Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9305 odpowiedzi na ten temat

#1761 Share mateuszferguson

mateuszferguson

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 19:02

Co z tą Pol... Fabryką Ja bym się nie zastanawiał tylko brał.Jeszcze jak w wersji to miodzio.Ta skrzynia 8x8 to jest z rewersem więc jest sens go kupić za taką cene.Jak to ten Ursus nie uciągnie 4 skib.To co to za ciągnik by był jak ma 92km i nie uciągnie 4 skib :)
Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 23:37
  •  

#1762 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 19:15

Co z tą Pol... Fabryką W mido to naprawde dobra oferta,jaka firma za tą cene da lepsza oferte,a co do skrzyni to myślę ,że myśle ,że 8/8 powinno starczeć.

#1763 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 20:05

Co z tą Pol... Fabryką 8/8 powinno starczeć ?? :) w c-360 jest więcej biegów i czasem braknie... :)

#1764 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 18 czerwiec 2010 - 21:18

Co z tą Pol... Fabryką Dokładnie, na 92KM 8 biegów to strasznie mało. W pracach polowych niektóre biegi mogą być zbyt wolne, a wyższe będą za szybkie. Jak 8 biegów to rozumiem że półbiegów nie ma? Na 92KM to przynajmniej 12 biegów, ale ursus robi postępy i liczę na to ze wprowadza wkrótce lepsze skrzynie.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1765 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 19 czerwiec 2010 - 13:48

Co z tą Pol... Fabryką

Poczekaj lepiej na nowe skrzynie albo kup coś innego. 8 biegów w ciągniku tej mocy to stanowczo za mało. Zapomnij tez o 4 skibach, nie ma szans.

Nie bądź śmieszny ciągnik o mocy 92km nie uciągnie 4 skib? Leciutko je weźmie, no chyba że pracowałeś nim w polu i wiesz, jednak jest bardzo mało prawdopodobne.

#1766 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 19 czerwiec 2010 - 14:25

Co z tą Pol... Fabryką według mnie też uciagnie 4 skiby no zależy jeszcze od warunków polowych,ale silniki perkinsa są wytrzymałe i mocne.

#1767 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 czerwiec 2010 - 14:41

Co z tą Pol... Fabryką A przeczytał ktoś, ze chodzi o pług obrotowy? 4 skiby do takiego ciapka nie bardzo pasują, ale może jestem śmieszny.

#1768 Share mateuszferguson

mateuszferguson

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 19 czerwiec 2010 - 16:07

Co z tą Pol... Fabryką A dlaczego ma nie pasować.Mój sąsiad posiada case o mocy 90km o takim samym gabarycie co ursus i nie ma problemu z podnoszeniem takiego pługa ;)
Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

#1769 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 19 czerwiec 2010 - 16:47

Co z tą Pol... Fabryką co do 4 skib do takiego ursusa to przy wzmocnionym podnośniku (3850kg chyba) powinien dać radę podnieść, jedynie o stabilność trzeba byłoby zadbać, ale przednie obciążniki (440kg w opcji) lub przedni tuz i na nim jakiś ciężar powinny załatwić sprawę

#1770 Share zenon385

zenon385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 19 czerwiec 2010 - 19:33

Co z tą Pol... Fabryką Pewnie że pociągnie ja C385 3 skibowy obrotowy krone ciągne i nie mam za dużych problemów zależy od ziemi ale wtedy wolniej jadę i beż przodu a on nie ma pociągnąć 4skib?smieszne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1771 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 19 czerwiec 2010 - 21:33

Co z tą Pol... Fabryką Uciągnąć powinien bez problemu i z podniesieniem tez problemu nie powinno być. Na youtube są 914 i 1014 z 4 obrotowymi i dają rade. Tylko problemem mogą być przełożenia. Tak jak wcześniej pisałem 1 bieg może być zbyt wolny a następny zbyt szybki jak do wyboru tylko 8 biegów.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#1772 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2010 - 06:43

Co z tą Pol... Fabryką 1014 jest o ponad tonę cięższy od 6824, także słabe porównanie. Przy ruszaniu będzie podnosiło przód, chyba, ze ciągnik będzie z TURem.
Nie rozumiem też po co na silę pchać się w 4 skiby. Z 4x40 będziesz oglądał niebo, z 3x50 zrobisz to samo, a stabilność będzie dużo lepsza.

#1773 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 20 czerwiec 2010 - 07:18

Co z tą Pol... Fabryką jak będą obciążniki na przodzie to nie powinno podnosić.
Jeden z użytkowników AF ma 5714 i chyba 4 obracana, więc spróbuje się go spytać co do przełożeń i ogólnie jak się pracuje tym zestawem.

Mój odnośnik

Poczytajcie sobie

#1774 Share MWCHUDY

MWCHUDY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 20 czerwiec 2010 - 07:25

Co z tą Pol... Fabryką Witam odchodzimy od tematu, w przeglądzie technicznym był kiedyś test 1224 + pług obracalny Vogla, miał na celu ukazanie że ciągnik z pługiem 3 skibowym szeroko ustawionym ma większą wydajność, mniej pali niż z 4 skibowym ustawionym z ta samą szerokością, więc czasami naprawdę warto zastanowić się czy jest sens targać za sobą 4 parę odkładni. Proponuję teraz wrócić do tematu. ;)

#1775 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 20 czerwiec 2010 - 21:33

Co z tą Pol... Fabryką Ursus. Żeby był gigantem musi starać sie o zachodnie rynki bo w polsce wiecie jak jest bieda.. A żeby podbijać niemiecki rynek to skrzynia minimum 24/24 no i full elektroniki inaczej może zapomnieć o podboju rynku ze skrzynia 8/8 T25 z poczatku lat 70 miały skrzynie 8/6 ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#1776 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 21 czerwiec 2010 - 18:19

Co z tą Pol... Fabryką http://www.ursus.com...hp?id=903&off=0
daję ten link, bo ktoś kiedyś obrażał mnie i kolegę @alek162, za informację, że może nowa fabryka ursusa może powstać w mielcu, nie chcę żadnej kłótni z osobami niedoinormowanymi
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#1777 Share wojnest

wojnest

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 22 czerwiec 2010 - 13:32

Co z tą Pol... Fabryką Jeżeli o mnie chodzi, to nie obrażałem tylko sprostowałem.
Były pomysły żeby przenieść zakłady ale już wtedy kiedy to pisałem było wiadomo że Ursus zostanie w ursusie.

#1778 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 czerwiec 2010 - 20:06

Co z tą Pol... Fabryką Chcieliście Ursusy w nowoczesnaj stylistyce to macie KLIK ;)

#1779 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 23 czerwiec 2010 - 17:03

Co z tą Pol... Fabryką Byłem wczoraj w ursusie i pan prezes Słonowski wręczył mi prezent urodzinowy ( czapka koszulka książka z ciągnikami długopis notek 4 plakaty itp...) może zdjęcia wrzucę wkrótce z relacji z fabryki jak zainwestuję w vip'a ;)

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1780 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 czerwiec 2010 - 17:17

Co z tą Pol... Fabryką Widziałeś traktory z nowymi maskami i jak im idzie sprzedaż nowych modeli, mają dużo chętnych?
Futurystyczny Ursus na nowe czasy

Dodaj odpowiedź