Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie sprzedawać słomy firmie *********!!! OSZUŚCI

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:tenis stołowy, dłubanina w garażu

Napisany 15 luty 2010 - 22:22

Nie sprzedawać słomy firmie *********!!! OSZUŚCI oj pomoże kilka osób pewnie jest z tego rejonu.
pogratulować zenekc330 postawy, oby więcej takich
jeżeli jesteś taki mądry to po co korzystasz z pomocy forum i doświadczenia forumowiczów bo chyba wszystkim nie pomagasz tak jak jemu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nie sprzedawać słomy firmie *********!!! OSZUŚCI Dzisiaj, 09:15
  •  

#22 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2010 - 15:07

Nie sprzedawać słomy firmie *********!!! OSZUŚCI nie jestem aż tak mądry żebym wszystko wiedział, każdy może mieć swoje zdanie, przecież wasi rodzice czy wy sami wywalczyliście tę wolność słowa, ja tylko pisze swoją opinie o tym wszystkim, i nie mam dobrego zdania o polskich sądach. Jeżeli kogoś uraziłem lub obraziłem moimi wypowiedzeniami, szczerze za to przepraszam.

#23 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 16 luty 2010 - 18:39

Nie sprzedawać słomy firmie *********!!! OSZUŚCI @kornas dziękuje za ostrzeżenie

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share arek92

arek92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 16 luty 2010 - 20:05

Nie sprzedawać słomy firmie *********!!! OSZUŚCI W woj. Wielkopolskim Powiat Konin też jest taka firma która skupuje słomę po dosyć dobrej cenie, nawet mieliśmy tam trochę słomy sprzedać ale zgubiłem numer telefonu. Jakiś czas temu dowiedziałem się ze ta firma też oszukuje, nawet w internecie było opisana cała sprawa jak pewne gospodarstwo nie otrzymało pieniędzy coś koło 4tyś ale nie pamiętam dokładnie, jak się okazało to nawet taki zakład nie istnieje w podanym miejscu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share kornas

kornas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 17 luty 2010 - 00:15

Nie sprzedawać słomy firmie *********!!! OSZUŚCI Tak własnie mylsalem ze moze być wiecej takich przypadków...Sami Panowie widzicie jak rolnika chcą przekręcić bo myślą ze rolnik z ciemnogrodu jest i o swoje niepowalczy, ale ja mu nie popuszcze tak dla zasady. Zeneck330, co do Twojego zdania na temat sądów to je podzielam, ale czasami trzeba z koniecznosci i takim rozwiązaniami walczyć..z resztą juz jestem po konsultacjach z radcą prawnym.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!

#26 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 17 luty 2010 - 08:26

Nie sprzedawać słomy firmie *********!!! OSZUŚCI powodzenia :)
zobacz na forum kierowców piszą o nim to rolnik 200ha :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share kornas

kornas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 18 luty 2010 - 15:48

Nie sprzedawać słomy firmie *********!!! OSZUŚCI Coraz wieciej wiem o tej firmie z Gol-Dobrz.. Krętacze na całej lini, tak jak jarki mowisz, poczytałem troche opinii o nich na tym forum kierowcow tirow jacy oni słowni są itd..I w dodatku w całej okolicy czyli w kuj-pom mają pełno długów, niby komornik ciągnik im zajął..a dobrze tym kur..ą:D
pozdrawiam;)