Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9272 odpowiedzi na ten temat

#1241 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 20 luty 2010 - 01:28

Co z tą Pol... Fabryką a w lublinie kiedy wystawa? czy już o agroparku mówisz może? ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 06:17
  •  

#1242 Share Mathieu92

Mathieu92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,komunikacja miejska,komputery ;)

Napisany 20 luty 2010 - 09:43

Co z tą Pol... Fabryką Tak! Będą one od 29 do 30 maja ;[

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

#1243 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 20 luty 2010 - 11:23

Co z tą Pol... Fabryką na pewno będę, tak jak i rok temu, oby i ursus był ;[

#1244 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 luty 2010 - 11:35

Co z tą Pol... Fabryką Ogladałem na af zdjęcia 5524 i 6824 powiem tak jdzie ku lepszemu. Nie wiem czy w tej skrzyni 8x8 nie bedzie za mało biegów. Biegi zakresu szosowego czyli h bedą dośc mocno rozrzucone jesli skrzynia ma mieć 40 km/h. lepsza była by 12x12 no ale to i tak postep że lewarki są z boku chociaż dźwignie rewersu można był dać przy kierownicy nie była by to duża komplikacja. Te kwadratowe halogeny na dachu kaibiny z przodu mogli by zmienić maska nie jest za ciekawa dobre jest to okno z tyłu kabiny na dole poprawia widoczność. Ogólnie ciągnik wyglada nieźle gdyby wprowadzili go jakieś 5 lat temu, zobaczymy jak bedzie z ceną konkurencja jest duża. Napewno w porównaniu z zetorem atutem bedzie lepszy silnik odnosząc ursusa do jd 5 M w ursusie chyba chińskich części nie będzie.

#1245 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 20 luty 2010 - 11:50

Co z tą Pol... Fabryką No nie weim czy silnik będzie taki lepszy niż w Zetorze ;[ z reszt są to bardzo podobne jednostki ;[ A co do JD to Ursus napewno ceno bedzie z nim wygrywał a ludzie nie będą patrzyli czy cześci są wyprodukowane w chinach jak się ktoś uprze i bedzie chciał JD to mu i tak nie przegadasz tego ;[ :(
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#1246 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 20 luty 2010 - 11:50

Co z tą Pol... Fabryką no ostatnio oglądałem zdjęcia ze w case quatraku były tylnie ramiona podnośnika z chin , a strona ursusa nawet nawet ale prosiłbym więcej danych ;[
www.agromarchobrzany.pl.tl

#1247 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 luty 2010 - 12:33

Co z tą Pol... Fabryką Perkins to perkins co by nie pisać lepszy niz ten w zetorze. Zreszta po kodzie silnika widac że jest to model z najnowszej serii perkinsa.

#1248 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 20 luty 2010 - 15:30

Co z tą Pol... Fabryką ursus w drodze emisj spalin i oszczedności idzie w dobrą stronę , ale i sporo jest do dopracowania ;[

#1249 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 luty 2010 - 15:42

Co z tą Pol... Fabryką Mojm zdaniem troche przespali tzeba było taki ciagnik zrobic minimum 5 lat temu zdobyli by klientów i kase na dalszy rozwój teraz rynek jest zapchany sprzedaż spada więc cięzko będzie.

#1250 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 20 luty 2010 - 17:56

Co z tą Pol... Fabryką no napewno klientów by zyskali jakby wprowadzili je 5 lat temu inne marki 5 alebo więcej lat temu były mało znane a teraz są na pierwszych miejscach w sprzedaży

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1251 Share ursus1223

ursus1223

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 20 luty 2010 - 19:14

Co z tą Pol... Fabryką Co do obaw w sprawie opinii i wypisywania w nich co się chce to tak nie będzie, ponieważ opublikowanie wpisu wymaga akceptacji redaktora serwisu.Co do strony to teraz to wygląda tak jak powinno a co do małej ilości danych technicznych oraz braku np aktualności to myślę że powinniśmy zaczekać bo strona może nie być jeszcze całkowicie ukończona.

#1252 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 20 luty 2010 - 19:56

Co z tą Pol... Fabryką hubertuss@ no nie wiem ja mam w Claasie Perkinsa i mam Zetora i powiem tak że Zetorowski silnik ma lepszego zrywa od Perkinsa zywszy jest a oba mają turbo i intercolera...
A co do dopracowania Ursusów to jeszcze zejdzie im to z 4 lata nisz dopną wszystko na ostatni guzik ;[
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#1253 Share zenon385

zenon385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 20 luty 2010 - 20:07

Co z tą Pol... Fabryką Lepiej jest niż było dla mnie zawsze tylko ursus sie liczył i tak będzie ;[ jak dbasz to jeżdzisz.A co do zetora to mam sąaiedzki przypadki że ludzie mają zetora powyżej uszu nowe traktory a silniki padają jak muchy nie mówiąc o reszcie.Jeden co wykupił PGR ma 1500ha i mało ma zachodnich traktorów na jesień kupił 2 1634 i śmigają równo robi tak ponieważ mechanicy nie mają problemów z naprawami.

#1254 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 20 luty 2010 - 23:05

Co z tą Pol... Fabryką 1674 jak narazie mi sie najbardziej podoba ;[
Wyposazenie juz jak na ursusa tez niczego sobie ;[

Jak sie beda tak rozwijac to za 10 lat beda tematy w stylu "Chinski John Deer czy Ursus":(
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#1255 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 21 luty 2010 - 12:46

Co z tą Pol... Fabryką ten 8024 ten wyposarzenie niczego sobie ale niewiadomo jaka cena , a ten 1674 też niczego sobie oglądałem go to wyposarzenie jak na ursua to jest ok , oszczędny to najwarzniejsze

#1256 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 21 luty 2010 - 12:46

Co z tą Pol... Fabryką Tak oglądam tę nową stronę to nie podoba mi się to że nie działa ona na Operze ;[ Jest tylko strona startowa a reszta się nie otwiera i muszę używać niestety IE :|
Brakuje mi tam dobrej galerii zdjęc dobrej jakości żeby można było sobie wszystko ładnie pooglądać- zrobienie zdjęcia i wrzucenie na serwer przecież nic nie kosztuje, a aparat tam napewno jakiś mają ;[

#1257 Share Tcz4

Tcz4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 luty 2010 - 14:17

Co z tą Pol... Fabryką Masz rację, zdjęcia by się przydały i jeszcze jakieś filmiki.
Może po targach w Kielcach wstawią coś więcej.
Każdy jest jest ciekawy 8024, ja tak samo i zastanawia mnie to czy nie będzie prawie to samo co 6824 tylko z mocniejszym silnikiem, bo porównując dane techniczne na stronie ursusa to gabaryty mają prawie takie same.
Patrząc na te nowe modele 5524, 6824, 8024 to moim zdaniem tylko im porządnej skrzyni brak a reszta dla mnie jest zadowalająca i wygląd takiego na żywo jest bardzo miły.
Mam nadzieję że 8024 pozytywnie mnie zaskoczy tak samo jak 6824, bo postęp Ursus jest widoczny ;[
Uzależniony od AF

#1258 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 21 luty 2010 - 15:55

Co z tą Pol... Fabryką mam pomysł załóżcie nowy temat o opiniach na temat stronki to podeślę link do fabryki, bo mam kontakt z paroma osobami sam bym założył ale nie mam za bardzo czasu
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#1259 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 21 luty 2010 - 16:44

Co z tą Pol... Fabryką orginalny pomysł , ale nie ma potrzeby ta strona jeszcze nie jest gotowa , cały czas są dodawane informacje , zdj i inne musimy czekać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1260 Share farmer34

farmer34

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 luty 2010 - 16:45

Co z tą Pol... Fabryką Wiem że, strona internetowa jest dopiero budowana i będzie jeszcze dużo zmian.
Fotki ciągników mają być obracalne, pod głównym zdjęciem będzie galeria zdjęć.
Ma również być możliwość skonfigurowania ciągnika w opcji.
A co do starych modeli to magazyn szybko topnieje i jeżeli ktoś chce kupić
ciągnik 3512,4512/14,5314 to radzę się pośpieszyć.

Dodaj odpowiedź