adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

ursusik1224    108

Mechaniczny rewerser zastosowano natomiast w mniejszym modelu 5524 o mocy 75 KM. - Na razie będzie rewers mechaniczny, bo to wszystko kosztuje. Kolejnym krokiem będzie skrzynia typu power shift - tłumaczy Bogdan Kowalczyk. Dźwignia znajduje się w nieco nietypowym miejscu, bo z lewej strony siedzenia kierowcy. Hydraulika jest czterosekcyjna z wolnym zlewem. Maksymalny udźwig tylnego zaczepu to ponad 2800 kg. Do wyboru jest jedno- lub dwuobwodowa instalacja pneumatyczna. Większość podzespołów, oprócz silnika i przedniego mostu jest produkowany przez Ursusa. Napęd WOM jest włączany hydraulicznie bez użycia sprzęgła. Traktor będzie produkowany już w tym roku i ma kosztować około 130 tys. zł (brutto).

 

 

Takie tam info znalazłem :unsure:


URSUS POWER !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

ale teraz są opracowywane nowe cenniki.

Nowe modele z kabiną jak na Agro Show będą prod od marca tego roku

A od połowy kietnia lub od maja będą prod nowe ciągniki z nowymi kabinami i maskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Oby pokazali na Agrotechu. Można by było się dokładnie przyjrzeć i porównać z innymi. Na Agroshow Ursusy mimo braku całkowitej reklamy cieszyły się sporym zainteresowaniem (może jak ciekawostka że jeszcze istnieje a może z sentmentu....). Choć tak naprawdę to wiadomo jaka jakosć będzie dopiero po kilku latach od użytkowników. Ale jeśli Ursus chce istnieć to jakość musi nas wszystkich pozytywnie zaskoczyć bo inaczej .... czarno widzę. :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Istniec to oni moze chca ale jak nie zmienia polityki cenowej to sam na nich krzyzyk postawie :unsure:

Zobaczymy moze bedzie cos w kielcach a sie wybieram w tym roku ;)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

czyli jednak mają być nowosci z ciężkiej serii,bardzo mnie to cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon385    14

W oczach Polskiego rolnika miał i będzie mieć zainteresowanie tyle co te maszyny wysłużą i można je samemu naprawić, wkońcu chociaż cos polskiego zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Napewno klienci by się znaleźli jednak części produkowane w polsce były by tańsze. Jednak te ciągnik trzeba unowocześnić przy cenie od 102 tys netto za jd 5m ursus musi mocno sie postarać zarówno jeśli chodzi o wygląd (obecne kształty wygladały by fajnie 10 lat temu) i konstrukcje jak narazie nowoczesne są tylko silniki. Szkoda że na polagrze ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

na polagrze ich nie było ale na 100% będą w Kielcach na Agro Tech , napewno będą budzić zainteresowanie bo to w końcu prosty ciągnik i części tanie ale nie wiedomo jak będzie z wykonaniem i komfortem itp zobaczymy w Kielcach co wymyślili


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon385    14

Częsci tanie tylko jest dużo prywatnych producentow kórych wyrobypozostawiają dużo do życzenia dlatego ja zaopatruje się w starym dobrym sklepie i na ich części nie narzekam a co do konfortu nowych ursusów to czytałem że to zależy jaką sobie kabine sie wybierze a poza tym to ładne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

mi szczególnie chodzi o te co mają mieć premierę w kielcach , kilka juz jest w sprzedaży ale są jeszcze takie których nie widziałem , są 5524 i inne ale jeszcze nie wszystkie


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Szczerze powiedziawszy zastanawiałem się ostatnio jakby produkowali serie Ursusa 974-972 1074-1072 wiem może idiotyczny pomysł,ale te ciągniki najbardziej by mnie teraz interesowały ^^


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Z tego co jest mi wiadome ursus opracowuje nowe cenniki,chyba w marcu będą dostępne dla zainteresowanych,a i w następnym tygodniu ma ruszyć nowa strona internetowa :D

Już nie moge się doczekać na foty nowych ususów z Agro Tech w Kielcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

ciekwae co pokarzą w Kielcach , i ceny powinny byc adekwatne do mocy i wyposarzenia , bo jak za 70 KM 119 tyś to za tyle z innych marek porównywalnych do ursusa ale z ciut lepszym wyposarzeniem i komfortem kupi juz 80 KM a nie 70 i jeszcze mu zostanie , ale jak te nowe ursusy bedą wartać tych cen to będą napewno schodziły bo ursus to wkońcu uznana marka


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

W ursusach plusem są oszczędne silniki, skrzynie gdzie biegi można włączać jednym palcem i wygląd tyle że z prostą metalową maską a minusem cena, wziąć np. zetora pali drugie tyle a biegi to chodzą że szkoda gadać


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

modle się tylko zeby w tych nowych ursusach była płaska podłoga , i biegi przy fotelu a nie w nogach , dzisiejsze zetory juz nie palą tak , te opowieści o zetorach pijakach już są nieprawdziwe , a tak jak piszesz minus to wysoka cena:(


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

@ursus3502PL w zeszłym tygodniu miałem okazję być w fabryce ursusa i zajrzałem do działu w którym szykują ciągniki na agrotech obiecałem że nic nie powiem do wystawy ale mogę uchylić rąbka tajemnicy będzie odrobinę zmodernizowana kabina pokazana na agroshow z biegami po prawej stronie, nowa maska no i oczywiście nowe modele takie jak chociażby 8024


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Wiec szału z kabina nie bedzie jakiejs gruntownej zmiany tylko kosmetyka tak?

A maska zmieni sie duzo? A moze bedzie całkiem inna i wcale nie podobna do tej?

To nie sa jakies dokładne pytania wiec mozesz udzielic na nie odpowiedzi.

Ile bedzie nowych modeli zaprezentowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

To prawda także słyszałem że będą 8024 ale i nowe skrzynie (coś z ZF)

Będziemy podziwiać go na AgroTech w Kielcach ;[

(Może się spotkamy jak pojadę ;[ )


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

maska którą widziałem była tylko wstępnym modelem, w wyglądzie przypominała mix- połączenie tej z serii 4 cylindrowej oraz tych 6 cylindrowych, ogólnie to tak obniża się do przodu, grill pochylony do przodu trochę przypomina tą z twojego avataru @mekiss ale podkreślam wszystko może uledz zmianie


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj