Skocz do zawartości

Tuning samochodów

221 odpowiedzi na ten temat

#61 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 19 luty 2010 - 13:30

Tuning samochodów

masz racje bo kazy sie podnieca alusem ;[

No nie wiem czy każdy ;[ Niektórzy wolą mieć może nieszczególne koło ale pod nim dobry hebel który nie klęka po kilku hamowaniach z większych prędkości, tak jak jest to w znacznej większości seryjnych samochodów tej klasy. Dobre hamulce to nie takie które biorą jak brzytwa... raz, góra dwa :(

Jeden tuninguje samochód żeby podobał się lachonom, drugi żeby podobał się właścicielowi, a trzeci chce żeby poprostu fajnie jeździł :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tuning samochodów Dzisiaj, 14:58
  •  

#62 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 luty 2010 - 13:55

Tuning samochodów

Jeden tuninguje samochód żeby podobał się lachonom, drugi żeby podobał się właścicielowi

najbardziej mnie wku...ia, ze tych 2 punktow nie da sie pogodzic ;[
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#63 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2010 - 14:13

Tuning samochodów Kwestia jeszcze stylu jaki preferuje właściciel. ;[ Podejrzewam, że amator stylu śródziemnomorskiego nie będzie miał problemów z rwaniem, ale już za to auto fana cultu lub germanu, będzie ot zwykłym autem. Nie wspominając o rostach i ratach, które zostaną uznane przez "lachona" za złom na kołach. Za to do jakiegoś streeta lub innego lekkiego ściganta nie wsiądzie, bo głośno, twardo i ciasno w fotelu. Złotym środkiem jest SLEEPER, VIP lub DUB nie ma tony żywicy epoksydowej, a robi wrażenie. ;[

#64 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 luty 2010 - 14:24

Tuning samochodów

Złotym środkiem jest SLEEPER, VIP lub DUB nie ma tony żywicy epoksydowej, a robi wrażenie. ;[

wtedy nie da sie spelnic 3 kryterium spisanego przez @miraska ;[
jednym slowem trzeba szukac wartosciowych panien, ktore wiedza ze nie wszystko zloto co sie swieci.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#65 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2010 - 14:33

Tuning samochodów bobek uwiez ze sa takie co i na culta polecaDodany obrazek brzozak czyzby kalendarz nawet nie pomogł?Dodany obrazek

#66 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2010 - 15:07

Tuning samochodów Czy SLEEPER nie może fajnie jeździć? Przecież to mocny performance w maksymalnie seryjnej budzie. ;[

#67 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 luty 2010 - 15:11

Tuning samochodów @tomasek miales racje jak chetna to i badyl by zrobil furore, a jak nie to niestety skarby majow nie pomoga ;[
natomiast to nie ma zwiazku z nasza rozmowa o blacharach ;[

@bobek chodzilo mi o dub, a jeszcze bardziej vip.

w maksymalnie seryjnej budzie. :(

czyli tutaj juz nie jest spelnione kryterium nr 1

#68 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2010 - 15:51

Tuning samochodów ale jak by to było bmw e46 to napewno chetne bys znalazł

#69 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 luty 2010 - 16:09

Tuning samochodów jak by bylo lamborghini to sam bym za babke sie przebral i probowal swoich sil ;[

#70 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2010 - 16:11

Tuning samochodów w polskich realiach to powyzsze bmw by wystarczyłoDodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2010 - 16:21

Tuning samochodów Chłopaki..macie bardzo małe mniemanie o dziewczynach ;[ brzydko tak,bardzo brzydko :(
Nie sztuką jest poderwać byle jaką dziewczynę, ale to żeby ta dziewczyna była miła sympatyczna, inteligentna:P
PS. Lachona mozna wyrwac nawet starym polonezem ;[ - jedziesz na jakas droge gdzie jest duzy ruch i szukasz ,,autostopowiczek'' w mini :( dajesz 20zl i masz wyrwanego lachona :) na poloneza...:(
Fakt, znajomość kilkuminutowa, ale zawsze do przodu...

#72 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 luty 2010 - 16:23

Tuning samochodów @hubert ale my rozmawiamy o blacharach, a nie normalnych dziewczynach. podjedz w miescie pod impreze poldzerem, na pewno zwrocisz na siebie uwage, tylko nie koniecznie cos moze z tego wyniknac, tzn moze sie zdarzyc, ze podejdzie do ciebie inteligentna dziewczyna i zapyta sie o poldzera, bo akurat jest fanka polskiej motoryzacji, ale nie o takich tu rozmawiamy ;[
http://pl.wikipedia.org/wiki/Blachara
http://galeria.vwpom...sc01472zg0.html

to jest blachar: http://nasza-klasa.p...584/gallery/137
a to jest blachowoz: http://nasza-klasa.p...lery/album/2/57
jakbym takim scierwem wpadl na spot, to chlopaki by padli ze smiechu, ale dla takiej panny jest wymarzony.

#73 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2010 - 16:29

Tuning samochodów No wiem wiem...tylko, ze w praktyce z tymi blacharami to nie do konca tak jest, ze wystarczy miec dobre auto. Bo np. podjedzie jakis fagas w Ferrari pod jakis klub, nie bedzie czlowiek umial sie odnalezc w towarzystwie, bedzie totalnym idiota i wiesniakiem, grypsy nie na miejscu itd itp. to zadna nie zwroci na niego uwagi, nawet blachara, no moze jak bedzie niezle %%%%% i do tego uroda dorównywać Pani M.Kaczynskiej

#74 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 19 luty 2010 - 16:29

Tuning samochodów Dla Mnie prawdziwy tuning to wnętrze: silnik i układ przeniesienia napędu oraz układ wydechowy (byle nie dziurawa rynna), koła o odpowiedniej średnicy i z dostosowanymi oponami do osiągów, nie problem założyć walce do bandziora (Fiat 125p) jak nic nimi nie zrobisz, zawieszenie oraz hamulce rzecz jasna, oraz wykończenie wnętrze: kubły, kierownica, pasy bezpieczeństwa oraz kilka drobiazgów estetycznych, z zewnątrz to co najwyżej zmieniony tylni i przedni zderzak, żeby lepiej przysysał się drogi.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#75 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 698 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 19 luty 2010 - 17:25

Tuning samochodów

No nie wiem czy każdy ;[ Niektórzy wolą mieć może nieszczególne koło ale pod nim dobry hebel który nie klęka po kilku hamowaniach z większych prędkości, tak jak jest to w znacznej większości seryjnych samochodów tej klasy. Dobre hamulce to nie takie które biorą jak brzytwa... raz, góra dwa ;[

Jeden tuninguje samochód żeby podobał się lachonom, drugi żeby podobał się właścicielowi, a trzeci chce żeby poprostu fajnie jeździł :(

moze sprostuje kupiłem ten samochod 30 wrzesnia na dzien chłopaka tak jakos wyszło tak ze to co widac na zdiecu nic w nim nie zmienałem tylko sprezyny bo myły sportowe moze ktos chce kupic dogadamy sie

#76 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2010 - 17:28

Tuning samochodów

a to jest blachowoz: http://nasza-klasa.p...lery/album/2/57

przeciez tam pisze ze to statek NASADodany obrazek

Edytowany przez tomasek, 19 luty 2010 - 17:38.

#77 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2010 - 17:30

Tuning samochodów Nie zebym był zadziorny ale pisze sie ,,przeciez tam jest napisane'' ;[ sorki Tomasek ale troche to razi ;[

#78 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2010 - 17:36

Tuning samochodów ale jak widac kazdy wie o co chodziDodany obrazek Dodany obrazek

#79 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2010 - 17:39

Tuning samochodów Dokldanie:P
Wiecie co? Dopuscmy taką sytuacje, podjezdżasz super bryka pod dyskotekę wysiadasz, gadasz z laska prawie ją masz-ona wtedy pyta jaki masz zawód? Odpowiadzasz- ROLNIK i co wtedy...? wiekszosc lasek ma jakies uprzedzenie do tego stylu zycia, smutne ale chyba prawdziwe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 luty 2010 - 17:40

Tuning samochodów hubert juz teraz obie formy sa prawidlowe, takze zwracanie uwagi wg najnowszych trendow jest nie na miejscu ;[
poprawne jest tez przyszlem, pineski, karnister, itp.

zawod jak zawod, jesli powiesz to z duma w glosie i nie okazesz slabosci czy jakis kompleksow to mysle, ze zadna cie nie potraktuje jakos gorzej.