Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9293 odpowiedzi na ten temat

#1541 Share Patryk96

Patryk96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechannizacja, elektryka, Polskie maszyny PRL-u

Napisany 25 kwiecień 2010 - 10:09

Co z tą Pol... Fabryką Ursusy z nowymi maskami będą produkowane dopiero od końca kwietnia, dlatego nie ma ich jeszcze u dealerów. Wiem jeszcze, że konstruktorzy pracują nad 5524 na podwoziu Landiniego z nową skrzynią biegów. Ktoś kiedyś pytał ile kosztuje podniesienie udźwigu w 5524, tak więc odpowiadam - 1600 zł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 15:44
  •  

#1542 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 10:26

Co z tą Pol... Fabryką O, na podwoziu landini, no to ładnie, widać że ursus idzie w dobrym kierunku.
Ps. Patryk96 a można wiedzieć skąd masz te informacje? :D

#1543 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 12:46

Co z tą Pol... Fabryką Coraz lepiej to wrzystko wygląda,Jeśli masz jeszcze jakieś info to pisz.
Pewnie Ursus te nowe modele z nowymi skrzyniami w Bednarach zaprezentuje.

#1544 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 25 kwiecień 2010 - 19:38

Co z tą Pol... Fabryką już nie mogę się doczekać tych nowych skrzyń chyba specjalnie dla ursusa wybiorę się do Bednar
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#1545 Share Patryk96

Patryk96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechannizacja, elektryka, Polskie maszyny PRL-u

Napisany 25 kwiecień 2010 - 20:24

Co z tą Pol... Fabryką Skrzynia to będzie 24x24 z elektrohydraulicznym rewersem.
Wiadomości są z fabryki, ponieważ mój brat dzwonił do niej przed świętami. Pytał się jeszcze o cenę skrzyni 8x8 ale zapomniał ile wynosiła. Więcej wiadomości nie mam, bo brat chciał dowiedzieć się tylko o 6824 dlatego że wujek jest nim zainteresowany. O pracy nad 5524 dowiedział się przypadkowo, gdyż spytał się czy jest jakaś skrzynia z rewersem do 6824 oprócz tej 8x8. A pan z Ursusa powiedział ,że narazie pracują nad 5524

#1546 Share marecki

marecki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 21:06

Co z tą Pol... Fabryką Nie wiem jak to jest z tą produkcją, ale ja w tym tygodniu widziałem jak dwa 6824 (nie jestem pewien oznaczeń ale miału już nowe maski)jechały na kołach po drodze.
<blockquote>
</blockquote>

#1547 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 26 kwiecień 2010 - 13:34

Co z tą Pol... Fabryką @marecki skąd dokładnie jesteś, że widziałeś te ursusy? mieszkasz w pobliżu fabryki? ja pewnie je zobaczę z 3 tygodnie
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#1548 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 26 kwiecień 2010 - 16:43

Co z tą Pol... Fabryką Możliwe że były targi, ursus wystawił ciągniki w nowych maskach i ktoś sobie kupił. Ale powiem szczerze 24x24 z elektrohydraulicznym rewersem, jak dają niską cenę to te ciągniki zawojują Polskę. :D .

#1549 Share marecki

marecki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 26 kwiecień 2010 - 16:56

Co z tą Pol... Fabryką

@marecki skąd dokładnie jesteś, że widziałeś te ursusy? mieszkasz w pobliżu fabryki? ja pewnie je zobaczę z 3 tygodnie

Z Brwinowa
<blockquote>
</blockquote>

#1550 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 26 kwiecień 2010 - 18:54

Co z tą Pol... Fabryką

Możliwe że były targi, ursus wystawił ciągniki w nowych maskach i ktoś sobie kupił. Ale powiem szczerze 24x24 z elektrohydraulicznym rewersem, jak dają niską cenę to te ciągniki zawojują Polskę. :D .

słyszałem, że obecne ceny po wprowadzeniu ciągników z nowymi skrzyniami ceny nie ulegną podwyższeniu a możliwe jest, że zostaną nieznacznie obniżone

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1551 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 26 kwiecień 2010 - 19:07

Co z tą Pol... Fabryką wlasnie uzyskaleml wiadomosc ze ursusa ceny ulegną zmianie w najbliższym tygodniu a informacja jest jak najbardziej wiarygodna bo prosto z fabryki więc moze bedzie wiecej chętnaych
www.agromarchobrzany.pl.tl

#1552 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 26 kwiecień 2010 - 19:28

Co z tą Pol... Fabryką chętnych to będzie więcej bo jak pytałem wśród znajomych to sporo z nich wolałoby kupić Ursusa zrobionego z zagranicznych podzespołów niż jakiegoś jaśka czy zetora

#1553 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 26 kwiecień 2010 - 19:43

Co z tą Pol... Fabryką Na pewno gdy ursus da mniejsze ceny to będzie miał wzięcie większe niż zetor, bo to w końcu Ursus, wielu rolników patrzy z sentymentem na nie, a jak cena będzie niska to i je kupią jeszcze.

#1554 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2001 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 26 kwiecień 2010 - 20:46

Co z tą Pol... Fabryką Sam chętne bym kupił, bo do tej pory wszystko mi się w tych ciągnikach podoba tylko właśnie mały wybór skrzyni jest. tylko tak myśle czy jak będzie podwozie landini to jak by wrazie wygłądała sprawa części.

#1555 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 11:39

Co z tą Pol... Fabryką Podwozie Landini? Ludzie, skąd wy takie informacje bierzecie? Przecież landini to praktycznie składak, perkins i carraro, czyli to co wiele innych marek.

#1556 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 27 kwiecień 2010 - 15:33

Co z tą Pol... Fabryką pewnie Ursus będzie budował podwozie na tych samych podzespołach co Landin!!!!!!!!!!!!!

#1557 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 10:01

Co z tą Pol... Fabryką No to żadna nowość. Też ktoś sobie porównał... Tak samo można powiedzieć, że będzie robiony na podwoziu McCormica lub tego 'nieszczęsnego' Farmtraca.

#1558 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 16:29

Co z tą Pol... Fabryką Ursus pewnie będzie produkował tego 5524 na takim samym połaczeniu podzespołow podwozia co landini.Rozumiesz? :rolleyes:

#1559 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1850 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 17:37

Co z tą Pol... Fabryką Ale czy aby na pewno Landini używa podzespołów Carraro?
Przedni most (w modelu Powerfarm) to na pewno ich własny produkt, tylni też, przekładnia - jako że Landini tworzy razem z McCormickiem grupę Argo korzystają z własnych przekładni produkowanych w St Dizier (McCormick France)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1560 Share alek162

alek162

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 22:35

Co z tą Pol... Fabryką

Warfama dalej negocjuje z Bumarem odnośnie Ursusa jednak negocjacje są tajne. Dane z artykułu: artykuł
Ciekawe co z tego wyniknie. Zastanawia mnie jeszcze jedno dlaczego nowych ciągników jeszcze nie ma na składach? jest już dwa miesiące (prawie) po Agrotech-u i w zasadzie poza nową ciekawą stroną internetową cisza. A może ktoś kto mieszka bliżej zakładów wybrałby się pstryknąć foto przez ogrodzenie? :rolleyes: Dodam jeszcze że na stronie Ursusa pojawiła się zakładka z jego historią baaaardzo ciekawa według mnie. :)

Odpowiem Ci od razu: pod fabryką już od dłuższego czasu nie widziałem żadnego ciągnika.

P.S: Marecki, mam działkę niedaleko Brwinowa, dokładnie w Kaniach Helenowskich. Okolice poznałem z filmiku na YT z wycieczką do lasu :)

Dodaj odpowiedź