adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

bboyUrsus    10

Jak to wszystko czytam to..

 

To wszystko można porównać do polityki, Ursus to taki PiS co nie zrobi wszystko jest złe i miesza się go z błotem a ciągniki ze zachodu to takie PO wszystko jest super i ok..

 

panowie,koledzy po fachu..nie zachowujcie się jak stare zrzędy i plotkary (nikogo nie chce obrażać)bo że ktoś tam ma albo mówił to nic nie znaczy.. pewnie nie jeden rolnik który to czyta zrezygnuje z Ursusa nie dlatego że drogi czy coś tylko dlatego że mu będzie wstyd na wioske wyjechać bo się tu może naczytać że cho..

a opinie że Usus to złom to śmieć mi sie chce..niech wypowie sie ten co w takim Ursusie pracował ja z nowych to tylko w 5714 jeździłem i powiem że ciagnik super tylko trochę głośny

 

nie jestem obrońcą Ursusa ale to co tu sie dzieje sprawia że nie mam ochoty tu wchodzić ;[ zero obiektywizmu

 

ja pewnie nie za szybko kupie nowego Ursusa bo na razie mnie nie stać na żaden nowy ciągnik ale proszę..a jak już bym kupił choćby nawt 5524 i jak by ktoś sie spytał czemu Ursusa a nie np Zetora to odpowiem: jedni kase przepijają inni np na dziewczynki wydają a ja na Ursusa i co nie wolno mi? to moje ciężko zarobione pieniądze a jak ciagnik jest nowy i się o niego będzie dbać to pochodzi lata bez niczego

 

panowie dajcie na luz.. już zmęczony tym jestem..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

Ludzie opanujcie się nie wszystko złe co nowe z Ursusa.Nie oczekujcie że ursus będzie miał od razu gamę ciągników od 20-200 km (będących na poziomie z John Deere i Fendt) a cenowo na poziomie belarusa.Bo to jest na razie nie możliwe.Na razie traktory super tanie nie są ale przecież z czegoś ursus musi opłacić pensję pracownikom.Po 2-3 latach ciągniki będą lepsze ale tańsze.Wynika to z tego że ursus wybuduje nową halę więc koszty produkcji spadną więc ludzie będą kupować ursusa więc ursus będzie miał kasę na ulepszanie produkcji więc będzie taniej.Wtedy ursus będzie mógł konkurować.Na razie musi pospłacać długi przeszłości , wyrobić sobie znowu markę.Nie oczekujcie skoku ursusa z ostatniego miejsca na pierwsze w ciągu 1 roku.Bo to nie możliwe.Ursusa trzeba oceniać obiektywnie na poziomie 10lat a nie 1 roku.Przecież przez te 10lat ursus starał się robić co się da.Przecież zrobił dużo żeby się utrzymać na rynku.I proszę nie mówić że te modele były stare itd.Z czego ursus miał wziąć kasę na ulepszenia.Z pustego to o Salomon nie naleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

tak się nie da :P Najpierw trzeba produkować tanio, jechać po kosztach, zdobyć rynek i zaufanie klientów, kupować licencje i w między czasie ulepszać produkty.

Chyba ze koledzy fani Ursusa, będziecie kupować produkt warty 80000zł, za 100000zł i tym samym dotować marny produkt. Ursus aby się odbić od podwójnego dan, w jakim jest obecnie musi przedstawić dobre produkty za dobra cenę, to może wtedy jakiś bank się zlituje i da kilkadziesiąt milionów na rozwój. Jak na razie, ani projekty rewelacyjne, a cena z kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

Jak wybuduje fabrykę to może coś zacząć się dziać.W tym roku ma się zacząć budowa chyba.Ursus musi się spieszyć żeby zdążyć rozszerzyć swoją gamę przed 2014 rokiem kiedy to prawdopodobnie będzie nowy PROW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Kolego b0gdan jakie ceny z kosmosu???

Co Ty wygadujesz czy według Ciebie 250 tys za ciągnik 160 koni perkins z common rail to drogo??

Albo czy 170 tys za 8034 czyli 110 km perkins skrzynie 40/40 z elektrohydraulicznym rewersem i EHR prawie 4,5 tony udźwigu podnośnika to jest dużo??

Może Ty byś chciał żeby te traktory były za darmo??

Albo np 5524 75 koników za 105 tys to według mnie wcale nie jest dużo i myślę że wielu trzeźwo myślących ludzi się że mną zgodzi

Trzeba też pamiętać że w ursusy są bardzo tanie eksploatacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

Modele 8034 oraz 6834 to są ciągniki które będą miały swoją premierę bodajże na Agrotech w Kielcach, więc jeszcze nie są w seryjnej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadman    0

Ciągniki 8034 i 6834 miały premierę w Bednarach 2010 a wejdą do produkcji w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

Mnie dziwi to że ursus wprowadza mało modeli i wolno.Przecież inne firmy dostosowują ciągniki cały czas.A ursus modernizację 2 ciągników robi 1r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika    0

Gdyby wszystko szło na bieżąco to by nie było tej luki rozwojowej a tak chop siup to się nie przeskoczy dziury w rozwoju firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kolego b0gdan jakie ceny z kosmosu???

Co Ty wygadujesz czy według Ciebie 250 tys za ciągnik 160 koni perkins z common rail to drogo??

Albo czy 170 tys za 8034 czyli 110 km perkins skrzynie 40/40 z elektrohydraulicznym rewersem i EHR prawie 4,5 tony udźwigu podnośnika to jest dużo??

Może Ty byś chciał żeby te traktory były za darmo??

Albo np 5524 75 koników za 105 tys to według mnie wcale nie jest dużo i myślę że wielu trzeźwo myślących ludzi się że mną zgodzi

Trzeba też pamiętać że w ursusy są bardzo tanie eksploatacji

 

Za 8034 cena ok ale za za 160 KM ciagnik który ma Common rail, dźwignie umieszcozne że możesz się zabić wchodząc, EHR na nie wygodnej wysokosci i ogólnie patrząc na jego konstrukcje widzisz starą 16 no to sorry nie za tą kase. Ale coś zrobili. Tylko tą konstrukcje tych szesnastek mogli by całkiem nowa zrobic albo kupić lub zaje***


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Co możesz mówić o 1684 jak nawet jego fotek jeszcze nie ma bo go nie produkują?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

O widać ursus się postarał.Filmik fajny.Szkoda że nie nakręcą jak jeździli ursusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Za 8034 cena ok ale za za 160 KM ciagnik który ma Common rail, dźwignie umieszcozne że możesz się zabić wchodząc, EHR na nie wygodnej wysokosci i ogólnie patrząc na jego konstrukcje widzisz starą 16 no to sorry nie za tą kase. Ale coś zrobili. Tylko tą konstrukcje tych szesnastek mogli by całkiem nowa zrobic albo kupić lub zaje***

Ja w Mf 3085 mam dzwignie od biegów umieszczone tak samo i jeszcze się nie zabiłem, poza tym wiele marek ma z prawej biegi że ciężko wejść ale jak zwykle wszystki to przeszkadza tylko w Ursusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

nie mówie o biegach i nie 1684 tylko starszy jego brat gdzie wajchy z lewej od womu. Przeniesione ze starej ciezkiej serii <_< dziś przywieźli do nas pierwsze nowe ursusy no i zrobiły dobre wrażenie. 2 zastrzeżenia mam do 6024. Wąskie laczki i ten porzód maski jak w połączeniu zwąziutkimi laczkami tak dziwnie wygląda. Ale klime miał juz, w środku w kabinie ok kultura pracy jak dla mnie super w porównaniu do konkurencyjnej proximy 85


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No ale i tak nie wstawie bo nie mogę :( Vip się skończył ale kiedyś zrobie vipa kupie to zasypie fotami :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Kolego UrsusCzesio chyba Ci się coś pomyliło obecnie nie ma w produkcji modelu 6024

I przychylam się do prośby o fotki :)

 

Myślę że to dopiero początek serii filmików i prawdopodobnie będą następne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64
Napisano (edytowany)

nie mówie o biegach i nie 1684 tylko starszy jego brat gdzie wajchy z lewej od womu. Przeniesione ze starej ciezkiej serii <_< dziś przywieźli do nas pierwsze nowe ursusy no i zrobiły dobre wrażenie. 2 zastrzeżenia mam do 6024. Wąskie laczki i ten porzód maski jak w połączeniu zwąziutkimi laczkami tak dziwnie wygląda. Ale klime miał juz, w środku w kabinie ok kultura pracy jak dla mnie super w porównaniu do konkurencyjnej proximy 85

To jakoś niejasno piszesz bo "za 160 KM ciagnik który ma Common rail, dźwignie umieszcozne że możesz się zabić wchodząc" dzwignie to już po prawej miały nowsze 1634 a co dopiero te z Common rail więc dlatego się czepiam bo wyglądało jak byś opisywał 1674 i wajchy od biegów.

Edytowano przez swat24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Teraz już Ci nie powiem który to model bo zabij ale zpaomniałem co chwila nowe wymyślają. Ale wom i cos jeszcze z lewej strony niestety człowiek który jest troche szerszy przychacza. Co mi sie bardzo psodobało. Otwieranie drzwi od środka, pierdolnik w mocowaniu szyby leciutko chodził i wygodne to. Dźwignie biegów ok tylko EHR nie koniecznie

 

No własnei też pokapowałem się ze mam byka nie 6024 tylko 6824 i 3725 ogónie ok oby dwa z klimą w srodku nawet nawet kutura pracy tych silników zaskoczyła mnie ten mały to zalatuje wiadomo 3P a tamten większy to cicha równiutka praca

http://allegro.pl/ciagnik-ursus-3702-3724-5524-8024-6824-1674-i1444367049.html troche inaczej wygląda niz na stronie fabryki bo felgi ma fergusona a nie a'la C-360 :rolleyes: i prosty tłumik.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj