adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

@bratrolnika Ale teraz zadaj sobie pytanie, kiedy wejdzie. Bo ja nie wiem, czy aby na pewno w 2019 roku. Jeżeli w ogóle wejdzie, to Ursus powinien pójść o krok na przód. I ja tutaj też pisałem w tym temacie, że w 19 roku nie jest pewne, że wejdzie, ale jest duże prawdopodobieństwo.

A poza tym wprowadzenie tej transmisji było już przekładane dwa razy i pasuje, żeby w końcu prezes się zmobilizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Miałeś skończyć pisać i ?? ;)  Może też się zmobilizuj i w końcu przestań,  bo nikomu nie chce się Twoich bezwartościowych farmazonów już czytać ;)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

żeby nie skłamać-nie interesuje mnie kiedy to wejdzie do produkcji, w gospodarstwie brata w związku ze zmianą profilu produkcji parę lat temu ciągniki duże przestały być potrzebne, więc i nie bardzo się interesuję tym co sie nam nigdy nie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

W 2016 roku specjalnie przejechałem pół Polski do Kielc żeby zobaczyć tą wspaniałą myśl techniczną. W 16 roku miały być testy w 17 seryjną sprzedaż... zostałem oszukany. Dlatego nie będzie niedźwiedzia na podwórku. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709
50 minut temu, bratrolnika napisał:

Jak to piszesz że do obietnic podchodziles negatywnie, skoro co chwilę piejesz że jak wejdzie vigus to ursus od razu zrobi nie krok, a trzy kroki w przód. Z kolegą Martinez jest taki problem że on popiera nas wszystkich wypowiadających się w temacie, przede wszystkim tych co dobrze o ursusie piszą, ale boi się podpasc tym co piszą źle, więc i ich też popiera

Hahaha - dobre.:)

Kolega MARTINEZUrsus - to młody chłopak co śni o wielkim polskim ursusie. Chciałby ale nic nie może zrobić, kupić nie kupi, na rozwój nie ma pływu, funduszem nie wesprze, to pozostaje mu pisać pochwały na forum.

Pisałem niejednokrotnie na forum, że ten cały cyrk z Polmotem to działanie w określonym kierunku, nie mam nic do nich poza ich opowiadaniem bzdur bez pokrycia. Ci co znają sytuację wiedzą po co kupili znaczek, a oni dalej opowiadają o swoich snach. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753
21 minut temu, akmaly napisał:

Hahaha - dobre.:)

 

dlatego nie staruję w najbliższych wyborach, jestem zbyt szczery, i mówię to co myślę, a nie to co chcą inni słyszeć😋

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450
Dnia 3.10.2018 o 23:12, MARTINEZUrsus napisał:

(...)

A sam Vigus będzie już myślę na 99% w 2019 roku (udzieliłem odpowiedzi pytającym :)

 

3 godziny temu, MARTINEZUrsus napisał:

@bratrolnika Ale teraz zadaj sobie pytanie, kiedy wejdzie. Bo ja nie wiem, czy aby na pewno w 2019 roku. Jeżeli w ogóle wejdzie, to Ursus powinien pójść o krok na przód. I ja tutaj też pisałem w tym temacie, że w 19 roku nie jest pewne, że wejdzie, ale jest duże prawdopodobieństwo.

A poza tym wprowadzenie tej transmisji było już przekładane dwa razy i pasuje, żeby w końcu prezes się zmobilizował.

99% to według ciebie nie jest pewne że wejdzie do produkcji? Chyba masz inne podejście do procentów niż ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@akmaly Nie jest pewne, bo jednak ten 1% wciąż zostaje. A prawdopodobieństwo jest duże, bo aż 99%. Wiem, że nie ogarniacie mojego toku myślenia, i macie do tego prawo, bo na pewne sprawy patrzę inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Nie będę Cię przezywał ani nazywał ani nie mam zamiaru nikogo obrażać ;)

Podziel się z nami swoim tokiem myślenia. Może w końcu poznajmy Twoje tajemnice? :)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Niech Ursus się uczy od coby nie mówić dużo mniej znanej firmy jak się wprowadza produkt na rynek. Potencjalni klienci dowiedzieli się o nim dopiero na ostatnich targach, gdy maszyna przeszła 1000 godzin testów w Niemczech, po czym przeszła poprawki wskazywane przez użytkowników. Ma wejść za pare miesięcy do produkcji. To czy jest dobra czy nie, czy tania czy droga to nie ma co teraz dyskutować bo to się okaże po pewnym czasie. Chodzi o samo podejście do wprowadzania produktu na rynek.

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/agroleo-polska-ladowarka-teleskopowa-juz-wkrotce-na-rynku,81388.html

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Popraw link. ;) powinno być Agro Polska tak? Jacek walczy z konkurencją i jak wpiszesz t o p a g r a r bez spacji to ci poprawi na agrofoto

Ooo właśnie. Masz rację. Jak to przeczytałem w Internecie to bardzo zalowalem, że nie poszedłem na ich stoisko. Genialny pomysł. Ja jestem za szerokim stosowaniem pojazdów elektrycznych ale właśnie w transporcie wewnętrznym. 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Aaaa. No nie wiem jak poprawić. W sensie artykuł z farmera o nowej ładowarce teleskopowej z Hydrometalu.

Edytowano przez lukig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu12    41

Posiada ktoś może zdjęcia Ursusów C-395 Power, C-3110 i C-3105 i wnętrz tych ciągników z targów z Agrotech 2018?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Szkoda że nie zrobiłem zdjęcia wnętrza c395, bo siedziałem w nim akurat na Agrotechu. Ale mogę mniej więcej opisać. Kierownica standardowa dla serii C. Siedzenie standardowo niewygodne. Zastosowali nową deskę rozdzielczą. Był rewers eh, z tego co pamiętam. Model był bez EHR, ale z klimą i radiem. Siedzenia pasażera nie było za bardzo. Jakaś jego namiastka.

Nic więcej nie powiem, bo nie mam zdjęcia. Targi były duże i gdybym chciał robić zdjęcie wnętrza każdego ciągnika, to bym zwariował. Ale następne za kilka miesięcy, to na pewno coś pstryknę, jak będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Dnia 9.10.2018 o 19:26, sumek666 napisał:

Nie będę Cię przezywał ani nazywał ani nie mam zamiaru nikogo obrażać ;)

Podziel się z nami swoim tokiem myślenia. Może w końcu poznajmy Twoje tajemnice? :)

@MARTINEZUrsus ja wciąż czekam bo tym czasem ten kłamliwy somsiod wypuścił nowy traktor bez zapowiedzi. ;)

https://tiny.pl/gzdfb


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sumek666 Wiem, czytałem ten artykuł. Silnik Deutz 6.1 l i ich transmisja ze skrzynią. Teraz mogę stwierdzić, że postawili Ursusowi wyżej poprzeczkę. :)

Ps W jaki sposób mam się podzielić tokiem myślenia? Mnie się zdawało, że już dawno to zrobiłem, komentując w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dlaczego bronisz ursusa? Jakie masz z nimi powiązania? 

Jak sam widzisz ursus zrobił zapowiedzi 4 lata temu i już są przed startem przegrani ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

ze co wyzej ursusowi poprzeczke podnieśli?

Na ta chwilę Zetor wyprzedza usrusa o lata swietlne, to tak jak w latach 90tych bys porownał malucha do vw passata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj