Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9279 odpowiedzi na ten temat

#1261 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 21 luty 2010 - 17:29

Co z tą Pol... Fabryką @farmer34 jak byłem w Ursusie tydzień temu to mieli tylko po dwa 4512 i 3702 oraz jednego 1674 nie wiem czy podane przez ciebie modele już wyprzedali czy gdzieś je przestawili z racji odbywającego się remanentu
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 21:32
  •  

#1262 Share farmer34

farmer34

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 luty 2010 - 17:45

Co z tą Pol... Fabryką Ursus sprzedaje ciągniki przez sieć dealerską i dealerzy mają jeszcze pełną ofertę ciągników, a w Ursusie mają tylko
3512 Agro,4512 Agro i Agrobis, 4514 Agro, 5314 Agro i K07s.

#1263 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 21 luty 2010 - 17:56

Co z tą Pol... Fabryką a od kiedy mają być te obracane zdjącia na stronie itp.?

#1264 Share farmer34

farmer34

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 luty 2010 - 18:16

Co z tą Pol... Fabryką Strona jest świeża więc dajmy im trochę czasu a myślę że, będziemy wszyscy zadowoleni z nowej strony.
Nowe modele z nową maską będą pokazywane w Kielcach więc przed wystawą mogą ich nie pokazać.
Na AgroTechu ma być rozwiązanie konkursu Uchwyć Ursusa i wręczenie nagród, może być ciekawie.
Jeżeli macie ciekawe filmy z Ursusami w pracy to dawajcie je w księdze użytkowników zobaczymy czy je umieszczą.

#1265 Share kadman

kadman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 21 luty 2010 - 18:18

Co z tą Pol... Fabryką Z tymi obracanymi zdjęciam to wegług mnie fajna sprawa ciekawe jak im to wyjdzie ogólnie wrażenia pozytywnie (niedźiwedż się obudził na wiosne :P ), ja tez mam ten problem i w operze można zobaczyć tylko stronę główną.

#1266 Share farmer34

farmer34

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 luty 2010 - 18:27

Co z tą Pol... Fabryką Wydaje mi się że księga użytkowników jest zrobiona dla nas więc napisz im że, strona w operze nie działa.

#1267 Share ursus1223

ursus1223

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 22 luty 2010 - 09:48

Co z tą Pol... Fabryką No i mamy już pierwsze opinie w księdze : http://www.ursus.com.pl/ksiega.php .
Jak widać źle to się nie da tam napisać bo i tak decyzję czy wpis trafi na stronę podejmuje jej redaktor. Swoją drogą ciekawe czy ten redaktor to oddzielne stanowisko i zajmuje się tylko stroną - w tym przypadku można liczyć na jej częstsze aktualizacje - czy też osobą zatrudnioną na innym stanowisku w której obowiązkach znajduje się opieka nad stroną .

#1268 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 22 luty 2010 - 10:01

Co z tą Pol... Fabryką W sumie nawet dopuszczaja uwagi.. WKONCU !!!!!!!!!!!!!!!!!
Moze beda to czytac i brac pod uwage czego brakuje :P

Ursus jakby zaczal myslec :(
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#1269 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 22 luty 2010 - 17:11

Co z tą Pol... Fabryką moim zdaniem ursus powoli wyjdzie na prostą późno bo późno ale dostali dotację z unii i za tą kasę mają skonstruować całkiem nowe modele ciągników lub przeznaczyć je na budowę nowej hali produkcyjnej
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#1270 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 22 luty 2010 - 17:26

Co z tą Pol... Fabryką Tyle budynków mieli ale niestety wszystko przejął komornik. Według mnie jeżeli ten ursus 8024 będzie nowocześniejszy i za małe pieniądze to z pewnością ursus dużo na nim zarobi. Powinni też zrobić reklamę do telewizji, puszczać przed agrobiznesem tak ja zrobił JD. Teraz taka mała ciekawostka, ursusy z kosmosu :P http://www.bankfotek.pl/view/547388

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1271 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 22 luty 2010 - 17:54

Co z tą Pol... Fabryką fajna fota 4 miesiące stałem pod tymi rampami do wjazdów na samochód , moze wyjdzie na prostą ale czas pokarze
www.agromarchobrzany.pl.tl

#1272 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 22 luty 2010 - 19:54

Co z tą Pol... Fabryką @Newholland15 z jakiej planety pochodzisz i jakie tam macie aparaty, że takie fotki robisz :P a tak poza tym spoko fotka

#1273 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Zetor Fan, Modele.

Napisany 24 luty 2010 - 09:30

Co z tą Pol... Fabryką Ja mam pytanie- na tej stronie KLIK pisze że 1674 kosztuje prawie 250 tyś. Czy to jest żart?? No bo przecież jeżeli on ma być konkurencyjny (nie mówię o zagranicy, ale o rynku krajowym) z Pronarem, Farmtrakiem i innymi, to ta cena to jest po prostu żart... W tej cenie można mieć JD 6930 Basic/Clasic lub NH. A jak Zetor wejdzie z swoją Maxterrą a rynek Polski, a ona będzie kosztować powiedzmy 230 tyś, to co z tego będzie wynikać??

A, i panowie- nie mówmy że Ursus to, Ursus tamto. Bo to nie Ursus (marka) decyduje o swoim losie, tylko grupa ludzi nim kierujących.

Apropo tego zdjęcia satelitarnego- pod halą zawsze coś stoi. I to nie tylko z nowymi maskami, ale i też z starymi...
Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

#1274 Share drops

drops

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 luty 2010 - 09:48

Co z tą Pol... Fabryką Moim skromnym zdaniem Ursus powoli się odbudowuje. Ciągniki się rozwijają i w najbliższym czasie można się spodziewać wielu zmian zarówno co do wyglądu,, układu napędowego. A ceny to muszę przyznać może są za duże ale to też kwestia dopracowania technologii produkcji. Miejmy nadzieje, że się uda zmniejszyć, chociaż ogrom pracy przed firmą. :P

#1275 Share ursus1223

ursus1223

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 24 luty 2010 - 10:53

Co z tą Pol... Fabryką Kilka dni temu w tym temacie był poruszany temat tanich 3512 i innych . Dzisiaj na stronie ursusa zostało zamieszczone oświadczenie zarządu które moim zdaniem wyjaśnia sprawę do końca .

http://www.ursus.com...hp?mnu=1&id=186

#1276 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 24 luty 2010 - 10:57

Co z tą Pol... Fabryką No wiecie było się w wakacje na księżycu :P . Czytając stronę ursusa dowiedziałem się o co się rozchodzi z tymi ciągnikami http://allegro.pl/it...2_promocja.html o których kiedyś pisaliście, a mianowicie http://www.ursus.com...hp?mnu=1&id=186 . Sprawa jest ciekawa bo nie wiadomo czy były one tak naprawdę wyprodukowane przez ursusa :) .

Edit. Widzę że "ursus1223" mnie wyprzedził.

#1277 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 24 luty 2010 - 15:51

Co z tą Pol... Fabryką no naprawdę ciekawe, tylko gdzie je robili , na allegro kiedyś widziałem MF 255 nowe robione za licencji gdzieś???? i importer zakładał w Polsce kabinę, ale nie podszywał się pod ursusa.

no no ta nowa strona ursusa może szału nie robi narzazie, ale 100 razy ładniejsza od poprzedniej

#1278 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 24 luty 2010 - 16:11

Co z tą Pol... Fabryką A wiedziałeś o tym że ursus ma filie w innych krajach?! Może tam zrobili te ciągniki, polaczki je sprowadzili po taniemu a teraz drożej sprzedają :P .

#1279 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 24 luty 2010 - 16:35

Co z tą Pol... Fabryką W końcu coś nowego widzę że na stronie dużo ludzi się wypowiada, gdyby wprowadzili kilka istotnych zmian, głównie przekładnia i komfort kto wie może byłoby dużo ludzi chętnych na zakup Ursusów.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1280 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 24 luty 2010 - 17:04

Co z tą Pol... Fabryką @agrotechnicZ165 masz rację co do tego narzekania na firmę. Wszystkiemu winny jest zarząd miejmy nadzieje, że ten nowy przejrzał na oczy i widzi co tak naprawdę się dzieje na rynku ciągników rolniczych.
Widzę że i wy chłopaki śledzicie losy naszej dumy narodowej. Osobiście codziennie zaglądam na ich stronkę internetową.

Dodaj odpowiedź