Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9303 odpowiedzi na ten temat

#1221 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 18 luty 2010 - 22:11

Co z tą Pol... Fabryką weź kolego powiedz jaki kształt maski , wierze w ursusa!
www.agromarchobrzany.pl.tl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 09:39
  •  

#1222 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 18 luty 2010 - 22:37

Co z tą Pol... Fabryką Wiec szału z kabina nie bedzie jakiejs gruntownej zmiany tylko kosmetyka tak?
A maska zmieni sie duzo? A moze bedzie całkiem inna i wcale nie podobna do tej?
To nie sa jakies dokładne pytania wiec mozesz udzielic na nie odpowiedzi.
Ile bedzie nowych modeli zaprezentowanych?

#1223 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 19 luty 2010 - 08:25

Co z tą Pol... Fabryką To prawda także słyszałem że będą 8024 ale i nowe skrzynie (coś z ZF)
Będziemy podziwiać go na AgroTech w Kielcach ;[
(Może się spotkamy jak pojadę ;[ )

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#1224 Share mekiss

mekiss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 19 luty 2010 - 16:31

Co z tą Pol... Fabryką maska moze taka jak z mojego avataru ;[

#1225 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 19 luty 2010 - 18:00

Co z tą Pol... Fabryką maska którą widziałem była tylko wstępnym modelem, w wyglądzie przypominała mix- połączenie tej z serii 4 cylindrowej oraz tych 6 cylindrowych, ogólnie to tak obniża się do przodu, grill pochylony do przodu trochę przypomina tą z twojego avataru @mekiss ale podkreślam wszystko może uledz zmianie
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#1226 Share arek92

arek92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 19 luty 2010 - 18:40

Co z tą Pol... Fabryką A będzie w nowych modelach ursusa rewers elektrohydrauliczny?

#1227 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 19 luty 2010 - 18:52

Co z tą Pol... Fabryką Tak!!! Tak!!! Ja wierze!!!! Chce kupić!!!! Kupić nowy Ciągnik!!! Do tej pory nie brałem pod uwage ursusa bo nic ciekawego nie oferował >>> 12 biegów i 40 km na h ( śmiech na sali) i te ceny nie adekfatne do oferowanej maszyny i te ich komfortowe ( inaczej) kabiny 82 decybele ;[ Ale skoro mówicie że takie nowości mają być skrzynia ZF nowa maska leprza kabina i mocniejszy silnik 8024 wskazuje na to że będzie to ciągnik powyżej 100km ( żeby tak miał w opcji jeszcze miękką przednią oś amorki kabiny odzielny zbiornik na hydraulike zewn. i gwarancje na 7 lat jak kija ten producent samochodów , to poważnie sie zastanowie nad kupnem Naszego!!! polskiego!!!! URSUSA!!! na Agrotechu w kielcach będe na pewno , i tak miałem jechać ale oglądać inne marki a tu prosze i ursusa sie obluka ( nareszcie coś drgneło w tej naszej narodowej marce ciągników, szczerze bym sie cieszył gdybym na podwórku miał jakiegoś nowego ursusa ale musiał by być to wybór mądry a nie głupi , nie jestem zbytnim fanem WM ale może kojażycie odcinek co maślana obstawiał tylko mecze z udziałem polskiej reprezentacji ? to zapytali go dla czego opstawia tylko jak grają nasi* to odpowiedział że jest patrijotą to zapytali sie go: skoro jesteś patrijotą to dla czego obstawiasz na niekożyść polaków to odpowiedział że jest patrijotą a nie idiotą. ja tak samo chce być patrijotą ale mądrym a nie głupim.
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#1228 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 luty 2010 - 19:56

Co z tą Pol... Fabryką W Kielcach z nowych modeli to będzie tylko 8024 i może sadownik w wersji 4x4, bo coś prezes o tym wspominał. Z 12 konstruktorzy nie wyrobią się do marca.
Rewers elektrohydrauliczny na razie ma być w serii ciężkiej, a w mniejszych modelach mechaniczny.
Z resztą dużych zmian w wyposażeniu raczej nie będzie, bo i tak jak na firmę, która ledwie ciągnie jest to duży krok do przodu.
Marcin04 - a jakie jest pierwsze wrażenie po ujrzeniu nowej maski z kabiną, lepiej to wygląda niż obecnie?
A co do tego 5524 z Allegro, to dlatego nie kosztuje 130 tys., ponieważ ma kabinę od 5024 i jest z rocznika 09.

#1229 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:27

Co z tą Pol... Fabryką Mike czyżbyś był insajderem???? ;[ ;[ Nareszcie ktoś kompetentny. ;[

#1230 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:50

Co z tą Pol... Fabryką maska którą widziałem była modelem bodajże z tektury a na komputerze w całości wyglądała całkiem okazale ale jak już pisałem nie jestem na 100% pewny czy jej nie zmienili
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1231 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 19 luty 2010 - 21:06

Co z tą Pol... Fabryką jest nowa strona Ursusa

#1232 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 19 luty 2010 - 21:26

Co z tą Pol... Fabryką a no jest, nawet fajnie wygląda, dużo lepiej od poprzedniej:)

#1233 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 19 luty 2010 - 21:41

Co z tą Pol... Fabryką Z ta stroną jest jak z Ursusami - opakowanie nowe ale w środku po staremu. ;[ choć trochę pozmieniane. Dwie uwagi: mało danych (choćby o wyposażeniu dodatkowym) i druga uwaga odnośnie pisania opinii w zakładce opinie - ludzie moga wypisywać różne bzdury także powinno to być moderowane a nie zostawione samopas choć w zamyśle pewnie było zebranie opinii z rynku o produktach. A poza tym spoko. Mam nadzieję że będzie częściej aktualizowana niż ta co była. ;[

#1234 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 19 luty 2010 - 21:45

Co z tą Pol... Fabryką Widzieliscie dane 8024? 110km 4500kg udzwigu EHR opony 480 i 380. Mocny jest ciekawe jak bedzie wygladał i jaka skrzynie otrzyma bo ta 12/4 z danych to niespecjalna jak do takiej mocy ale mysle ze najwiecej od ceny bedzie zalezec.

#1235 Share Newholland15

Newholland15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 19 luty 2010 - 21:56

Co z tą Pol... Fabryką No i strona od razu lepsza, mogli by dać więcej danych technicznych i zdjęć ciągników. Czy któryś z kolegów nie wie czy ursus będzie też w Sosnowcu na "Agrosilesia"? Może na te targi dokończą 12-stke, ja bym się cieszył jak by chociaż 8024 przywieźli ;[ . Ciekawe czy jego zdjęcie dodają przed czy po targach ;[ .

#1236 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 19 luty 2010 - 22:20

Co z tą Pol... Fabryką nie chciałem wam nic mówić i zrobić niespodziankę w niedzielę wieczorem- stronka miała ruszyć od poniedziałku w sieci wygląda o wiele lepiej od tej którą widziałem w ferie w fabryce

#1237 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 19 luty 2010 - 22:33

Co z tą Pol... Fabryką @(110km 4500kg udzwigu EHR opony 480 i 380@). to cos słabo z Ursusem nie ma cudów na 110 km to lepiej mogli podnośnk dopracowac i opony inne dać ;[ ;[
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#1238 Share pawelll48

pawelll48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:Głównie interesuję się Ursusami, a także wszystkim co związane z Polskim rolnictwem i Polską wsią:)

Napisany 19 luty 2010 - 23:03

Co z tą Pol... Fabryką To i tak wielki postęp jak na taką fabrykę ;[
Jestem ciekaw tej nowej stylistyki ;[

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

#1239 Share cheniek

cheniek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 19 luty 2010 - 23:23

Co z tą Pol... Fabryką narzekania, narzekania, narzekania ot co-polska mentalnosc...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1240 Share Mathieu92

Mathieu92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,komunikacja miejska,komputery ;)

Napisany 20 luty 2010 - 01:09

Co z tą Pol... Fabryką Haha ;[ Jeszcze rano patrzyłem i była stara stronka a teraz ;[ Niby faktycznie że opakowanie nowe a to co w środku stare ale czas wszystko pokaże. I byle do Kielc. Szkoda że mnie tam nie będzie ;[ Ale za to może będą w Lublinie :(

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Dodaj odpowiedź