adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

cheniek    0

Tak z innej beczki, nie wiem na ile jest to informacja wiarygodna-może to tylko plota (może ktoś wie coś więcej na ten temat), ale gadałem z jednym dilerem i twierdził on, że do nowych ursusów planuje się wprowadzić "motory" SISU. Spowodowane jest to dużymi kosztami związanymi z serwisowaniem silników marki PERKINS

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Widzieliście ten filmik reklamujący Ursus'a?

Widać że ten nowy to niezły kolos będzie...


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spitz    0

Tak z innej beczki, nie wiem na ile jest to informacja wiarygodna-może to tylko plota (może ktoś wie coś więcej na ten temat), ale gadałem z jednym dilerem i twierdził on, że do nowych ursusów planuje się wprowadzić "motory" SISU. Spowodowane jest to dużymi kosztami związanymi z serwisowaniem silników marki PERKINS

Pozdrawiam

 

Patrząc na ceny części zamiennych to Perkins jest tańszy w serwisowaniu od SISU, i na dodatek Perkins jest bardzo popularny.

Ale jeżeli to wiarygodne informacje to coś w tym jest, w końcu PERKINS i SISU należą do jednego koncernu AGCO. Myślę że że Ursusy z silnikiem SISU były by droższe, a to nie było by zbyt dobre dla chcącego podbić rynek URSUSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Gdyby silniki SISU były w opcji dodatkowej to może by sie to sprawdziło


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

SISU pewnie bedzie ale w modelach przynajmniej od 120km w góre bo w małych ich zakładanie według mnie nie ma wiekszego sensu bo jednak Perkinsy sa duzo bardziej popularne i sprawdzone. O ile wogole Ursus bedzie dalej istniał bo z nowymi prezesami to róznie bywa...

 

A ten nowy model na koncu filmiku to co to jest? Jaka moc wie ktos jakies plotki o nim? Napewno bedzie nowa maska to widac a kabina dosc podobna do tej obecnie bo z 4 kwadratowymi halogenami na gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Wnioskując z filmu, wygląda na to, że wszystkie nowe Ursusy dostaną kabiny od Metalfachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja coś kiedyś słyszałem o sadowniku z przednim napędem, więc może 3702 wyprzedadzą a wprowadzą ten sam ciągnik tylko z przodkiem, ale czas okaże. Byle do AgroShow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Mam pytanie, czy części w fabryce Ursusa można kupić osobiście na miejscu? Jest tam jakiś dział z częściami?

Tak samo czy zestaw wspomagający TUZ do 4514 można kupić w fabryce od ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

W fabryce jest dział części, nie wiem czy prowadzą sprzedaż na miejscu. Najlepiej zadzwoń do nich i wszystkiego się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Dzwoniłem, ale i tak części które chciałem to nie mają...

Wogóle tam trzeba mieć wszystkie numery katalogowe co do śrubki bo inaczej nic nie wiedzą hehe :D

 

PS: Mam nadzieję że w nowych modelach odejdą od konstrukcji MF bo ja już nie mam cierpliwości do nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Dostałem maila od U:

"Szanowny Panie,

najnowszą ofertę Ursus przedstawi na AGRO SHOW 2010 w Bednarach (sektora

A stanowisko nr 11) serdecznie zapraszamy. Odnośnie ciągników sadowniczych

obecnie posiadamy ciągnik 50KM z napędem na 2 koła, zamierzamy na

przełomie

roku wyprodukować ciągnik z napędem na obie osie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Co to za ciapek skoro inna skryznai bybyła już. Ja blagam żeby rodzice tkaim dzieciom zabronili dostepu do internetu... :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde to jak oni tam zmieścili skrzynie biegów z MTZ-a B) (żart)ALe tak naprawde to jest duży krok do sukcesu :P Bo przy skrzyni 8/2 nie wiele można było wykożystać ciągnik przy większych wzniesieniach


Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

@wolowik teraz trza pisać wszędzie żeby to zmieścili w dwóch gałkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Oj tam w sadowniku moze to jeszcze przejdzie bo to jednak sadownik oby tylko w zwykłym nie było 4 wajch od biegów to bedzie ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Hehe, dokładają wajchy a rewersu jak nie było tak nie ma...

Cóż, może za rok wyjdzie wersja z pięcioma wajchami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj