adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Marrus    0

A właśnie nie ma ktoś fotek lub filmu z pracy w polu lub tak ogólnie któregoś z nowych ursusów . A nie ma ktoś nowego info o Ursusie (od dilera lub z fabryki) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

Sami widzicie że ursus na razie nie ma reklamy a farmtrack załapał się na nią gdy zaczęł się PROW . Niestety ursus się na tą reklamę nie załapał . Wielka szkoda :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Może czasu nie mają ? Nie każdy siedzi 24/24 przed kompem i poprawia błedy na stronie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Oczywiście

Wiadomo że jak firma zatrudnia 100 ludzi to nie mogą sobie pozwolić na oddelegowanie kogoś do pilnowania strony

Ale trzeba być obiektywnym jak się Ursusa czepiamy o pierdoły to i innych oceniajmy według tej samej miary

 

 

Myślę że na wiosnę pojawią się pierwsze filmy z pracy nowymi Ursusami sama firma ma je wypuścić a poza tym pewnie też jakiś właściciel nagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

O widać że jeden mądrzejszy . Ursus na razie się nie sprzedaje bo nie ma reklamy . Jak będzie reklama będą wyniki i nowe ciągniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Na to wygląda ze wreszcie dopuścili tam do głosu kogoś myślącego nakręcili już nawet 2 reklamy :D

A wcześniej nie pamiętam żeby jakąś stworzyli przez te wszystkie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

kiedys reklamy nie bylo trzeba bo kazdy i tak bral ursusa bo nic innego nie bylo :unsure:

i nie rozumiem tych porownan co do produkcji przeciez to wiadomo ze nie beda robic tyle co kiedys bo teraz nie ma takiego zapotrzebowania na ciagniki jak w latach 80-tych kiedy do naszego kraju zaczela wkraczac na skale masowa mechanizacja i kazdy rolnik bral ciagnik a nie to co teraz.... wystarczy sobie popatrzec ilu ludzi na wsi kupuje nowe ciagniki w sklali roku nie ma tego za wiele co prawda teraz ludzie kupuja tez uzuywane maszyny czego kiedys nie bylo i chcac nie chcac kazdy bral nowa 360 , 330 czy 380 wiec nie myslcie ze teraz beda robic chociaz 1/6 tego co robili kiedys bo to jest nie realne

no a cos na temat nowego ursusa mozna bedzie dopiero powiedziec dopiero jak sie pojawi u kogos znajomego i bede mial okazje sobie chociaz kawalek nim pojezdzic i wymienic sie pogladami bo jak na razie to widzialem raz 6824 i jak narazie nie mam wiekszych zastrzezen do ciagnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

No właśnie REKLAMA to jest droga do sukcesu . Popatrzcie na John Deere ciągik sam się sprzedaje nie zależnie jaki by nie był . Sam widziałem jak do serwisu przywieźli Johna który miał 3MTG !!! i był zepsuty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

W przyszłym tygodniu jadę do dilera oglądać 6824 i już wiem że klienci na 5524 muszą czekać minimum miesiąc gdyż nie nadążają z produkcją więc popyt już się trochę ruszył ,jednak nie wiem jaką skrzynię wybrać z półbiegami czy z rewersem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz 6824 to bierz z skrzynią 12/4 ponieważ jeśli ma 92km i będzie to jako ciągnik główny który będzie robił typu orka,agregat to będzie miał lepsze dostosowanie prędkości w danym zadaniu gdzie nie będzie mu brakowało biegów ani miał za mało bo ta skrzynia ma podobno dwa pół biegi na dwóch biegach więc prędkość będzie zadowalająca ;) również z korzyścią dla obrotów silnika przy którym nie będzie sie dusił oraz będzie bardziej ekonomiczny ;)


Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie Panowie? Tak narzekacie na tego Ursusa że badziewie i nikt tego nie kupuje a ludzie muszą czekać bo nie nadążają z produkcją.

Koses jeżeli będzie pracował z ładowaczem to jednak wybrał bym skrzynię z rewersem, jeżeli nie będzie z nim pracował to brał bym 12/4 bo zawsze więcej biegów i do transportu półbiegi jak znalazł.

Edit.

Mateuszferguson mnie wyprzedził.

Edytowano przez Newholland15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Ma zastąpić 912 z turem w podwórku i prasie zwijającej bi jako główny to JCB chodzi a czy 5524 da radę prasie walcowej? gdyż to będzie jego najcięższa robota więc nie wiem czy jest sens dokładać ponad 20tys do 6824.A 912 ma tylko 3KM więcej od 5524 ,i skrzynia 12/4 ma trzy biegi do przodu i półbieg na każdym biegu plus reduktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal651    8

jeśli ma pracowac z turem to rewers się przyda, tylko z drugiej strony ta skrzynia to tylko 8/8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus355    0

w prasie da sobie radę bez problemu, może 912 ma wpisane więcej koni, ale pewnie twój 912 ma już swoje lata więc kilka koni mu uciekło. Odczujesz różnicę w mocy na korzyść 5524.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz że ma robić przy turze oraz prasie zwijającej to jak najbardziej skrzynia z rewersem otóż rewers jest nie zastąpiony w tego typu pracy :P 8/8 w zupełności wystarczy ;) Ja bym brał 6824 przez prosty powód? 17KM więcej to jest dużo gdyż przy prasie lepiej mieć te pare koni więcej pod maska gdy będziesz pracował np na bardziej mokrym podłożu wtedy te pare koni zawsze będą niż masz redukować bieg na niższy tylko spokojnie będziesz pyrkał i ci nie zdechnie :P


Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Ale po której stronie ma dźwignię rewersu ? bo jeśli po prawej to nie bardzo gdyż trzeba i tak rękę z dżoja zdejmować a w zwykłej skrzyni R jest na przeciwko 1 więc to prawie jak rewers ;) i 2200 netto dopłaty za 8/8 z rewersem

Edytowano przez koses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewersik masz po lewej stronie ;) Można powiedzieć tak jak w starych ursusach ciężkiej serii :lol: jak tyle za rewers to sie naprawde opłaca :P


Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jeżeli ma pracować z turem i prasą to jak najodpowiedniejsza skrzynia będzie 8/8 z rewersem, bo jak powszechnie wiadomo do rewers do ładowacza jest niezastąpiony, a 2200zł za skrzynię z rewersem to naprawdę mało. A w prasie da spokojnie sobie radę.

Edytowano przez Newholland15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Szkoda tylko że nie ma ursusów u mojego pobliskiego dilera (ma same zetory)

Ale byłem na AgroShow w Bednarach i właśnie on tam był. Mój tato do niego zagadał i mówił że jest zainteresowany, gdyż ostatnio duży ruch się wokół niego zrobił (byc może klienci się o niego wypytują).

PS. Ucieszyła mnie informacja że zaczyna by coraz większe zainteresowanie wśród rodzimego niedźwiadka ;)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj