Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9305 odpowiedzi na ten temat

#861 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 14 maj 2009 - 15:25

Co z tą Pol... Fabryką Modernizowac na bazie istniejacych modeli to sobie moga ;) Zrobili by RAZ a PORZADNIE DOBRY model ok 110 Z ehr rewersem chociazby mechanicznym klima w standardzie silnik perka :D
Jeszcze tylko dobra promocja i chetni by byli :) Oczywiscie tez cena nie wzieta z kosmosu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 03:12
  •  

#862 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 15 maj 2009 - 12:59

Co z tą Pol... Fabryką

A o co chciałeś spytać? Ja kiedyś do Agromy wysyłałem w sprawie masek do c360 ale też mnie olali. A jak jestem na miejscu zawsze zapomnę się zapytać :D

Chciałem znać cene ursusa 4514 agro, i cene ursusa 5714 w komfortowej kabinie i jeszcze pare żeczy ;)

#863 Share alek162

alek162

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 18 maj 2009 - 19:18

Co z tą Pol... Fabryką Niedawno napisałem maila do Ursusa z zapytaniem dlaczego modele 6024 i 7524 nie będą już produkowane. Oczywiście nie było to gołe pytanie wprost, ale resztę zachowam dla siebie. W odpowiedzi na moje pytania dostałem informację, że te modele nie będą już produkowane, bo nie spełniają norm EURO III. Ale uwaga! Zastąpi je model 6824 z silnikiem Perkinsa, który będzie spełniał EURO III. Moc: 68kW / 92.5KM. I teraz proszę, nie piszcie, że Ursus nie stara się iść do przodu, bo szkoda miejsca na forum.

#864 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 18 maj 2009 - 20:35

Co z tą Pol... Fabryką Tak a skrzynie biegów z pamiętają lata 70-te. Też mi nowość

#865 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 18 maj 2009 - 21:11

Co z tą Pol... Fabryką Silniki to oni zmieniaja bo musza inaczej homologacji na europejski rynek by nie mieli ale co z tego jak pewnie to jakies 6824 to bedzie poprostu 7524 ze zmienionym silnikiem skrzynia ta sama podosnik nie za mocny brak rewersu i półbiegów pod obciazeniem ale zawsze mozna czekac na cud ;)

#866 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 18 maj 2009 - 21:23

Co z tą Pol... Fabryką Wydaje mi się że Bumar wziął się naprawdę za poważną restrukturyzację. Produkcja jest obecnie chyba wstrzymana tylko produkują ciągniki z kontraktów na export poza unię. W zakładce sprzedaż na stronie jest dużo wyprzedazy starego i wysłużonego sprzętu, wybory nowego przezsa zarządu (chyba już wybrany? ciekawe czy to znowu Mętrak czy ktoś nowy? ), w planach nowe modele (choc tak całkiem nie nowe ;) ) o przyzwoitych parametrach. coś chyba jednak pozytywnego się dzieje. Przydałaby się jeszcze ostra promocja i ....... pewnie kupcy na nowe ciągniki by się znaleźli (oczywiście za rozsądną cenę). :)

#867 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 20 maj 2009 - 10:20

Co z tą Pol... Fabryką No a ja jakieś pół godz temu słyszałem info o ursusie w RMF MAXXX. Mówili że będą odnawiać osiedle Ursusa. Ale o samym ursusie tez wspomnieli. Maja postawić pomnik niedźwiedzia( ursus po łac. to niedźwiedź). No i jakiś koleś się z ursusa wypowiadał i gadał że walczą o powrót na rynek i żeby nowe ursusy nie kojarzyły się ze starymi modelami tylko z nowymi "lepszymi" modelami z symbolem niedźwiedzia.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#868 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 20 maj 2009 - 10:50

Co z tą Pol... Fabryką Moze zrozumieli ze da sie na tym zarobic ;)

Gdyby tak staneli na nogi i zaczeli jeszcze produkowac polskie kombajny to by byla bajka :)

W ogole by mogli wziasc sie nie tylko za ciagniki ale np.szprzet do zielonek itd. :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#869 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 20 maj 2009 - 11:24

Co z tą Pol... Fabryką Myślę że to większego sensu by nie miało. Jest m.in simpa, warfama czy metalfach wiec wątpię aby się przebili... Chociaż w każdym razie mogli by zrobić ciągnik dopasowany do tura z rewersem.
Zapraszam na swój profil

#870 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 20 maj 2009 - 19:39

Co z tą Pol... Fabryką No widzę z tego co piszecie że może zarządzający przejrzeli na oczy i będą inwestować w nową technologię , to jest chwila puki starzy inżynierowie jeszcze tam są ( aby nowi kogli się od kogo uczyć ) bo fabryka to nie tylko budynki ( to idzie szybko zbudować ) Ale ludzie wszczególności ci z działu projektów to oni sobie przekazują wiedzę , projekty które udoskonala się latami , jak by fabryka upadła nikt tego już nie odbuduje
"kombinator18" jak dla mnie to lepiej że bizona przejoł NH fabryka dalej żyje i jak prosperuje ( i zachowali dział projektowania w płocku ) a że inna nazwa mówi się trudno ;) wiadomo że bizon jak i ursus :) lepiej brzmi- bo nasze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#871 Share ursus1223

ursus1223

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 24 maj 2009 - 15:02

Co z tą Pol... Fabryką Nie wiecie czy ursus wystawił na zielonym agroshow swoje nowe modele ? Może jakieś jescze nieprezentowane. A i czy ktoś szlyszal o prototypach o ktorych jest mowa w komentarzach do tego obrazka?

http://www.agrofoto....mage139864.html

#872 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 24 maj 2009 - 21:31

Co z tą Pol... Fabryką Ja tylko zauważę że jesli teraz wypuszczą lipę na rynek (czyli sprzedaż pójdzie nie tak) to po prostu padną. Nikt ich nie uratuje. to jest wg mnie punkt zwrotny w Ursusie. Rynek jest bardzo ciasny walka o klienta bardzo ostra i dla cieniasów nie ma miejsca. To jest ostatnia szansa dla Ursusa który produkuje tylko traktory i nie może podeprzeć się innymi maszynami. Jeśli te nowe modele okażą się niewypałem to fabryka idzie do zamknięcia. ;)

#873 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 25 maj 2009 - 09:18

Co z tą Pol... Fabryką politycy cieszą się zagranicznymi inwestorami???
hhhahahahahahhaha
kupa śmiechu
patrza kto da wiecej w łape
banda złodzieji i skur.......
Bombe atomową na wiejską zrzucić
i wymordować *******

Takie stwierdzenia zachowaj dla siebie.

Edytowany przez andrzej2110, 25 maj 2009 - 19:56.

Opus meum est

#874 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 maj 2009 - 15:45

Co z tą Pol... Fabryką Rozumiem emocje, ale:
Na forum i galerii (tzn. w postach, tytułach, avatarach, podpisach, komentarzach zdjęć itd.) niedozwolone jest umieszczanie treści:
- wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej i etnicznej lub innych przejawów dyskryminacji;

#875 Share rolnik9407

rolnik9407

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:motory,rolnictwo i wszystko co z nim zwiozane.

Napisany 25 maj 2009 - 15:52

Co z tą Pol... Fabryką To mogło skończyć się %.
Moje filmiki na YT http://www.youtube.com/user/rolnik9407 Polecam!!!!!!!!!

#876 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 25 maj 2009 - 19:07

Co z tą Pol... Fabryką Myślę że pisał z ironią, ale mimo to takich postów powinnyśmy się wystrzegać.
Zapraszam na swój profil

#877 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 25 maj 2009 - 19:23

Co z tą Pol... Fabryką

To mogło skończyć się %.

%%% ?? :P
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#878 Share kkk2006

kkk2006

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 28 maj 2009 - 15:00

Co z tą Pol... Fabryką slyszeliscie ze od stycznia 2009 juz nie produkuja ursusow bo podobno nie spelniaja norm europejskich a ursusa nie stac na modernizacje.

#879 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 28 maj 2009 - 15:18

Co z tą Pol... Fabryką produkują ale tylko na export poza unie z zaległych kontraktów. Ale są już nowe modele z normą Euro IIIA. W niedzielę jadę na targi obejrzeć ten model na który mam chrapkę............ czyli 5524. Dzwoniłem do dilera i potwierdził że będą z tym modelem. Ciekawe jak wypadnie w porównaniu do Zetora i Farmtraka. Jak nie zapomnę aparatu to porobię a potem wstawię zdjęcia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#880 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 28 maj 2009 - 15:59

Co z tą Pol... Fabryką koniecznie porób foty,bo chyba tego 5524 nie ma w AF.

Dodaj odpowiedź