Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9271 odpowiedzi na ten temat

#1081 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 17 grudzień 2009 - 15:51

Co z tą Pol... Fabryką Jak możesz to wrzuć ten skan,będe bardzo wdzięczny. bo jestem bardzo ciekawy co tam w ursusie słychać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 21:13
  •  

#1082 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 21 grudzień 2009 - 20:46

Co z tą Pol... Fabryką Chcecie to macie ;)

http://i47.tinypic.com/2znz7mu.jpg

http://i48.tinypic.com/29omw5z.jpg
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#1083 Share Mathieu92

Mathieu92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,komunikacja miejska,komputery ;)

Napisany 21 grudzień 2009 - 23:46

Co z tą Pol... Fabryką Brzmi to wszystko imponująco. Nowe modele,ośrodek badawczy,nowe skrzynie 16/16 a nawet w niedalekiej przyszłości 24/24 i bezstopniowe ;) Super super. Tylko dużo z tego co napisałem to marzenia prezesa a nie konkretny plan. Do montowni podchodzę nieco sceptycznie-nadal się zastanawiam czy nie można byt było robić odlewów w Polsce-no ale cóż-nie przywrócimy z powrotem odlewni na ul. Metalurgicznej w Lublinie :) Chociaż też miałbym obawy co do jakości stali bo jeżeli miałby być to jakiś chłam typu jaki teraz pokazuje UNIA na swoich pługach-ile jest zawodu kiedy rolnik z sentymentu kupuje nowy pług UG a okazuje się że to nie to co było w poprzedniej epoce ;/

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

#1084 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 16:39

Co z tą Pol... Fabryką To jest raczej spis pobożnych życzeń. Cos już długo ta restrukturyzacja się ciągnie. Już pół roku po zmianie zarządu i nowych modeli na razie nie ma w sprzedaży. Po częsci wnioskuję z tego artykułu ze Bumar chyba chce bardziej wyciągnąć kasę z unijnych projektów (budowa nowej fabryki, prototypy) niz produkować ciągniki. System SKD to będzie to samo co Farmtrac, Farmer czy po części Pronar. Żadnej własnej myśli technicznej. A jeśli poddostawcy nagle podniosą ceny na swoje podzespoły to co będzie? :) Zostanie tylko marka. ;) Choć w sumie dużo firm teraz na podobnej zasadzie produkuje ciągniki choćby Claas. Wszystko będzie zależało od polityki cenowej Ursusa jeśli będzie za drogi do swojej jakości to po prostu znikinie. Nie takie marki znikały. Choćby ostanio w samochodach waża się losy marki SAAB. Produkowali całkiem niezłae auta i co? I plajta. Ale pozyjemy zobaczymy. Coś tam bulgocze w tym Ursusie ale czy się przebije czas pokaże.

#1085 Share LukaszRol

LukaszRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:WIDZEW ŁÓDŹ

Napisany 29 grudzień 2009 - 14:24

Co z tą Pol... Fabryką
Na tym filmiku widać środek fabryki Ursus ;[ Troche ich tam stoi ;[ :lol:
Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

#1086 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 18:34

Co z tą Pol... Fabryką podobno ursus ma nowe modele zaprezentowac na targach w kielcach.cikaw jakie?

#1087 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 20:25

Co z tą Pol... Fabryką Z tego co wiem to ma się skupić na ciągnikach o mocy 50-160KM, w planach jest nowa stylistyka obecnych i nowych modeli oraz poprawa komfortu.
Zmian możemy oczekiwać w skrzyniach przekładniowych.
Nieoficjalnie mówi się o 8024 o mocy ok 80kW [~100KM] i niejakim 1374 o mocy ok. 100kW [~130KM].
Do tego będą prezentowane zmodernizowane obecne modele, ale czy spotka to nas już na targach AgroTech 2010 tego nie wie nikt :lol:

#1088 Share ursus1223

ursus1223

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 20:31

Co z tą Pol... Fabryką Najprawdopodobniel bedzie to 8024 i coś koło 120 km i może 3704 bo z powyzszego artykulu wynika ze taki będzie.

Po za tym fajny filmik sam nigdy bym nie wpadł na pomysł żeby 3702 uderzac w 1634. Faktycznie troche ich tam stoi i widać dużo z metalową maską.

#1089 Share imigrant

imigrant

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 23:42

Co z tą Pol... Fabryką Witm wszystkich!No mam nadzieje ze w koncu wyjda te nowe ursusy,oby solidnie to wszystko zlozyli...plusem jest silnik perkinsa i nowa kabina k97,jak doloza elektrohydrauliczny rewers[24x24]wzmacniacz momentu,most z corrado,cos bosha....i zmienia te maske bo uroku to ona nie daje :) to wyjdzie dobry ciagnik ktory w koncu bendzie mogl swobodnie konkurowac z zetorem czy pronarem :D bo do NH DF to troche za daleko :rolleyes: :)

#1090 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 12:16

Co z tą Pol... Fabryką podobno jakies nowe modele miały wejśc do produkcji od nowego roku,pożyjemy zobaczymy...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1091 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 styczeń 2010 - 13:34

Co z tą Pol... Fabryką Od nowego roku (czyli teraz) wchodzi 6824 i niedługo powinien pojawić się na stronce Ursusa. W marcu nasza rodzima fabryka pokaże swoje najnowsze dzieło - model o mocy bodajże 108 KM. Mam nadzieję, że w tym samym czasie zobaczymy nowy ciągnik o mocy 120 KM, choć z informacji, które były w prasie podawanej prze użytkowników AF, do wiosny nie skończą go konstruować.
I takie pytanie: może ktoś wie, ile w ubiegłym roku Ursus sprzedał traktorów?

#1092 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 14:27

Co z tą Pol... Fabryką I ci rządzący w ursusie znowu nie zrozumieli tego, że skrzynia z 1224 nie wytrzyma w 1674, bo silnik 1674 przekazuje zbyt duży moment obrotowy, któremu ona nie podoła :rolleyes:

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#1093 Share kadman

kadman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 16:05

Co z tą Pol... Fabryką Skrzynia w 1674 jest to skrzynia z 1634 zsynchronizowana wzmocniona. Ta sama liczba biegów to nie ta sama skrzynia!!!!!

#1094 Share cheniek

cheniek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 21:19

Co z tą Pol... Fabryką Racja, skrzynia 16/8 montowana w U 1614/34 to nie jest ta sama co w U 1224/34 Takie opinie to mozna miedzy bajki wlozyc, tymbardziej ze wczesniej w 16stkach standardem byly 12/6

skrzynia 12/6 z tego co mi wiadomo, byla montowana w ten sam korpus(gabarytowo) co od U1224, ale z tego wzgledu ze oba ciagniki maja spora roznice mocy tak wiec standardowe skrzynie 16/8 nie wytrzymywałyby obciazen Obecnie korpusy skrzyni biegow w nowych 16tkach sa nieco wieksze i wzmocnione
Pozdrawiam

#1095 Share imigrant

imigrant

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 22:52

Co z tą Pol... Fabryką Witam wszystkich,mam nadzieje ze ursus pokaze jakies nowosci na targach Polagra 2010 premiery :P która odbendzie sie w dniach 11-14 luty,albo na Agrotech Kielce miesiac pózniej ;) .

#1096 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 13:04

Co z tą Pol... Fabryką podobno na agrotech w Kielcach mają być zaprezentowane nowości,ale teraz podobno weszły do sprzedaży 5524 i 6824 ale niestety na stronie nic nie o nich nie ma.

#1097 Share ursus1223

ursus1223

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 17:58

Co z tą Pol... Fabryką Zobaczcie na ten cennik głównie chodzi mi o porównanie cen tych nowych modeli z euro III z innymi.

http://rolmasz.ovh.o...w&id=2&Itemid=3

#1098 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 18:18

Co z tą Pol... Fabryką Jakie ceny ;) Najmniejszy model droższy od Belarusa 80 konnego. I myślą że bedzie full klientów na ursusa. Za te pieniadze to nie mam żadnego sentymentu i obojetne mi czu ursu bedzie na naszych polach. Są konkurenyjne marki co idą do przodu i w tych cenach oferują coś lepszego... :P
Mój Wladimirec podbija świat

#1099 Share Wito

Wito

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 18:37

Co z tą Pol... Fabryką Te ceny to istne samobójstwo ;) 5524 cena netto około 110 tyś. netto :P W kabinie już lepiej :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1100 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:11

Co z tą Pol... Fabryką to są cenny netto czy bruto?jak netto to drogo jak bruto to przyzwoite ceny.

Dodaj odpowiedź