Skocz do zawartości

Zdjęcie

mam takie pytanie jaki kupic agregat prądotwórczy na wom ?? czy 16 kva wystarczy do dojarki itp. ??

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 luty 2010 - 08:34

mam takie pytanie jaki kupic agregat prądotwórczy na wom ?? czy 16 kva wystarczy do dojarki itp. ?? Panowie rozumiem Wasze racje tudzież lęki o to czy zadziała czy odpali czy coś tam-z drugiej strony zawsze mogę napisać że owszem ciągnik Wam odpali ale może WOM nie zadziała Dodany obrazek -druga sprawa-ciekawe ile z tych nowych agregatów jest zbudowanych w Chinach czy też na chińskich (czy innych tam-ale badziewnych podzespołach)-ja co prawda mam stary wojskowy agregat-ale:
-pali za każdym razem
-sama prądnica waży 260 kg co pośrednio wskazuje na ilość miedzi która w niej siedzi Dodany obrazek
-taki agregat całkiem nie jest stacjonarny tylko dosyć mobilny bo jest na kołach-wierciłem już dzięki jego pomocy dziury w betonowych słupach na łące
-agregat ma już 46 lat !-i działa Dodany obrazek -jego obecny przebieg to 290 mth (70 mth w 5 lat Dodany obrazek )
Nie chcę nikogo przekonywać do zakupu starego agregatu-ale w moim przypadku grzechem byłoby jego niekupienie Dodany obrazek .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mam takie pytanie jaki kupic agregat prądotwórczy na wom ?? czy 16 kva wystarczy do dojarki itp. ?? Dzisiaj, 13:50
  •  

#22 Share karola44

karola44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 17 luty 2010 - 12:41

mam takie pytanie jaki kupic agregat prądotwórczy na wom ?? czy 16 kva wystarczy do dojarki itp. ?? W razie "w" taki agrega tez mozna przeciez podlaczyc do wom-u ciagnika. Wywalasz popsuty silnik z agregatu i z apomoca jakiejs przekladni dajesz wyjscie na wom. Jezeli pradnica jest ok i dziala to w czym problem? 

#23 Share pronarek8140

pronarek8140

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 14:12

mam takie pytanie jaki kupic agregat prądotwórczy na wom ?? czy 16 kva wystarczy do dojarki itp. ?? Moim skromnym zdaniem agregat na WOM jest nie ekonomiczny.Lepiei kupić z własnym silnikiem ,10kw pali 4l na h.a 16 kw to wystarczy do trzech dojarek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mam takie pytanie jaki kupic agregat prądotwórczy na wom ?? czy 16 kva wystarczy do dojarki itp. ?? Dzisiaj, 13:50
  •  

#24 Share cycusxxl

cycusxxl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 grudzień 2011 - 15:00

mam takie pytanie jaki kupic agregat prądotwórczy na wom ?? czy 16 kva wystarczy do dojarki itp. ?? witam ja mam na sprzedaz agregat pradotworczy z wlasnym silnikiem andoria moc agregatu to ponad 8 KW prad 230v i 380v posiada rowniez spawarke i prostownik 12v i 24v silnik 2ca90 pali nawet w najwieksze mrozy chlodzony powietrzem spalanie ok 2-2.5 l/h calosc na przyczepce info na e-mail jankapuscinski@wp.pl

#25 Share MajkaLeniewska

MajkaLeniewska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 02 marzec 2016 - 14:54

mam takie pytanie jaki kupic agregat prądotwórczy na wom ?? czy 16 kva wystarczy do dojarki itp. ??

Mam pytane. Jaka marka jest lepsza? Kreuzer czy może Caterpillar? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share MF675ursus

MF675ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 02 marzec 2016 - 19:41

Caterpillar- dobra firma, popularna, produkująca mnóstwo maszyn budowlanych (w tym agregaty prądotwórcze dużych mocy). Obsługiwałem ich agregat (120 kW), działał bez przerwy przez tydzień i nic się z nim nie działo.

Kreuzer- nie znam (chyba miałeś na myśli Kruzer?) więc nic na ten temat nie mogę powiedzieć.