adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

lysyrolnik    17

To bedzie koniec ursusa. :( :angry: :angry: bardziej bym sie cieszyl gdzyby to Pol-Mot przeja Ursusa


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

"Jeszcze w czasach PRL-u obie spółki kupiły licencje od znanego światowego producenta ciągników Fergussona i produkują częściowo zbliżone pojazdy. Turcy obecnie dostarczają Ursusowi komponenty do produkcji."

 

I teraz wiadomo skąd te awarie w post licencyjnych ciągnikach :( W takim wypadku to na pewno zrezygnują

z produkcji ciągników ciężkich z silnikiem Martin Diesel. :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ej a polskie naprawde polskie traktory jeszcze jakies zostały


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

jedynym był URSUS jak dla mnie

 

obrazki przygnębiające i to zdjęcie satelitarne z 99 roku


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Az lezka w oku sie kreci...szkoda ze panstwo nie moze pomyslec o ursusie jako o dobru narodowym i go zdotowac by chociaz nie mial kredytow....znalazloby sie wielu chetnych inwestorow, teraz sie boja ze ursus pociagnie ich na dno za soba.....Wg mnie najlepszym inwestorem dla ursusa bylby zetor...te fabryki wiele razem przezyly i mysle ze pakiet wiekszosciowy udzialow bylby dobrze wykorzystany, a co najwazniejsze nie bolalaby nas glowa o czesci po przejeciu.

Tyle ze zetor sie ursusem nie interesuje... a szkoda i to wielka, ta wspolna marka moglaby wiele zdzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

A Pronar. Świetnie zarządzany prosperuje coraz lepiej. Wprowadza nowe modele. Rozwija się. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

no pronar ale to prawie to samo co belarus


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

Dlaczego postawiliście już że tak powiem kropkę nad i na ursusa!Przecież niezbankrutował tylko szuka inwestora żeby się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

To sie tylko tak nazywa. A co Bumar ma wprost powiedzieć że chce sie pozbyć ursusa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0

W mojej okolicy spółdzielnia produkcyjna ma nowego 1934 super maszyna chcą kupić też tego 1654 ^_^

ale jedna jaskółka wiosny nie czyni jeśli turcy przejmą URSUSA to będzie Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor11441    1

Az zal patrzec na zdjecia i pomyslec ze stamtad wyjechała moja 30-tka i 4514.


Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz256    0

niech tych turków szlag trafi :-/ Kto im kupi w Polsce jakiegoś Uzela? jakiegoś bubla który sie zaraz zepsuje? ehhhhhh Pol-Mot musi kupić Ursusa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ej ale rząd polski naprawde powinien sie tym zinteresowac i on powinien wykupic ursusa a nie jakiś dziany turek przecierz ile lat ursus działa on jest polski i tylko polski


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Oby skończyło się na tym, że Turki wykupią tylko znaczek Ursus'a a reszta pozostanie bez zmnian :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
Az lezka w oku sie kreci...szkoda ze panstwo nie moze pomyslec o ursusie jako o dobru narodowym i go zdotowac by chociaz nie mial kredytow....

 

i robić sciepe narodową aby utrzymywać kierowników którzy będą przejadać pieniądze zamiast dbać o firmę???

kazda firma teraz musi sobie radzić sama a czy poradzi sobie to zalezy duzo od tego co ma (a ursus ma jeszcze sporo) i od managerów i ich zdolnosci. sytuacja w kraju tez moze dopomóc (spo i spora kasa na maszyny)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-U-R-S-U-S-    69
ej ale rząd polski naprawde powinien sie tym zinteresowac i on powinien wykupic ursusa a nie jakiś dziany turek przecierz ile lat ursus działa on jest polski i tylko polski

 

 

Dokladnie, tylko niewiele osob tez tak patriotycznie mysli, a tak wogole jak mozna bylo dopuscic do takiego stanu rzeczy jaki jest teraz obecny, trzeba bylo dzialac wczesniej i nie laczyc sie z bumar-em, bo juz od tamtej pory URSUS zblizal sie do bankructwa, tylko samemu sie rozwijac i unowoczesniac, a nie klepac tyle lat te same ciagniki, moze troche zmodyfikowane pod wzgledem technicznym, ale i tak zacofane w porownaniu z innymi, a teraz taki dziany turek kupi sobie resztki fabryki za grosze (dla niego taki zakup nie bedzie raczej jakims wiekszym szarpnieciem po portfelu) rozbierze ja, sprzeda na zlom, i nowa, tania dzialeczka pod swoje inwestycje bedzie gotowa. Nie URSUS pierwszy nie ostatni, z FSO bylo bardzo podobnie, bo co inwestor tym gorzej prosperowalo, najpierw koreanski daewoo, teraz ukrainski awto waz, w tym kraju to juz chyba NIE BEDZIE NICZEGO naprawde polskiego tak jak to mawia slynny K.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

nawet jak naszego polskiego URSUSA wykupi jakis turek to ja go zapamietam jako polski i tylko polski URSUS u mnie w stodole stoją 2 ursusy i u mnie we wsi u kazdego rolnika przynajmniej ze 2 kiedys to była taka firma a teraz tylko wspomnienie


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Fajny materiał filmowy. Obejrzyjcie. ^_^

Jubileusz Ursusa

 

Każdy z Ursusa ciągnie w swoją stronę. Jak ma ta firma prosperować: :angry:

Fartowny interes z syndykiem w tle

 

Dobrze by było żeby znów Ursusem zainteresował się Lepper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj