Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9318 odpowiedzi na ten temat

#1841 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 18 sierpień 2010 - 15:58

Co z tą Pol... Fabryką Pokarzą to co zwykle i może ze trzy nowości bo jeśli nowości nie pokarzą to będą mili obciach bo już tyle o nich było powiedziane żę muszą się pojawić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 05:16
  •  

#1842 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 20 sierpień 2010 - 08:11

Co z tą Pol... Fabryką Czyżby w Ursusie zmieniono prezesa?
http://www.ursus.com...firma.php?mnu=2

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#1843 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 20 sierpień 2010 - 10:05

Co z tą Pol... Fabryką Tak zmienili prezesa więcej o tej sytuacji można poczytać na stronie... Jej link jest na www.ursus.com.pl, nie chcę podawać linka bo nie wiem jak moderatorzy zareagują. Natomiast wracając do sprawy do zrobili straszne świństwo bo Pan Andrzej zrobił tyle dla ursusa, zaczął go rozwijać, wprowadził nową stylistykę, wprowadza nowe skrzynie i dalej próbuje a teraz nie wiadomo co z tym będzie może się okazać że ursusa dalej będzie się rozwijał lub doprowadzą to bankructwa tak jak zrobiła Sipma z Bizonem a potem go sprzedadzą za grosze. Czas okaże, najbliższy rok pokaże wszystko czy dalej będą produkować czy ursusa sprzedadzą. Jeżeli się okaże że sprzedadzą to Warfamie po z nimi już rozmawiali na temat sprzedaży a z pewnością Pan Andrzej nie chciał do tego dopuścić, teraz Bumar dał swoją "marionetkę" którą będzie mógł kierować w sprawach Ursusa.
Są to tylko takie moje domysły w sprawie nowego prezesa :) więc się tym nie kierować bo może być zupełnie inaczej.
A co wy sądzicie na ten temat?

#1844 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 20 sierpień 2010 - 10:44

Co z tą Pol... Fabryką http://www.rp.pl/art...a_zakrecie.html

#1845 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 20 sierpień 2010 - 11:56

Co z tą Pol... Fabryką Bumar jako spólka-matka chce polożyć łapę na kasie którą wyrwał z Unii Słonowski. Źle widzę dla Ursusa. Zobaczycie że sprzedadza markę, tereny, a kasą z dofinansowania podzielą się z nabywacą marki. Czyli raczej koniec Ursusa. Obym był czarnym prorokiem. :) Ostatnio i tak się niewiele produkuje a jest tylko szum medialny co to będzie w przyszłości. Czyli miało byc pięknie a wyszło jak zawsze. :)

#1846 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 20 sierpień 2010 - 12:18

Co z tą Pol... Fabryką Jeżeli już by sprzedawali Ursusa to najlepiej Warfamie, bo to jest jedna z polskich firm której z pewnością uda się na nowo wylansować ursusa. Nawet były już rozmowy żeby jej sprzedać cały udział w firmie jednak nie doszło to do skutku. Pol-Mot Warfama myślę że oferuje o wiele lepsze ciągniki od ursusa, gdyby go przejęła z całą fabryką to z pewnością w ciągu najbliższych lat mogli by już konkurować nawet z New hollandem. Natomiast miejmy nadzieje że jednak do tego nie dojdzie, a jeżeli już to lepiej Warfamie niż Zetorowi, CNH itp. bo oni na pewno by go zniszczyli tak samo jak było z Bizonem ale jego zniszczyła Sipma.

#1847 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 sierpień 2010 - 12:59

Co z tą Pol... Fabryką http://www.tvnwarsza...,wiadomosc.html

Edytowany przez Profil usunięty, 15 styczeń 2011 - 21:24.

#1848 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 20 sierpień 2010 - 13:19

Co z tą Pol... Fabryką Ech, tak to jest z 'zarządami'.
Bumar sam doprowadził do upadku a teraz kiedy jest PROW to fajerwerków oczekuje.

#1849 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 20 sierpień 2010 - 14:05

Co z tą Pol... Fabryką Mi się wydaje ,że Bumar zobaczył ,że na Ursusie da się zarobić i wstawił swojego człowieka. tak mi się wydaje

#1850 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 20 sierpień 2010 - 15:41

Co z tą Pol... Fabryką Aj... szkoda pana Andrzeja ja sam miałem możliwość widzenia się z nim na żywo podczas pobytu w ursusie w dniu urodzin... :) Mam nawet od niego wizytówkę num.tel i chyba e-mail. Tyle zrobił dla ursusa a te cwele tak go potraktowali :) Mam ochotę powiesić ich za ( brzydkie słowo ) :)

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1851 Share PL01

PL01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 21 sierpień 2010 - 13:31

Co z tą Pol... Fabryką Szkoda, że "Rzepa" nie przedstawiła stanowiska oraz wizji nowego prezesa, a jedynie żale zwolnionego prezesa. Niedawno odbyłem rozmowę z pracownikiem działu handlowego Ursusa, który sam odradzał zakup modelu 5524. Motywował to niejasną sytuacją w spółce i dalszą przyszłością tych modeli.

#1852 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 21 sierpień 2010 - 15:12

Co z tą Pol... Fabryką Dużo wyjaśni wystawa w Bodnarach ,zobaczymy co wystawią i co będą mówić.

#1853 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 23 sierpień 2010 - 12:24

Co z tą Pol... Fabryką Macie jakieś wiadomości na temat Ursusa i zmiany prezesa

#1854 Share LordZiemniak

LordZiemniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 15:17

Co z tą Pol... Fabryką Ma do was pytanie od ilu lat juz ta fabryka ursusa od której zaczął sie temat jest nieczynna i gdzie teraz są funkcjonujące fabryki ursusa w polsce??

#1855 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 24 sierpień 2010 - 15:55

Co z tą Pol... Fabryką moim zdaniem sukces ursusa to wprowadzenie c360 z przednim napędem i w nowej stylistyce i np.c330, tylko w rozsądnej cenie, a nie nic nie daja a kasa że hej,a co do modeli innych to skrzynia by się przydała lepsz

#1856 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 16:45

Co z tą Pol... Fabryką Ciągniki Ursus są nadal prod w Ursusie (tam gdzie wcześniej tylko ,że już w jednej hali)
a co do wprowadzenia "nowych" 330 i 360 to tak 0 była by za małej moc a 360 teraz śmiało może zastąpić Ursus 3724 napęd 4x4 we wrześniu nowa skrzynia ,dobra kabina silnik Perkins Euro 3a i ogólnie ok

#1857 Share wojnest

wojnest

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 18:29

Co z tą Pol... Fabryką Jestem pewny że nikt na tym forum nie wie dlaczego nie produkują unowocześnionych ciągników z serii C.
Głównym powodem zakończenia produkcji było zużycie maszyn potrzebnych do wyprodukowania ciągnika np. C330.
Ursus był już wtedy w takim stanie że nie mógł wydawać pieniędzy na nowe maszyny do produkcji dość starych ciągników.
Linia produkcyjna post MF-owska była dużo młodsza a ciągniki nowocześniejsze.

LordZiemniak
Jedyny zakłady z poza Warszawy związane z Ursusem znajdują się w Chełmnie ale nie należą do Ursusa.
W innych miastach zostały sprzedane innym firmom albo upadły.

http://www.ursus.com...firma.php?mnu=4 - Warszawa
http://www.ursus.naz...l/historia.html - Chełmno

#1858 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 24 sierpień 2010 - 20:35

Co z tą Pol... Fabryką

moim zdaniem sukces ursusa to wprowadzenie c360 z przednim napędem i w nowej stylistyce i np.c330, tylko w rozsądnej cenie, a nie nic nie daja a kasa że hej,a co do modeli innych to skrzynia by się przydała lepsz

Powiedz mi kto kupi taki ciągnik skoro może kupić za tą cene jakiś używany z lepszym komfortem i większą mocą np. zetor **11, chyba tylko ty a raczej twój ojciec bo patrząc na twój wiek to raczej byś nie miał funduszy na nowy ciągnik. Zresztą nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki. Gdyby wszyscy tak jak ty myśleli to do teraz na polach by były tylko 330, 360 i bizony. Trzeba iśćz postępem a nie stać w miejscu
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#1859 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 21:45

Co z tą Pol... Fabryką C-360? Jeździłeś chłopcze czymś lepszym wogóle? Bo ja gorszym nie jeździłem od tego modelu wiec po co produkwoać ten sam nie przemyślany ciagnik.. Już wole te postlicencyjne z silnikiem perkinsa przynajmniej mniej palą !
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1860 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 25 sierpień 2010 - 09:00

Co z tą Pol... Fabryką Nie można mówić że c-360 jest złe ono po prostu już ma lata swojej swietności za sobą a jednak w wielu nawet dość nowoczesnych gospodarstwach sie je spotyka jako ciągniki pomocnicze czy jak kto woli podwórkowe. UrsusCzesio ja mam dwa c-360 i T25 i obrabiam nimi 50ha plus jakieś usługi i jest wielu takich jak ja. jedna ma 31 lat a druga 21 to o czymś musi świadczyć.

Dodaj odpowiedź