssalo ziarno to i tak spadnie w glebe a nie spowrotem do zbiorniczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmucha87    0

nie kupuj bo za daleko jechac:))))))))))))))))))))

 

Post bez sensu - %

 

Nie do końca zgadzam się z "Moderator Forum" ze jest to bezsensowny post zdunio będzie wiedział o co chodzi!!!

Edytowano przez Matey
dublowanie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz328    2

Zamierzam wymienić starą Gamme na coś nowszego. Sieje około 6 ha buraków i w tym roku zamierzam z 5 ha kukurydzy. Przeglądając ogłoszenia natknąłem się na takie ogłoszenia:

http://www.allegro.pl/item924687802_siewnik_do_kukurydzy_i_burakow.html

i

http://www.allegro.pl/item920955940_siewnik_omega_do_kukurydzy_i_burakow.html

opłaca się dołożyć i kupić z podsiewaczem nawozu? Może jakim tanim sposobem domowym można zrobić podsiewacz?

Jakich czynności trzeba dokonać aby zmienić siewnik z buraków na kukurydzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdunio19    0

chętnie kupię siewnik Omega do buraków lub ostateczne Gamma.w dobrym stanie oczywiście jak ktoś ma to piszcie na maila misia0402@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz328    2

Ja też kupie chętnie Gamme tylko nowego typu (na pojedynczych kołach) i przy okazji Stolla V50

GG 8276386

Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj