Skocz do zawartości

Tuning samochodów

221 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2010 - 20:49

Tuning samochodów elmer...przeciażenie w scigaczu podczas ,,kladzenia'' sie na zakretach zawsze będzie oddziaływać na kierowce w jednym punkcie - d*pa. Samochodem jesli pokonujesz zakret to masz boczne przeciazenia, ktorych na motorze nie doswiadczysz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tuning samochodów Dzisiaj, 19:37
  •  

#22 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 16 luty 2010 - 21:03

Tuning samochodów Zgoda w zakręcie są małe przeciążenia. Za to przy przyśpieszaniu i hamowaniu już są zdecydowanie większe.

Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2010 - 21:07

Tuning samochodów Zgadza sie... mało które seryjne auto ma takie przyśpieszenie jak motor. Według mnie jazda motorem i autem daje tyle samo przyjemności.

#24 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 16 luty 2010 - 21:10

Tuning samochodów Moim zdaniem samochód zdecydowanie mniej chociaż czasem fajnie usiąść wygodnie, w ciszy i bez wiatru :D Chyba na palcach 1 ręki mógłbym policzyć auta szybsze od przecietnej 1000-siączki :)

Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2010 - 21:12

Tuning samochodów Elmer a Ty stuntem sie zajmujesz czy tylko rekreacyjnie jezdzisz??:D

#26 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 16 luty 2010 - 21:24

Tuning samochodów Co nie co umiem ale nie aż tak żeby jechać np 10km na jednym przy 200km/h. Dużo zależy od motoru. Kiedyś na starym GPZ-cie ciężko mi to szło :D za to już na nowszych to dużo łatwiejsze. "bo ja lubie zpier**lać" Starcza mi szybka jazda, czasem spalić gumę czy podjechać trochę na kole.

#27 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 16 luty 2010 - 21:31

Tuning samochodów @elemer to było w Bielsku Podlaskim

#28 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2010 - 21:49

Tuning samochodów Co Ty gadasZ?? to prawie koło mnie :D

#29 Share Czeladnik

Czeladnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:fotografia, militaria, motoryzacja, muzyka

Napisany 16 luty 2010 - 22:05

Tuning samochodów Wydaje mi się że przyjemność z jazdy motorem jest o niebo lepsza niż samochodem jakby było inaczej to wady motocykla: łatwość przewrotki, prawie żadna ochrona w przypadku kolizji, słaba ochrona przeciw czynnikom pogodowym, czułość na stan drug,prawie żadne możliwości przewozu rzeczy już dawno usunęłyby ten pojazd z annałów motoryzacji. A to właśnie przyjemność z jazdy motorem sprawia że ten dział pojazdów się rozwija i chyba chodzi w jeździe motocyklem o to że "im trudniej, tym lepiej(większa frajda)" sztuka jazdy motocyklem jest bardzo wymagająca a szczególnie ścigaczem(bardzo dużo czynników do kontrolowania) nawet w porównaniu ze sportowym ztuningowanym autem(nawiązanie do tematu :D ) o stuntcie już nie wspominając.

#30 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 16 luty 2010 - 22:14

Tuning samochodów Co do tego że wymagająca to poprostu trzeba uważać z manetką gazu i tyle. Wiadomo trzeba umieć kłaść się w zakręty, ale dużo wypadków jest z tego powodu że nie umieją operować gazem. Poza tym wiele kierowców nie umie poprawnie zmieniać biegi :) Dlatego ideałem jest mieć ściga i samochód :D tylko wiadomo to koszt...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 16 luty 2010 - 22:32

Tuning samochodów A ty Hubert skąd jesteś ??? Ty przypadkiem nie bujasz się od czasu do czasu po gminie Wyszki bo jakby twój gównowóz widziałem tylko nie jestem pewien czy to ty :D

#32 Share Czeladnik

Czeladnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:fotografia, militaria, motoryzacja, muzyka

Napisany 16 luty 2010 - 22:34

Tuning samochodów No właśnie: gaz, biegi, balans ciała a w samochodzie jak jeszcze ma ESP to nawet w "najgorszą ślizgawicę" i na najbardziej wymagającym torze jakiś laik pojedzie. Ale przez to ku zmartwieniu amerykanów nie montują w motocyklach cupcolder-ów i nie ma McMotorcyclist :D choć dla stunt-erów mogłyby pewnie powstać.

#33 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 16 luty 2010 - 22:39

Tuning samochodów Dokładnie wiele pomaga elektronika, której w motorze mało. No ciężko jechać z szejkiem w ręce zmieniać bieg i trzymać gaz, niestety :) To są właśnie plusy auta, usiąść ręka na fajere, automat na komfort i drugą możesz się "po jajach drapać" :D

#34 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 luty 2010 - 01:49

Tuning samochodów

@brzozak Jakie większe możliwości?? Większe przeciążenia ma raczej motor. Raczej motor ma większe możliwości się bawienia i czerpania radości z jazdy.

radosc jazdy po zakretach jest zdecydowanie wieksza w samochodzie

umiesz czytac ze zrozumieniem? w zakrecie, z reszta dalej juz koledzy zdazyli sprostowac
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#35 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 17 luty 2010 - 14:32

Tuning samochodów Wiesz co brzozak2 Ty próbujesz udawać najmądrzejszego we wszystkim. Cytujesz tylko wybrane fragmenty i próbujesz udowadniać swoje zdanie.

"radosc jazdy po zakretach jest zdecydowanie wieksza w samochodzie, sa i wieksze przeciazenia i wieksze mozliwosci, ze wzgledu na zastosowane zawieszenia, rozwiazania w ukladach kierownicych i w koncu najwazniejsze sposob przeniesienia napedu"

Napisałeś że ma więcej możliwości a ja zapytałem jakich. A możliwości i radość jazdy to nie tylko zakręty. Pisząc o większych przeciążeniach i możliwościach napisałeś jakby Ci chodziło o ogól jazdy a nie tylko zakręty. Więc sam miej do siebie pretensje, że nie umiesz jasno się wyrażać

#36 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 luty 2010 - 15:10

Tuning samochodów wieksze mozliwosci w sensie dobrania napedu czy to przod, tyl, 4x4 rozwiazania techniczne zastosowane w danych napedach, itp.
z reszta nie mam zamiaru wmowic ci musisz wolec blondynki, chodzilo mi tylko o to, ze w aucie moze byc rownie przyjemnie.

Wiesz co brzozak2 Ty próbujesz udawać najmądrzejszego we wszystkim. Cytujesz tylko wybrane fragmenty i próbujesz udowadniać swoje zdanie.

nic nie próbuje wyrazam tylko swoja opinie, jak sie odnosze do czegos konkretnie to chyba dobrze, na tym polega kontruktywna rozmowa, co nie?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#37 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 17 luty 2010 - 15:38

Tuning samochodów Z jednej strony masz racje z tym że odnosisz się do czegoś konkretnie. Ale wyjeżdżanie z rozumieniem czytanego tekstu nie zawsze jest na miejscu. Po prostu takie teksty odczuwam dość agresywnie, jak szukanie zaczepki.

#38 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 luty 2010 - 15:58

Tuning samochodów ej no skoro ja akcentuje ze jazda po zakrecie, a ty odpowiadasz o przyspieszaniu i hamowaniu na prostej, to co mam pomyslec?

#39 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 17 luty 2010 - 19:10

Tuning samochodów po prostu napisałeś to dosyć dwuznacznie, że nie koniecznie te możliwości i przeciążenia odnoszą się do jazdy na zakręcie ale i na prostej. Można różnie to było zrozumieć. Dobra nie ma co rozkminiać, chyba w miare to jest wyjaśnione.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 18 luty 2010 - 17:02

Tuning samochodów a co sądzicie o CALIBRZE 2.0 16v miałem taką dobre 2 lata sie jezdziło,laseczki sie oglądały :D
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...