Skocz do zawartości

Tuning samochodów

221 odpowiedzi na ten temat

#41 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 luty 2010 - 18:16

Tuning samochodów a co to ma do tematu lub naszej rozmowy?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tuning samochodów Dzisiaj, 03:04
  •  

#42 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2010 - 18:22

Tuning samochodów Kumpel na Calibre mówił Dziwkowóz.   :D

#43 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 18 luty 2010 - 18:25

Tuning samochodów 16V to 150 konna jak tak to jest maszyna idzie jak dzika. Mój wujek taka miał jak na swoje lata wiadomo rdza wyłaziła ale pod spodem to jak nówka nigdzie nie było rdzy szła spokojnie 230km/h. I na pewno taką na laski będziesz mógł jechać :D

#44 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2010 - 18:46

Tuning samochodów To niezły kaskader z tego Twojego wujka, że 230 km/h ,,spokojnie'' ją jeździ. Ja swoim autem jeszcze tyle nie jechałem, ale wiem, że już przy 200 km/h trzeba się dobrze skupić. Co dopiero Calibrą 230 jechac... a moze chodziło Ci o 130km/h? W to byłbym w stanie uwierzyć.

#45 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 luty 2010 - 18:51

Tuning samochodów Vmax dla calibry 150 KM to 223 km/h, wiec biorac pod uwage to, ze licznik oszukuje mozna pojechac ponad 230.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#46 Share ursus912gd

ursus912gd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 18 luty 2010 - 18:53

Tuning samochodów ja mam volwo xc90 terenowe z silnikiem 3.0 tdi i teraz dostał podwójny wydech i nowe szersze koła na alufelgach na ty

#47 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 18 luty 2010 - 18:54

Tuning samochodów Już jej nie ma ale mówił że tyle jechał i nie po żadnej autostradzie tylko normalnej drodze sam na jako pasażer tego samochodu przemieszczałem się z prędkością do 200 km/h dobrze nie pamiętam. A tak po za tym Calibra to świetnie nadający się samochód do tuningu :D bynajmniej ja tak sądzę raz na allegro widziałem Calibrę po tuningu za prawię 50 tysięcy :)

#48 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Zainteresowania:kopanie w ziemi

Napisany 18 luty 2010 - 18:56

Tuning samochodów ciekawe jaką prędkość pokazałaby nawigacja albo hamownia...smiać mi się czasem chce jak ludzie opowiadają o prędkosciach które osiągali

mam civica vti co do przeróbek mam zrobioną głowice, przelotowy wydech dolot zimnego powietrza,amory koni,i białe felgi oz(ale na zime) i troche lepsze granie niż w serii

#49 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2010 - 18:56

Tuning samochodów Bałbym się pojechać 230 Calibrą...

#50 Share Manio1523A

Manio1523A

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i oczywiście gospodarka

Napisany 18 luty 2010 - 19:03

Tuning samochodów Ja najbardziej lubię samochody nie powiem że po wielkim tuningu lecz lekko dopieszczone, tzn. jakiś alus i niewielka lotka. A nie takie tuningi jak w Operacji Tuning pokazują na koniec programu. Nieraz to aż mnie kładzie ze śmiech co ludzie potrafią zrobić :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 18 luty 2010 - 19:15

Tuning samochodów Niepowiem bo w latach 90 kali robiła wrażenie. jednak gdy zaczeły napływać z Niemczech przestały mi się podobać. Co do prędkości ludzie różne bajki opowiadają. Chociaż 200 to nie jest straszna prędkość. Wiele fur dobija do 200. Ja też bał bym się jechać Kali 230 w co nie wierzę bo A8 3,7 jechałem 230 i tam już było czuć to prędkość a co mowa w oplu, klamki można wyrwać ze strachu :D

Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

#52 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 19 luty 2010 - 11:23

Tuning samochodów

Już jej nie ma ale mówił że tyle jechał i nie po żadnej autostradzie tylko normalnej drodze sam na jako pasażer tego samochodu przemieszczałem się z prędkością do 200 km/h dobrze nie pamiętam. A tak po za tym Calibra to świetnie nadający się samochód do tuningu ;[ bynajmniej ja tak sądzę raz na allegro widziałem Calibrę po tuningu za prawię 50 tysięcy ;[

co do tuningu to kalibra nadaje się do optycznego natomiast jeżeli chodzi o mechaniczny to;
-silniki 16v nie są wytrzymałe na mocniejsze przeciążenia natomiast 8v mimo że lepsze to jest ograniczone pole manewru:lol:
- skrzynia dobra ale seryjne sprzęgło nie wytrzymuje znacznego wzrostu mocy wiec znowu koszt dość duży - hamulce jak to w starym oplu :(

moim zdaniem wszystko można zrobić jednak w tym samochodzie żeby to chodziło należycie to sporo kasy trzeba włożyć. mimo tego uważam że kali w oryginale nie zeszpecona jakimiś parapetami rynnami itp. jak na lata w których wychodziła była the best...

#53 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 luty 2010 - 11:47

Tuning samochodów zgadza sie, ale zaraz po corrado ;[ ;[

#54 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 698 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 19 luty 2010 - 11:52

Tuning samochodów Ja miałem golfa 3 ale sie go juz pozbyłem i kupiłem teraz toledo 2 po lekkim tuningu jak ktos chce zobaczyc to prosze
http://nasza-klasa.p...lery/album/2/68
alus 17 lotka skóra nawigacja 19 tdi 110 i czecgo sciec wiecej
był obnirzony ale wymieniłem sprzezyny na normalne bo na tych naszych drogach leciały zamna iskry z miski

#55 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 luty 2010 - 12:01

Tuning samochodów ciesz sie ze lecialy iskry, a nie wiory z aluminium ;[
a czego chciec wiecej? np. tdi 130 KM
zaloz wieksze tarcze heblowe, bo glupio wygladaja dziury w ktore mozna glowe wlozyc ;[

#56 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 698 postów

Napisany 19 luty 2010 - 12:12

Tuning samochodów a po co hamulce sa brzytwa nawet ojca pasek b5 tak nie hamuje narzie nic nie bede zmieniał bo niemam kasy musi sie sezon zaczac to $ wtedy cos sie wymysli

#57 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 luty 2010 - 12:16

Tuning samochodów nie watpie w skutecznosc tych hamulcow, natomiast zawsze mozna miec lepsze i ladniej wygladajace ;[
fakt, ze to moje zboczenie i pewnie nikt normalny na to nie zwroci uwagi.

#58 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 698 postów

Napisany 19 luty 2010 - 12:18

Tuning samochodów masz racje bo kazy sie podnieca alusem ;[

#59 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 19 luty 2010 - 13:16

Tuning samochodów

nie watpie w skutecznosc tych hamulcow, natomiast zawsze mozna miec lepsze i ladniej wygladajace ;[
fakt, ze to moje zboczenie i pewnie nikt normalny na to nie zwroci uwagi.

w takim razie ja tez jestem nie normalny:rolleyes: lepiej mieć hamulce na wyrost niż niedobór...w swojej hani mam mikody poprawiło się znacznie od tych w serii a w motorach mam porobione cuda w tym względzie tzw pływające tarcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 luty 2010 - 13:29

Tuning samochodów do hondy to jest dobre, ze mozna bez zwiekszania wymiarow zwiekszyc skutecznosc hamowania, poprzez stosowanie podzespolow producentow specjalizujacych sie w tym temacie.
ja u siebie wywalilem bebny, w zamian pojawily sie jakies tarcze z passata razem z zaciskami, ale docelowo maja byc aluminiowe zaciski z golfa 4 o mniejszej bezwladnosci, z przodu mam tarcze teraz 280 mm z dwutloczkowym zaciskiem girlinga z audi S2, docelowo przy zmianie felg na jakies plaskie np. porsche C2, chce upakowac w 16'' tarcze 305 mm izacisk 4 tloczkowy brembo z jakiejs duzej bmw, pasuje przy uzyciu adapterow.
teraz montuje jakas duzo pompe hamulcowa, jeszcze nie wiem z czego podejdzie, albo golf 4, albo transporter.
do tego kiedys sie skusze na tarcze i klocki EBC, nic wiecej w rozsadnych pianiadzach nie dam rady zrobic.