Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9303 odpowiedzi na ten temat

#1161 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 20:34

Co z tą Pol... Fabryką

według mnie rewelacjne;p

Ten film to zbiór fotek co kiedyś były na AF...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 22:08
  •  

#1162 Share arek92

arek92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 21:39

Co z tą Pol... Fabryką Przynajmniej ursus się jeszcze jakoś ratuje aby nie skończyć tak jak bizon, gdyby cena była niższa myślę że sporo osób by zaryzykowało i kupiło ursusa jeszcze raz. Ten ursus 3722 nawet nie jest taki zły i spore osiągi maks. prędkość jazdy - 40 km/h :D

#1163 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 22:04

Co z tą Pol... Fabryką Myślę ,że ten rok dla Ursusa będzie przełomowy.Ponieważ ,jeśli trafią w gusta nowym wyglądem,tchnicznicznie będzie ok i cena rąsądna to wrzystko może się udać.
Pożyjemy zobaczymy :D
Myślę ,żena Agro-Tech w Kielcach sporo się wyjaśni.

#1164 Share arek92

arek92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 22:22

Co z tą Pol... Fabryką Szkoda że na ursusa stronie nic nie pisze o nowym wyglądzie ani niema żadnego zdjęcia i ciekawe czy pokażą nowe większe modele ursusa na Agro-Tech. :D

#1165 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 27 styczeń 2010 - 13:54

Co z tą Pol... Fabryką

Przynajmniej ursus się jeszcze jakoś ratuje aby nie skończyć tak jak bizon

Wolałbyś pracować w fabryce o nie pewnym losie czy w fabryce gdzie masz pracę i nowoczesne technologie? Szczerze wolałbym żeby Ursusa dawno już wykupiono bo wszyscy jadą po NH że zniszczyli pierwszego bizona a i tak kupują kombajny ze stajni new hollanda. Ludzie nie popadajmy w skrajność. Skoro tak wszyscy piszą jaki to nie jest Ursus to czemu ich nie kupicie? Opisujecie ciągnik że on jest dobry a co siedzieliście w nim tylko. W ciągu tych 59 stron tematu może 2 osoby były zainteresowane kupnem. Czemu w tym temacie większość ludzi "podnieca" się skrzynią 8/8. Poczytajcie trochę postów @brzozak to będziecie wiedzieć co to znaczy opisać ciągnik, jego wady zalety, Szczegółowy opis ze strony technicznej, praktycznej a nie stękanie super Ursus. Większość z was to zapewne nie kupi Ursusa bo na te 10ha jak kupią to używkę bo na nowego nie stać!

#1166 Share ursus1223

ursus1223

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 27 styczeń 2010 - 17:03

Co z tą Pol... Fabryką Tak tylko ile my mamy na tym forum użytkowników 15818 . I teraz należy to skonfrontować z ilością gospodarstw w kraju. Widzę że ostatnio najważniejszym argumentem w tym temacie przeciwko ursusowi jest to że chcą go kupić tylko dwie osoby . Także zastanawiające jest to że ursus sprzedaje ciągniki bo przecież nikt nie chce kupić wszyscy tylko piszą.

#1167 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 styczeń 2010 - 18:38

Co z tą Pol... Fabryką Przejęcie Ursusa przez inną firmę produkującą traktory oznacza dla niej upadek. Na jej miejscu nic nie powstanie, bo dzisiejsza fabryka działa na 7 ha. Reszta ziemi, czyli 180 ha została sprzedana w 2006 r., gdy firma była na skraju bankructwa. Na tej ziemi ma powstać drugi Wilanów. Tak więc taki JD jeśliby przejął Ursusa to czy tam byłaby jego fabryka? 7 ha na fabrykę takiego giganta to za mało, a w tamtej dzielnicy Warszawy tylko te 180 ha zostało nie zabudowane. I nie ma żadnych szans, by z Ursusem stało się to, co z Bizonem. Tak więc, gdy Ursus upadnie na resztkach jego terenu także powstanie kilka mieszkań. Dlatego wolę aby ten zakład produkował na razie te kilkaset traktorów inż nic.
Plany dotyczące omawianych przeze mnie 180 ha:
Klik1
Klik2
Klik3
I zastanawia mnie to, że prezes Ursusa w Farmerze powiedział, że na razie mają skrzynie 12/12 do dyspozycji a w traktorach jest tylko 8/8 :D .
Trzeba także napisać, że oceniać polskie traktory trzeba będzie za ponad rok, gdy przejdą całą zmianę, bo póki co, jest to jej tylko I faza.

#1168 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 27 styczeń 2010 - 20:16

Co z tą Pol... Fabryką Ursus ma kilkanaście lat w plecy ale rok 2010 będzie przełomowy(jestem tego pewien)
Według mnie to dobrze nasz kraj ma jeszcze coś swojego,pierwotnego i ,że nie wrzystko jest sprzedane w obce ręce.
A co do wypowiedzi mix ,może mam 10ha ,może nie mam.To nie twoja sprawa.Udzielam się w tym temacie bo interesuje się bieżącymi wydarzeniami o Ursusie.Więc się nie sadź.

#1169 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 27 styczeń 2010 - 20:25

Co z tą Pol... Fabryką

Tak tylko ile my mamy na tym forum użytkowników 15818 . I teraz należy to skonfrontować z ilością gospodarstw w kraju. Widzę że ostatnio najważniejszym argumentem w tym temacie przeciwko ursusowi jest to że chcą go kupić tylko dwie osoby . Także zastanawiające jest to że ursus sprzedaje ciągniki bo przecież nikt nie chce kupić wszyscy tylko piszą.

w pierwszej połowie roku URSUS zagarnął całe 5 % rynku :( Z taką oferta jak dla mnie to i tak sukces :D

#1170 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 27 styczeń 2010 - 20:27

Co z tą Pol... Fabryką @b0gdan ile to będzie na sztuki??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1171 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 27 styczeń 2010 - 21:27

Co z tą Pol... Fabryką w artykule pisało tylko, że co 20 rolnik zakupił nowego Ursusa.

#1172 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 28 styczeń 2010 - 15:43

Co z tą Pol... Fabryką No widzę że ładnie się gospodarzą 180ha w takin miejscu sprzedać, to ful kasy, to jakie długi musieli mieć że odrazy tyle musieli sprzedać, ursus przypomina mi spółdzielnie produkcyjną u mnie , jak są długi to 15- 20 ha się sprzeda i git

NO a dokonali za te pieniądze z ziemi jakieś inwestycje??? czy wszystko na spłatę kredytów poszło???
Nie wiem jak wy koledzy ale ja od dłuższego czasu nie widziałem żadnej Reklamy Ursusa , anie w telewizji anie w prasie rolniczej, strona internetowa jak dla mnie też szału nie robi, mało i niedokładnych zdjęć ciągników, dane są , ale miło by widzieć jakiś Filmik jak u korbanka,( który tylko importuje maszyny) jak sobie daje radę ciągnik w polu.itp

Moim zdaniem ursus powinien się starać sprzedać i jak najbardziej zachęcać potencjalnych klientów, a nie jak kiedyś byłem ba bednarach to ursus sobie stał na flaku :D i brudny , i nikogo to nie interesowało z wystawiających, smutna ale prawda

#1173 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 28 styczeń 2010 - 16:13

Co z tą Pol... Fabryką kilka dni temu widziałem fote ulotki aktualnej ursusa(chyba kris14 wstawiał)
A co do strony to w połowie lutego powinna ruszyć całkowicie odnowiona strona internetowa.

#1174 Share kadman

kadman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 28 styczeń 2010 - 16:19

Co z tą Pol... Fabryką Kilkadziesiąt postow wstecz był artykuł że osoba odpowiedzialna za sprzedarz tej ziemi zrobiła jakiś przekrę tak że Ursus był stratny na sprzedarzy. Z tego co zauwarzyłem Ursus od zeszłego roku zaczoł sie reklamować w miesięczniku RPT http://kadman.wrzuta.../reklama_ursusa i zrobili ten konkurs fotograficzny zawsz to jakaś reklama

#1175 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 28 styczeń 2010 - 16:38

Co z tą Pol... Fabryką

A co do wypowiedzi mix ,może mam 10ha ,może nie mam.To nie twoja sprawa.Udzielam się w tym temacie bo interesuje się bieżącymi wydarzeniami o Ursusie.Więc się nie sadź.

A czy ja napisałem ty? Jeśli tak pokaż mi bo jakoś nie widzę. Ja też się interesuję fabryką tylko moim zdaniem sami sobie w tym temacie mydlimy oczy. Plac fabryki NH w Płocku zajmuje jeśli się nie mylę 20% tego co zajmował kiedyś FMZ. Po co Ci plac 180ha za który musisz płacić ogromny podatek skoro możesz mieć 7ha i też się zmnieścisz? To nie te czasy że fabryki miały place po 100ha świat dąży do minimalizacji....

#1176 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 28 styczeń 2010 - 16:41

Co z tą Pol... Fabryką Gdzieś czytałem ,że Ursus stara się o dofinansowanie z Uni na nowoczesną hale produkcyjną,bo produkcja tak dużej hali to strasznie duże koszty.

#1177 Share cheniek

cheniek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 28 styczeń 2010 - 17:06

Co z tą Pol... Fabryką http://traktor123.wr...4/ursus_1934_09 ktoś zabawił się w stylistę...

#1178 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 28 styczeń 2010 - 18:18

Co z tą Pol... Fabryką eeee,brzydki.Myślę ,że nowa stylistyka którą zobaczymy na agro tech w Kielcach bedzie ładniejsza:D

#1179 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 28 styczeń 2010 - 19:03

Co z tą Pol... Fabryką z tego co przedstawiciele ursusa mówią to ma być całkiem nowa era dla ursusa , ciągniki mają nie mieć nic wspólnego z obecnymi , pozyjemy , w kielcach zobaczymy może spotkam jakiegoś agrofotowicza przy ursusach :D
www.agromarchobrzany.pl.tl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1180 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 28 styczeń 2010 - 19:21

Co z tą Pol... Fabryką Te zapowiedzi brzmią tak niewiarygodnie że ....... aż jestem ciekaw co z tego wyjdzie i za jaką cenę. :D Jeszcze nic nie kupiłem ale do Kielc się wybieram. Niestety ostatnio opłacalność produkcji rolniczej poleciała bardzo w dół iw potężne kredyty nie chciałbym się pchać a ciągnik jest mi potrzebny. czy to będzie Ursus? Nie wiem. Ale ten który teraz użytkuję jest na 100% niezawodny. Po drugie znana dla mnie konstrukcja. Zobaczymy. Niczego nie przesądzam. Ale ciekaw jestem. Coś w końcu będę i tak mmusiał wybrać. Ale bez pośpiechu. chętnych na kasę nie zabraknie. :D

Dodaj odpowiedź