adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

pawelll48    273

Zachowaj je i dopiero pokarz po AgroTech ;)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

jeżeli pokażą to co mam na fotkach to je wstawię


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mekiss    31

Marcin a pytales sie o 1934 jest szansa zeby wrocil ,np jako 1974,czy juz zrezygnowali z tego ciagnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

marcin04,opierając się na tych fotkach co posiadasz,to według ciebie jakie są nowe ursusy?

Wygląd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

O to samo miałem marcina zapytać :)czy ta nowa maska ładniejsza niż w agro bisach no i może wiesz coś na temat nowych skrzyń, bo coś zapowiadali z większą liczbą przełożeń i rewersem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japycz17    53

Bardzo mnie interesują te nowe modele, czy wiecie może czy kabina w 8024 również będzie taka sama jak w np. 6824.

Sory, że tak pytam ale nie mogę się już doczekać tych ciągników.

Pozdrawiam.


Interesuję się rolnictwem i ciągnikami Ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

za wiele o tych nowych ursusach to nie wiem bo widziałem tylko same gołe podwozia bez kabin i masek, a propos maski to już o niej kiedyś pisałem ale nie wiem, czy jej nie zmienili, co do skrzyń to wiem, że będą zmodernizowane za tydzień dowiecie się więcej- na razie info tajne ale rewers elektrohydrauliczny ma być w produkowanych ciągnikach, kabiny takie jak w 6824, choć trochę zmodernizowane będą montowane zarówno w 5524 jak i 8024 a fotki z produkcji nowych ciągników wstawię po agrotechu o ile pokażą te ciągniki


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Ktoś ma zamiar byś w sobotę tak ok 12-18 w AgroTech Kielce przy Ursus'ach??


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

w sobotę będę prawdopodobnie ja i oczywiście wpadnę z przyjacielską wizytą do ursusa(o ile przyjadę)


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Niestety ja nie będę mógł być na targach,ale liczę na waszą,szczegółową relację fotograficzną nowości od Ursusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

@Hllary masz tu coś do poczytania żebyś nie płakał, że nie jedziesz ;)Ursus wraca do gry cz.1 i Ursus wraca do gry cz.2


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Dobry artykuł. :D Plany rzeczywiście ambitne i dość sensowne. Sam prezes stwierdził że poprzednie maski to " psie pyski" B) czy jakoś tak. Ale nowe maski są trzymane w ścisłej tajemnicy. No to zobaczymy w Kielcach cud odrodzenia? ;) Oby tylko jeszcze ceny były przystępne i finansowanie w jakiś rozsądny sposób to chętnych będzie sporo i chyba stanę w kolejce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Bardzo ciekawy artykuł,Bardzo mnie ciesz ,że już nw III i IV kwartale zostaną wprowadzone do produkcji ciągniki z elektrohydraulicznym rewesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1223    0

No i reklama też fajna . Nawet po tym że reklam jest coraz więcej można zauważyć że coś się z tą firmą dzieje .

Ale i tak wszystko okaże się już za tydzień - oby minął jak najszybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Mam tu coś ciekawego:

1. http://polskamaszyna.pl/showphoto.php?photo_id=806 Ursus Bison 518

2. http://polskamaszyna.pl/showphoto.php?photo_id=809 Ursus Bison 518

3. http://polskamaszyna.pl/showphoto.php?photo_id=805 Ursus Bison 518

4. http://polskamaszyna.pl/showphoto.php?photo_id=786 Ursus 1154

 

I gratis:

 

5. http://polskamaszyna.pl/showphoto.php?photo_id=826 Bizon America

 

Informacje z www.polskamaszyna.pl

 

PS.Jeśli ktoś ma coś jeszcze ciekawego niech daje i te różne artykuły też... ;)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Przekładnia PowerShift, elektrohydrauliczny rewers i podnośnik z EHR-em w ursusach to całkiem niezła oferta, ciekawe ile będą chcieli za ursusa 8024?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

jak czytałem, że bumar chciał zamknąć fabrykę to aż krew mnie zaczęła zalewać ale jak doszedłem do fragmentu o wprowadzeniu do produkcji w tym roku nowych modeli z nowymi przekładniami to od razu poczułem się błogo


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Ceny na Poziomie Zetora wkoncu zaczynaja myslec oj cos czuje ze szybko bedziemy widziec nowe ursusu w galeri ;)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kombinator19 a skąd wiesz jakie ceny są tych ursusów i jaką cene mają te ursusy? Jak możesz to podaj cennik


Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

@mateuszferguson zobacz na poprzedniej stronie odnośniki do artykułu, które wstawiłem


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Ceny na Poziomie Zetora wkoncu zaczynaja myslec oj cos czuje ze szybko bedziemy widziec nowe ursusu w galeri :blink:

I na polach będzie ich na pewno więcej... :huh:


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

masz rację pawelll48 ta niemiecka zieleń już mi zbrzydła oby się zaczerwieniło na polach


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Dobrze by było żeby ursus dawał ciągniki na testy tak jak robi NH, wtedy pewnie więcej osób by wybrało z powrotem ursusa i zetor znów miał by konkurencję. Ciekawe czy rewers elektrohydrauliczny będzie w opcji czy w standardzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek19    2

Jak widzę, że firma się odradza to aż ''chce mi się żyć'' :) Liczę i wierze w Ursusa że się odrodzi w będzie pierwszy na rynku :blink: Trzymam kciuki i z niecierpliwością śledzie temat i czekam na fotki nowego Ursusa :huh:

 

 

Temat edytowałem bo znalazłem takie coś...

Tu jest strona z ''Ursusami'' nie produkowanymi w Polsce :D

 

http://www.ursus.com.br/?act=01&sector=produtos&grupo=tratores

To jest polski ursus ? Maski ma jakby Mf-a, a reszta Ursusa.

Te ostatnie to są ewidentnie nasze sprzęty :) .Czy oni je ukradli czy co, bo już się gubię :D

 

Kolejny raz edytowałem:

znalazłem ciekawostkę,temat na innym forum, że była tez taka firma jak Ursus: http://www.retrotraktor.pl/forum/viewthread.php?forum_id=9&thread_id=9&rowstart=0

Co o tym sadzicie? Może to kontynuacja tej firmy we Włoszech(lub inne kraje na ich licencji)?

Myślę, że to pomoże w rozwiązaniu zagadki.

 

Ps: linka podałem, bo ono nie reklamuje inne forum rolnicze

Edytowano przez Krzysiek19

Ursus c-330 i MF 255
następca c 330 Renault Cergos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

Krzysiek- Brazylijczycy nic nam nie ukradli, oni po prostu kupili licencję na produkcję ciągników, bo szukali czegoś taniego, prostego i niezawodnego (powiedział mi o tym człowiek, który się tym zajmował)


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj